آژانس مسافرتي آسمان آبي

آژانس مسافرتي آسمان آبي

آبشار بانگ پائه پوكت

جزيره پوكت علاوه بر اين كه سواحل خيره كننده ي بسياري دارد، پارك هاي ملي سرسبز زيادي نيز دارد كه علاقه مندان به فضاي سبز و جنگل مي توانند از آن لذت ببرند.

آبشار بانگ پائه در پارك ملي Khao Phra Thaeo، بزرگ ترين آبشار پوكت مي باشد كه در قسمت شمالي اين جزيره قرار دارد و يك مكان تفريحي لذت بخش براي مردم محلي و مسافران تور لحظه آخري پوكت مي باشد. اگر دنبال جاي آرام براي پيك نيك در فضاي سر سبز، شنا كردن در آب خنك و يا حتي كوه نوردي هستيد، آژانس آسمان آبي  اين منطقه را به شما پيشنهاد مي كند.

آبشار بانگ پائه پوكت براحتي قابل دسترسي است و  مردم محلي زيادي براي گذراندن اقات فراغت خود به اين آبشار مي روند و در فصل هاي گرم و مرطوب در حوضچه هاي آبشار آب تني مي كنند. در فصل هاي باراني، اين آبشار 10 متري بسيار خروشان است ولي از ماه دسامبر تا ماه مي، آب بسيار آرام و زلالي دارد. در قسمت ديگري از پارك ملي Khao Phra Thaeo مي توانيد از رستوران هاي موجود براي صرف نهار يا نوشيدني هاي متنوع استفاده كنيد. كساني كه مي خواهند شب آنجا چادر بزنند براي احتياط حتماً لوازم مورد نياز از جمله چراغ قوه، اسپري حشره كش، جعبه كمك هاي اوليه و .....  با خود همراه داشته باشند. علاوه بر اين گردشگران مي توانند با ميمون هاي و بچه فيل هاي بامزه عكس يادگاري بگيرند. هزينه ي ورودي پارك ملي Khao Phra Thaeo  براي گردشگران 200 بات مي باشد و بهترين ساعت بازديد از 9 صبح تا 4 بعد از ظهر مي باشد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۲:۴۱:۴۰ | rasoul soofi
پوكت، تور پوكت، تور لحظه آخري پوكت، جاذبه هاي گردشگري پوكت، آبشار بانگ پائه پوكت،

فانتاسي شو پوكت

فانتاسي شو پوكت Phuket FantaSea Show از ميراث غني، عجيب و غريب تايلند الهام گرفته است. فانتاسي FantaSea نه تنها ويترين جذاب و زيباي تايلند است بلكه مجموعه‌اي غني از سنت‌هاي قديمي تايلند به همراه آخرين تكنولوژي‌هاي روز و جلوه ‌هاي ويژه است.

نتيجه آن يك مجموعه خيره كننده در زميني به مساحت 56 هكتار است كه در آن فعاليت‌ها و سرگرمي‌هاي زيادي وجود دارد. دهكده كارناوال شادي به همراه بازي‌ها، صنايع دستي و چندين فروشگاه، رستوران با ظرفيت 4000 نفر به همراه بوفه شام با انواع غذاهاي تايلندي و بين المللي و يك سالن نمايش مهيج به سبك لاس وگاس جايي كه به لطف هنر و تكنولوژي جذابيت و زيبايي اسطوره‌هاي تايلند به مردم نشان داده مي‌شود، از جمله‌ فعاليت‌ها و سرگرمي‌هاي فانتاسي شو پوكت Phuket FantaSea Show مي‌باشد.

حتما يك شب خود را در فانتاسي شو پوكت Phuket FantaSea Show، يك پارك با تم كاملا فرهنگي، صرف كنيد و در يك محيط خانوادگي از تماشاي يك نمايش مهيج به همراه خوردن شامي لذيذ در يك رستوران خاص لذت ببريد. شما از ديدن جديدترين جلوه‌هاي ويژه، شعبده‌بازي هنرمندان و همچنين رقص فيل‌ها هيجان‌زده خواهيد شد. مي‌توانيد از سرويس رفت و برگشت به هتل و همچنين راهنماي محلي نيز استفاده كنيد.

برنامه شما براي نمايش فانتاسي FantaSea Show از زماني شروع مي‌شود كه براي همراهي با شما به هتل مي‌آيند و شما را به اين پارك فرهنگي 56 هكتاري مي‌برند كه هم مي‌توانيد از فروشگاه‌هاي آن خريد كنيد و هم از كارناوال شادي كه در مركز سرگرمي آن برگزار مي‌شود ديدن كنيد. هروقت كه زمانش فرا برسد راهنما شما را به محل نمايش فيل‌ها (برنده چندين جايزه) مي‌برد تا از ديدن اجراي آنها لذت ببريد. پس از آن شما مسحور نمايش ‘Fantasy of a Kingdom’ خواهيد شد كه درباره اسطوره‌هاي باستاني تايلند است و با بهترين تكنولوژي‌هاي روز و جلوه‌هاي ويژه اجرا مي‌شود. درطول اجرا اطلاعات خوبي در مورد 999 فيلي كه از پادشاهي تايلند محافظت مي‌كردند كسب خواهيد كرد، اين نمايش پرزرق و برق را از دست ندهيد.

