آژانس مسافرتي آسمان آبي

آژانس مسافرتي آسمان آبي

شهر تاريخي آيوتايا

بانكوك شهري است در كشور تايلند با جاذبه هاي گردشگري فراوان ، كه هر كدام از آنها در سال ميزبان توريستهايي از نقاط مختلف جهان هستند. جدا از اين همه ديدني و تفريحات مختلف كه وجود دارد منطقه اي در بانكوك وجود دارد كه از جاذبه هاي تاريخي تايلند حساب مي شود . براي آشنايي با اين مكان تاريخي آژانس آرزوي آسمان آبي را دنبال كنيد.

شهر آيوتايا  Ayutthaya كه ياد آور  معبد ها و جاذبه هاي تاريخي كشور تايلند است. اين شهر از سال 1351 تا سال 1767 كه توسط ارتش برمه (ميانمار) فتح شد. شهر تاريخي آيوتايا در گذشته پايتخت كشور تايلند بوده است كه آثار تاريخي اين شهر و فضاهاي ديدني آن زماني كه اين شهر فتح شد تخريب  و بعد هم به آتش كشيده شدند. در اين شهر تاريخي ، يك پارك در مركز شهر به اسم آيوتانا Ayutthaya وجود دارد كه از مقصد مهمي براي گردشگران شهر تاريخي است. 

پارك آيوتايا توسط سه رودخانه احاطه شده است و شامل بيش از 400 معبد مي باشد كه توسط امپراتوري Ayutthaya ساخته شده و بيشتر آن ها توسط مركز هنر هاي زيبايي تايلند بازسازي شده است، همچنين اين پارك از سال 1991 ميلادي در ليست ميراث جهاني يونسكو قرار گرفته است.

براي اطلاع از قيمت تور بانكوك مي توانيد با همكاران ما در آژانس آسمان آبي در ارتباط باشيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۴:۲۵:۰۲ | rasoul soofi
بانكوك، تور بانكوك، قيمت تور بانكوك، جاذبه هاي توريستي بانكوك، شهر تاريخي آيوتايا،

بازار شناور دامنون سادوآك بانكوك

بازارهاي شناوردر كشور تايلند ، حاصل داستان‌هايي از زندگي معمولي مردم و ديدني هاي با ارزش است كه امروزه اين بازارها دوباره شكل گرفته اند و اين امكان را توريستها و مسافران تور بانكوك پاييز 97 مي دهد كه خريد كردن در بازارهاي شناور را تجربه كنند. همراه با آرزوي آسمان آبي باشيد تا بيشتر با اين بازارها آشنا شويم.

در اوايل سال‌هاي (۱۷۸۲-۱۸۶۸) بازارهاي شناور هنوز مشغول بوده است و در ميان مردم رواج داشته است . اما با گذر زمان و ساخت مسير هاي زياد و درست كردن خيابان ها و ايجاد شبكه‌هاي ريلي، مردم راه‌هاي ارتباطي زميني را به آب ترجيح دادند در نتيجه برخي از مغازه‌ها به زمين انتقال پيدا كرد و برخي از بازارها نيز تعطيل شدند.

بازار شناور دامنون سادوآك بانكوك شناخته شده ترين و جالب ترين بازار شناور بانكوك است است كه در 100 كيلومتري جنوب غربي بانكوك قرار دارد، بازاري پر از قايق هاي غذا و ميوه كه دقيقاً همان چيزي است كه از يك بازار شناور در آب انتظار داريد. در اين بازار شلوغ  فرصت‌هاي مناسبي جهت عكاسي، خريد ميوه‌ و سبزي‌هاي تازه و  خوراكي هاي خوشمزه وجود داره و البته بهترين فرصت براي درك سبك زندگي قديميه مردم محلي اين مكان است. اگر ديدن از مغازه‌هاي سوغاتي را خذف كنيد، به راحتي مي‌توانيد فضاي واقعي بازار را حس كنيد.

بهترين زمان براي بازديد از اين بازار صبح زود مي باشد چون در طول روز بسيار شلوغ مي باشد و هوا نيز گرم تر است. راحت ترين راه دسترسي به اين بازار با استفاده از تورهاي گردشگري است كه البته گران ترين روش نيز مي باشد. اگر دنبال يك راه ارزان تر مي باشد براي رسيدن به بازار دامنون سادوآك مي توانيد از حمل و نقل عمومي استفاده كنيد كه كمتر از ۲۵ دلار براي شما تمام مي‌شود. بازارهاي شناور را مي توان به عنوان يكي از جاذبه هاي گردشگري بانكوك معرفي كرد كه هر سال هم بازديدكنندگان زيادي را جذب خود مي كند.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۴:۱۷:۳۵ | rasoul soofi
بانكوك، تور بانكوك، تور بانكوك پاييز 97، جاذبه هاي گردشگري بانكوك، بازار شناور دامنون سادوآك بانكوك،

سافاري و دنياي وحش بانكوك

تايلند كشوري است پر از تفريحات و جاذبه هاي ديدني كه لحظاتي به ياد ماندني را برايتان رقم مي زند، مسافران تور لحظه آخري بانكوك مي توانند با سفر به بانكوك كه پايتخت تايلند است از اين امكانات استفاده كنند، زيرا اين شهر با وجود طبيعت زيبا و مكان هاي توريستي و همچنين مركز خريدهايي كه دارد در بين گردشگران محبوب است. در ادامه همراه آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد تا بيشتر جاذبه هاي اين شهر آشنا شويم.

اگر عاشق حيات وحش هستيد با سفر به بانكوك مي توانيد به سافاري ورلد آن برويد، اين پارك براي اولين بار در سال 1988 با مساحتي بالغ بر 480 هكتار بازگشايي شد و يك سال بعد اين پارك گسترش يافت و به دو بخش سافاري پارك و پارك دريايي تقسيم شد.

 پارك سافاري و دنياي وحش بانكوك به طول 8 كيلومتر ، تقريباً 45 دقيقه از وقت شما را در اين پارك مي گيرد و شما مي توانيد سوار بر ماشين و يا اتوبوس حيوانات مختلفي از جمله شير ، ببر ، خرس ، زرافه ، گورخر ، آهو ، پانداي سفيد و انواع پرندگان را ببينيد كه آزادانه در آن جا زندگي مي كنند.

قسمت پارك دريايي فقط به حيوانات دريايي محدود نمي شود و شما مي توانيد طيف مختلفي از حيوانات دريايي، زميني و حتي پرندگان را آن جا ببينيد. شما در اين پارك مي توانيد نمايش هاي مختلفي مانند نمايش ميمون ها، نمايش شيرهاي دريايي، نمايش دلفين ها ، نمايش به سبك كابوي و ... را تماشا كنيد و به حيوانات مختلف مانند زرافه ها غذا بدهيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۴:۰۲:۰۷ | rasoul soofi
بانكوك، تور بانكوك، تور لحظه آخري بانكوك، جاذبه هاي گردشگري بانكوك، سافاري و دنياي وحش بانكوك،

معبد وات فو بانكوك (بوداي خوابيده)

تايلند كشوري است كه علاوه بر طبيعت زيبا و جاذبه هاي گردشگري فراواني  كه دارد ، داراي  معبدهاي زيادي است كه سالانه نظر توريستهاي زيادي را جذب ميكند كه براي ديدن آنها به تايلند سفر مي كنند ،از جمله يكي از آنها معبد بوداي خوابيده با وات فو مي باشد، در ادامه همراه آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد تا بيشتر با اين معبد آشنا شويم.