پس از آن به سمت رستوران لوكس و بزرگ Kinnaree كه در داخل مجموعه فانتاسي FantaSea است هدايت مي‌شويد. در بزرگترين رستوران بوفه آسيا كه 4000 صندلي دارد و 200 پيشخدمت در آن مشغول به كار هستند، شما مي‌توانيد از غذاهاي خوشمزه تايلندي و بين المللي كه براي يك جشن مجلل آماده شده است لذت ببريد. همچنين اگر دوست داشته باشيد مي‌توانيد از شش كافه-بار كه در آنجا است نوشيدني موردعلاقه خود را بخريد.

جهت اطلاع از قيمت تور پوكت پاييز 97 مي توانيد با همكاران ما در آژانس آسمان آبي در ارتباط باشيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۲:۳۲:۱۴ | rasoul soofi
پوكت، تور پوكت، قيمت تور پوكت پاييز 97، جاذبه هاي گردشگري پوكت، فانتاسي شو پوكت،

جزيره جيمز باند پوكت

 اگر به تور پوكت رفتيد، يكي از مكان هاي توريستي كه مي توانيد از آن بازديد كنيد خليج فانگ نگا در قسمت شمال شرقي جزيره ي پوكت مي باشد. اين خليج مساحتي حدود 400 كيلومتر مربع دارد كه بيش از 100 جزيره كوچك و بزرگ در آن قرار گرفته است كه بيشتر آن ها به دليل زيبايي خيره كننده مي توانند در كتاب ركورد هاي گينس ثبت شوند. جزيره جيمز باند يكي از معروف ترين جاذبه هاي ديدني خليجفانگ نگا مي باشد. براي اطلاعات بيشتر با آژانس آرزوي آسمان آبي همراه باشد.

جزيره-جيمز-باند-پوكت

جزيره جيمز باند، بعد از فيلم برداري فيلم "مردي با تقنگ طلايي" در سال 1974، كه يكي از سري فيلم هاي جيمز باند مي باشد، به شهرت جهاني رسيد و بر روي نقشه هاي بين المللي توريستي قرار گرفت.

اين جزيره كه به زبان محلي Ko Ta Pu نام دارد يك صخره ي آهكي با پوشش سرسبز گياهي به طول 20 متر مي باشد كه از ساحل Khao Phing Kan حدود 40 متر فاصله دارد و اين ساحل بهترين محل براي تماشاي جزيره ي جيمز باند پوكت  مي باشد. به خاطر وضعيت نامساعد اين جزيره (قسمت پاييني باريك تر از قسمت بالايي مي باشد) هيچ قايقي اجازه ي نزديك شدن به آن را ندارد و شما بايد از همان ساحل عكس هاي خود را بگيريد.

در قسمت ديگري از خليج فانگ نگا امكان قايق سواري در ميان صخره ها براي گردشگران تور پوكت پاييز 97  فراهم شده است. براي صرف ناهار بهتر است به جزيره Koh Panyee در همان نزديكي برويد و از غذا هاي دريايي محلي ميل بفرماييد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۲:۲۴:۵۰ | rasoul soofi
پوكت، تور پوكت، تور پوكت پاييز 97، جاذبه هاي گردشگري پوكت، جزيره جيمز باند پوكت،

معبد بوداي بزرگ پوكت

در پوكت معبد و مجسمه هاي بوداي بسياري وجود دارد كه براي تايلندي ها نشانه ي بركت و سلامتي و اميد است. مجسمه بوداي سفيد بزرگ يكي از مجسمه هاي خاص پوكت مي باشد كه در بالاي تپه Nakkerd و بين چالونگ و  نزديكي ساحل كاتا قرار دارد و يكي از جاذبه هاي گردشگري مهم جزيره ي پوكت مي باشد. براي آشنايي بيشتر با اين مجسمه با آژانس آرزوي آسمان آبي همراه باشيد.

معبد-بوداي-بزرگ-پوكت

اين مجسمه ي 45 متري را مي توانيد از فاصله ي دور و از سواحل مختلف جزيره پوكت نظاره كنيد و وقتي در كنار مجسمه قرار مي گيريد نماي 360 درجه از جزيره زير پاي شما است. مجسمه بوداي بزرگ پوكت  از جنس بتن سنگين و سنگ مرمر است و در كنار آن مجسمه هاي كوچك با روكش طلا يا برنجي كار شده كه زيبايي چشم گيري به آن بخشيده است.