معبد بوداي خوابيده با معبد وات فو در پشت معبد مجسمه ي زمردين بودا در بانكوك واقع شده است و از جاذبه هاي گردشگري شهر بانكوك، پايتخت كشور تايلند، مي باشد كه مسافران تور ارزان بانكوك و  هر گردشگري كه براي اولين بار به اين شهر سفر مي كند بايد از آن بازديد كند. معبد وات فو بانكوك  يكي از بزرگ ترين مجموعه معبد هاي شهر بانكوك است و براي وجود مجسمه ي خوابيده ي بودا شهرت دارد. اين مجسم كه در سال 1832 ميلادي  براي نمايش سلوك بودا به نيروانا ساخته شده، 46  متر طول و 15 متر ارتفاع دارد و يكي از بزرگ ترين مجسمه هاي بودا در تايلند است اين مجسمه از آجر ساخته شده و كاملاً  توسط ورقه هاي طلا پوشيده شده است.

پاهاي اين مجسمه كه 3 متر طول دارد توسط مرواريد تزئين شده و روي آن حكاكي هاي از نماد هاي مختلف بودا مانند گل، رقاص ها، فيل هاي سفيد و ببرها وجود دارد.
معبد بوداي خوابيده با وات فو  در فاصله ي ده دقيقه اي از Grand Palace يا كاخ بزرگ ، محل اقامت  پادشاه اين كشور قرار دارد. اين مجموعه يكي از مراكز پيشرو در آموزش ماساژ تايلندي مي باشد و  يكي از بهترين مكان ها براي تجربه ي يك ماساژ تايلندي بعد از يك روز گردش در شهر بانكوك مي باشد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۳:۴۹:۰۱ | rasoul soofi
بانكوك، تور بانكوك، تور ارزان بانكوك، جاذبه هاي گردشگري بانكوك، معبد وات فو بانكوك،

شهربازي دريم ورلد بانكوك

شهر بانكوك، پايتخت تاريخي كشور تايلند بيشتر به خاطر معبد هاي بوداي فراوان شهرت دارد، ولي گردشگران تور بانكوك پاييز 97 علاوه بر بازديد از مكان هاي تاريخي به دنبال اماكن تفريحي نيز مي باشند. يكي از اماكن تفريحي مشهور بانكوك، شهر بازي دريم ورلد مي باشد كه هم براي كودكان مناسب است و هم براي بزرگسالان.

دريم ورلد را مي توان در يك جمله خلاصه كرد، سرزمين شادي و هيجان.اين شهربازي در سال 1993 ميلادي در مساحتي بالغ بر 160 هكتار افتتاح شده است و داراي انواع و اقسام وسايل بازي مي باشد. همراه با آژانس آرزوي آبي باشيد تا بيشتر با اين شهر بازي آشنا شويد.

شهر بازي دريم ورلد بانكوك پر است از  انواع وسايل تفريحي و سرگرمي كه تنوع آن ها آنقدر زياد و متنوع است كه فقط بعضي از معروف ترين آن ها را معرفي مي كنيم.

يكي از مشهور ترين و البته ترسناك ترين بازي هاي دريم ورلد، تورنادو (گردباد) مي باشد كه يك وسيله شبيه به آونگ است كه بار ها و بارها در زاويه هاي مختلف و با سرعت 75 كيلومتر بر ساعت مي چرخد و شما مي توانيد اوج آدرنلين را در اين بازي تجربه كنيد.

علاوه بر بازي هايي كه شما را در هوا مي چرخاندن، بازي هاي ديگري نيز وجود دارد كه مي توانيد هيجان را در آب تجربه كنيد مانند سوپر اسپلش كه شما سوار بر ترني تندرو بعد از عبور از يك مسير پر پيچ و خم، وارد استخر بزرگي مي شويد و تا نيمه به زير آب خواهيد رفت.

سرزمين برف يا شهر برفي يكي از  قسمت هاي جالب اين شهربازي براي گردشگران پير و جوان بانكوك مي باشد. در منطقه ي گرم و سوزان بانكوك كه همه لباس هاي خنك مي پوشند، رفتن به سرزميني پر از برف و يخ  تجربه ي جالبي است، درجه ي حرارت در اين قسمت منفي ۸ درجه ي سانتيگراد مي باشد. براي ورود به شهر بايد كاپشن و پالتو به تن كنيد چون همه چيز از جنس يخ و برف مي باشد. در اين شهر بچه ها مي توانند از سرسرهاي برفي، خانه هاي اسكي مويي لذت ببرند .

از وسايل ديگر اين شهربازي مي توان به ترن موش سرعت، دهكده ي حيوانات، ماشين برقي، عمارت متروكه، تونل وحشت، قايق هندي، قايق پدالي، قايق پرنده، تله كابين، وايكينگ ها، ربات، خانه ي ميكي موس غول پيكر، انواع بازي هاي كودكان و... اشاره كرد. اين شهربازي كه در نزديكي فرودگاه  دون موانگ بانكوك قرار دارد همه روزه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر ميزبان گردشگران تور بانكوك مي باشد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۳:۴۰:۳۲ | rasoul soofi
بانكوك، تور بانكوك، تور بانكوك پاييز 97، جاذبه هاي گردشگري بانكوك، شهر بازي دريم ورلد بانكوك،

آكواريوم پوكت

پوكت از شهرهاي محبوب و پرطرفدار در بين گردشگران و علاقه مندان به تور پوكت پاييز 97  است ساحل زيبا ، تفريحات آبي و  طبيعت زيباي اين شهر باعث شده در سال ميزبان توريستها و گردشگران زيادي از نقاط مختلف دنيا باشد . پوكت سرشار از جاذبه هاي گردشگري و تفريحات متنوعي است كه مسافران تور تايلند را جذب خود مي كند و يك خاطره خوب از سفر را در ذهن آنها باقي مي گذارد. به عنوان مثال يكي از ديدني هاي پوكت كه بسيار از آن بازديد مي كنند آكواريوم اين شهر است كه محيطي جذاب و ايده آل براي خانواده هايي مي باشد كه مي خواهند يك روز را به همراه كودكان و همراهان خود به تفريح و گردش بگذرانند. 

آكواريم پوكت به صورت يك تونل ساخته شده است، داراي انواع و اقسام ماهي هاي استوايي شور و شيرين است همچنين مي توانيد در آن لاك پشت هاي بزرگ را مشاهده كنيد.  مرجان هاي رنگي زيبا، گياهان آبزي، مار ماهي هاي بزرگ و كوچك و ...  از جمله جانوراني هستند كه مي توانيد در اين آكواريوم مشاهده كنيد . با  قدم زدن در اين تونل شيشه اي هيجان انگيز در  بالاي سرتان ممكن است نهنگ، كوسه و جانوران دريايي جالبي عبور كنند. براي اطلاعات بيشتر درباره آكواريم و نحوه پرورش و زندگي موجودات داخل تونل بنر هاي بزرگي به زبان تايلندي و انگليسي به ديواره هاي آن چسبانده شده كه توضيحات كامل داده شده است. گردشگران مي توانند علاوه بر ديدن ماهي ها از بيرون شيشه، لباس غواصي بپوشند و با مربي  وارد آكواريوم شوند و از نزديك اين مخلوقات شگفت انگيز را تماشا كنند .ب پيشنهاد مي شود زماني كه به پوكت سفر مي كنيد حتماً سري هم به اين آكواريوم بزنيد و تور خود را كامل كنيد. جهت رزرو بليط و تور با دفتر خدماتي و مسافرتي و گردشگري آرزوي آسمان آبي تماس بگيريد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۳:۳۳:۴۳ | rasoul soofi
پوكت، ترو پوكت، تور پوكت پاييز 97، جاذبه هاي گردشگري پوكت، آكواريوم پوكت،

سافاري پوكت

شهر پوكت سواحل زيبا و آرامش بخش و معبد هاي متنوع، جنگل هاي بكر و كوه هاي بسيار سر سبزي نيز دارد. در سال توريستها و گردشگران زيادي براي ديدن اين همه زيبايي به تايلند سفر مي كنند تا از نماي نزديك اين منظره ها را تماشا كنند و لذت ببرند.