اين معبد مكاني آرام براي عبادت مردم محلي تايلندي مي باشد كه فقط در بعضي از مراسم هايشان صداي گوش نواز موسيقي و زنگوله هاي كوچك را خواهيد شنيد. روزانه 1000 نفر از توريست هاي تور پوكت پاييز 97  و افراد محلي از اينجا ديدن مي كنند و بعضي از آنها براي حفظ و نگهداري و گسترش اين عبادتگاه مبلغي را اهدا مي كنند. اگر مي خواهيد اطلاعات بيشتري درباره اين مجسمه ي جالب كسب كنيد، مي توانيد به سالن نزديك اين مجسمه برويد كه در آنجا عكس ها و ماكت هاي كوچك مجسمه قرار دارد و توضيحات كامل درباره نحوه ساخت آن نوشته شده است.

در قسمت ورودي اين مكان مقدس لباس هايي براي گردشگران در نظر گرفته شده است  چون بعضي از لباس ها مناسب عبادتگاه نيست، مانند دامن و شلوار هاي كوتاه و يا حتي تيشرت كه عكس يا كلمات توهين آميز روي آن هك شده است.

بعد از بازديد از معبد مي توانيد در نزديكي آن به رستوران Nakkerd كه مكاني بسيار زيبا با منظره اي رو به درياي پوكت است برويد. غذاهاي اين رستوران قيمت مناسبي دارند و از مواد تازه و خوش مزه استفاده مي كنند. بعد از صرف غذا مي توانيد  به سمت ديگر تپه برويدكه در انتهاي مسير معبد، تپه اي ديگر با درختان بلند و جاده اي شگفت انگيز و غارهاي جالب وجود دارد و از مناظر شگفت انگيز آنجا لذت ببريد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۲:۱۱:۲۲ | rasoul soofi
پوكت، تور پوكت، تور پوكت پاييز 97، جاذبه هاي گردشگري پوكت، مجسمه بوداي بزرگ پوكت،

جزيره في في

كشور تايلند كشوري است كه بيشتر به خاطر جاذبه هاي تاريخي و وجود معبد هاي مختلف شهرت دارد ولي در كنار جاذبه هاي تاريخي نمي توان سواحل تايلند را ناديده گرفت. شهر پوكت كه يكي از جزاير توريستي تايلند مي باشد هر ساله در فواصل مختلف ميزبان گردشگران زيادي هستنتد كه مي خواهند از سواحل آرامش بخش اين جزيره لذت ببرند به خاطر همين تور پوكت يكي از تور هاي پرطرفدار مي باشد. يكي از بهترين تفريحاتي كه در تور پوكت پاييز 97  مي توانيد تجربه كنيد، رفتن به جزيره في في است كه به عنوان يكي از جزاير گرمسيري جهان شناخته مي شود. براي آشنايي بيشتر با اين جزيره آرزوي آسمان آبي را دنبال كنيد.

 جزيره في في به دو قسمت بزرگ و كوچك تقسيم  مي شود كه سراسر سطح آن از شن هاي  صاف و صخره هاي آهكي پوشيده شده است و درياي بسيار زلال و شفاف دارد كه مي توان با پاي برهنه در ساحل آن قدم بزنيد و از آرامش خاص آن لذت ببريد، در قسمت ديگر از جزيره غار هاي پنهان جالبي دارد كه يكي از جاذبه هاي توريستي اصلي جزيره في في به شمار مي رود.

رستوران هاي متنوعي در ساحل اين جزيره وجود دارد كه مي توانيد در فضاي باز آن ها بشينيد و حين صرف غذا، از ديدن مناظر زيبا بهره مند شويد. شما مي توانيد در طول اقامت خود در جزيره في في از تفريحات زيادي هم در طول روز هم در شب استفاده كنيد، مي توانيد با قايق به گردش برويد و يا سوار قايق هاي پارويي شود و پارو بزنيد. اگر اهل دنياي زير آب هستيد مي توانيد همراه با مربي هاي مجرب به غواصي برويد و از دنياي مرجاني زيباي زير آب لذت ببريد و يا اگر هيجان را بيشتر ترجيح مي دهيد بر روي موج هاي دريا موج سواري كنيد. حتي برخي از كساني كه به ورزش هاي صخره اي علاقه دارند مي توانند از صخره نوردي لذت ببرند. علاوه بر اين تفريح ها شما مي توانيد در يكي ديگر از بخش هاي جزاير في في از ميمون هاي شيطون ديدن كنيد ولي توصيه مي شود زياد نزديك آنها نرويد چون ممكن است به شما حمله كنند.

ادامهـ مطلبـ
| ۱ مهر ۱۳۹۷ | ۰۲:۰۱:۵۹ | rasoul soofi
پوكت، تور پوكت، تور پوكت پاييز 97، جاذبه هاي گردشگري پوكت، جزيره في في،

خانه مقدس حقيقت پاتايا

در سال 1981 ميلادي ساختمان چوبي خارق العاده در قسمت شماليپاتايا كنار ساحل به وسيله شخصي به اسم Lek Viriyaphant شروع به ساخت شد و براساس پيش بيني هاي انجام شده اتمام آن تا سال 2050