يكي از بهترين و متنوع ترين تفريحات تور لحظه آخري پوكت سافاري است كه به معناي سفري كوتاه و هيجان انگيز در دل جنگل مي باشد . در طول مسير اين سفر مهيج مي توانيد براي استراحت در خانه هاي ييلاقي حاشيه ي رودخانه اطراق كنيد و يا اگر اهل هيجان بيشتري هستيد، مي توانيد در خود رودخانه، سوار بر قايق هاي موتوري شود و يا موج سواري كنيد.

سافاري-پوكت-تايلند

تجربه ي ديگري كه در سافاري پوكت مي توانيد داشته باشيد فيل سواري است. قبل از سوار شدن بر روي فيل، ليدرها آموزش كافي را به شما مي دهند و بعد از آن به صورت دو نفره سوار بر فيل ها به سمت جنگل پر از درخت حركت مي كنيد و از طبيعت اوج لذت را مي بريد. در حين فيل سواري مكاني هست كه ميمون هاي زيادي وجود دارد كه مسئول حركت فيل با دادن غذا به فيل ها و ميمون ها نمايش تماشايي را  اجرا مي كنند. در قسمتي ديگر از سافاري پوكت، موتورهاي چهار چرخي وجود دارد كه شما مي توانيد در مسير آسفالت و پر پيچ و خمي كه در دل جنگل وجود دارد، موتور سواري كنيد.  براي آشنايي بيشتر با تورهاي لحظه آخري تايلند با آژانس آرزوي آسمان آبي همراه باشد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۳:۲۷:۰۰ | rasoul soofi
پوكت، تور پوكت، تور لحظه آخري پوكت، جاذبه هاي گردشگري پوكت، سافاري پوكت،

باغ وحش پوكت

پوكت شهري است كه به دليل جاذبه هاي توريستي فراواني كه دارد بسيار معروف است، از جمله يكي از آنها باغ وحش آن است كه بازديدكنندگان زيادي دارد. باغ وحش پوكت به مساحتي بيش از 12000 متر دارد و در نزديكي معبد چالونگ قرار دارد كه براي هر نوع قشر و فرهنگي جذابيت هاي خاص خود را دارد مخصوصاً براي دوست داران محيط زيست و حيوانات. در ادامه همراه با آژانس آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا با جزئيات اين باغ وحش آشنا شويد و تور ارزان پوكت خود را از همين حالا برنامه ريزي كنيد.

ورودي باغ وحش شبيه به دهان تمساح مي باشد و مسير پياده­روي آن پر پيچ و خم و همراه با درختان زيادي مي باشد كه زيبايي منحصر به فردي به اين مكان بخشيده است.  مسافرين تور پوكت مي توانند از نزديك نمايش هاي مختلف اين باغ وحش را تماشا كنند كه شامل نمايش تمساح ها، كه با مربيان خود اجراي هيجان انگيز و خطرناك انجام مي دهند،  نمايش فيل هاي بزرگ و دوست داشتني كه تربيت شده اند براي حركات نمايشي و همچنين شامپازه هاي  شيطون كه با كارهايشان باعث خنده ي تماشاچيان مي شوند است كه ساعات نمايش آنها مشخص شده است.علاوه بر تماشاي اين نمايش ها شما مي توانيد در باغ وحش پوكت از حيوانات مختلفي نيز بازديد كنيد، از جمله حيواناتي كه كه در اين جا زندگي مي كنند مي توان به كروكوديل، ببر، ماهي هاي رنگارنگ و پرندگان بزرگ و كوچك و گونه هاي نادر آن اشاره كرد.

 به جز بازديد حيوانات شما مي توانيد در قسمت ديگري از باغ وحش پوكت ، از باغ هاي گل هاي گرمسيري و اركيده ديدن نماييد، اكواريوم جالبي هم در اولين بخش پارك است كه ديدن آن خالي از لطف نيست .در آخر براي استراحت مي توانيد آبميوه هاي خوش مزه و شيره هاي نارگيل تازه ميل كنيد و براي تور گردشگري ديگر آماده شويد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۳:۱۷:۳۸ | rasoul soofi
پوكت، تور پوكت، تور ارزان پوكت، جاذبه هاي گردشگري پوكت، باغ وحش پوكت،

معبد چالونگ پوكت

يكي از مهم ترين سمبل هاي كشور تايلند معبد هاي بودايي مي باشد اين موضوع تا حدي به خاطر اين است كه بخش اعظمي از مردم اين كشور بودايي مي باشند و دليل ديگر زيبايي منحصر به فرد اين معبد ها مي باشد كه هر گردشگري را به خود جذب مي كند. جزيره ي پوكت شايد بيشتر به خاطر سواحل خود شناخته شده باشد ولي معبد هاي فراواني نيز دارد. معبد چالونگ پوكت يكي از اين معبدهاي بودايي است كه توجه بازديدكنندگان زيادي را به خود جلب كرده است.

مردم بودايي كه در نزديكي معبد زندگي مي كنند براي دعا و نيايش دور هم جمع مي شوند و گردشگران خارجي براي بازديد و آشنايي بيشتر با اين مذهب به معبد چالونگ پوكت مي آيند. ساختمان بزرگ و زيباي معبد با نقاشي و تنديس هايي كه از طلا ،  تزيين شده است. يكي از مهم ترين مجسمه هاي اين معبد پوتان جو وات نام دارد كه در قسمت در قسمت غربي تالار قديمي معبد قرار دارد.

معبد چالونگ بيشتر براي استفاده مردم محلي مي باشد پس اگر به عنوان توريست و گردشگر تور پوكت پاييز 97  مي خواهيد به اين معبد برويد بايد آداب و رسوم بودايي را رعايت كنيد و سعي كنيد لباسي پوشيده داشته باشيد. بودايي ها احترام زيادي براي مجسمه هاي بودا قائل هستند پس هيچ وقت جايي نايستيد كه بالاتر از مجسمه ي بودا قرار بگيريد، به همين دليل است كه بودايي ها به صورت نشسته اداي احترام مي كنند. در سمت ديگر معبد فروشگاهاي كوچكي وجود دارد كه وسايل مذهبي مورد نياز گردشگران به فروش مي رسد .

ادامهـ مطلبـ
| ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۳:۱۱:۳۶ | rasoul soofi
پوكت، تور پوكت، تور پوكت پاييز 97، جاذبه هاي گردشگري پوكت، معبد چالونگ پوكت،

پارك حيات وحش خاو پرا تاو پوكت

پارك حيات وحش خاو پرا تاو پوكت آخرين جنگل باراني باثبات باستاني در منطقه تالانگ به مساحت 22 كيلو متر مربع در  20 كيلومتري شهر پوكت است كه يكي از زيباترين و مرفح ترين مكان جنگلي حفاظت شده  با جانوران و انواعي از پرندگان و حيوانات بومي مي باشد و توريستان گردشگر مي توانند در تمامي فصول به صورت كمپ  حتي شبانه ، گشت و گذار كنند. پارك حيات وحش خاوپرا تاو پوكت كه منطقه حفاظت شده است، داراي انواع و اقسام مختلف از جانوران از جمله پرندگان زيبا و آرام  و فيل هاي كوچك و بزرگ ،ميمون هاي بازيگوش ، خرچنگ هاي نخل سنجاب هاي كوچك ، گراز هاي وحشي مودارو مارهاي مختلف ، جوجه تيغي و حتي مورچه خوار و گربه سان ها  و گيبن ها كه هر كدام جذابيت منحصر به فردي به اين مكان داده اند ديدن كنيد . يكي از عجيب ترين جاذبه توريستي پوكت ، قسمت  پارك محوطه نخل پشت سفيد مي باشد كه در دنيا تك و رو فرسايش است و جزو نخل هاي پرخطر و بسيار بلند جهان محسوب مي شود . مسافران مي توانند براي گشت در اين مكان ديدني پوكت جيپ هاي تفريحي كرايه كنند و به ماجراجويي بپردازند و به سمت خيره كننده ترين آبشار در كشور تايلند به نام تون ساي ( ton sai )با ارتفاع 12 متري و آبشار بانگ پائه  ( bang pae) حركت كنند.  توريستان تور ارزان قيمت پوكت ميتوانند در آبشار غواصي و يا از قسمت بالاي آبشار امكان شيرجه زدن و شناي ريلكسي داشته باشند . 

در نزديكي آبشار بانگ پائه مكاني براي پرورش توانبخشي گيبن ها وجود دارد كه رئيس اداره جنگل هاي سلطنتي پوكت براي حفظ و جلوگيري از منقرض شدن اين نوع حيوانات تاسيس كرده است .پروژه توانبخشي اين ميمون ها عمدتا با هدف توسعه و يك روش بازسازي خانه هاي طبيعي ، تلاش ميكنند براي پايان دادن استفاده غير قانوني و جلوگيري از تبديل كردن آنها به حيوانات خانگي است

ادامهـ مطلبـ
| ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۳:۰۵:۱۲ | rasoul soofi
پوكت، تور پوكت، تور ارزان قيمت پوكت، جاذبه هاي گردشگري پوكت، پارك حيات وحش خاو پرا تاو پوكت،
آژانس مسافرتي آسمان آبي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0
وقت سفارت آمریکا
وقت فوری سفارت آمریکا
www.arshantour.net

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس
www.zhinowp.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatalef.com

الماس شهر
تالار الماس شهر
www.tashrifatsabour.com

دیوار پوش چوبی
انواع دیوارپوش
www.azaran.com

لامینیت دندان
هزینه لامینیت دندان
www.drmabolghasemi.com

کاشت ابرو
کلینیک کاشت ابرو در تهران
www.clinichairtransplantation.com

تور لحظه آخری استانبول
تور استانبول
www.alefbatour.com

تور لحظه آخری استانبول
تور ارزان قیمت استانبول
www.mehrparvaz.com

Kashan Hotels
Book Hotel in IRAN
www.iran-passenger.com

برش پلکسی
قیمت برش لیزر پلکسی گلاس
http://www.personageco.com

مرجع بهینه سازی سایت
آموزش بهینه سازی سایت
www.papgroup.ir

<
لوله بازکن تهران
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

طراحی غرفه
شرکت غرفه سازی رایکا سازان
www.raykasazan.com

تشریفات
تشریفات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس غرب تهران
www.tashrifatsamin.com

عینک طبی آفتابی
قیمت عینک های طبی آفتابی
www.maadrac.com

برگزاری همایش
برگزاری همایش و سمینار
www.peyvandema.com

پله برقی
قیمت پله برقی
www.fuji-lift.com

تجهیزات اداری
مبلمان اداری محیط آرا
www.mohitara.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
تشریفات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

آبرسانی پوست
بهترین آبرسان طبیعی پوست
www.thalgoparis.com

میز کنفرانس
قیمت میز کنفرانس
www.fazagooya.com

جراحی پلاستیک
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی پلاستیک
www.iran-plasticsurgery.ir

تشریفات مجالس
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

عکاسی از نوزاد
اصول عکاسی از کودکان
www.photokafshdoozak.com

میز مدیریت
قیمت صندلی مدیریت
www.afn-furniture.com/

قیمت ادکلن مردانه
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

کاغذ دیواری قابل شستشو
لیست قیمت انواع کاغذ دیواری
www.azinzand.com

تور لحظه آخری کوالالامپور
آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی
www.asemanabi.net

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان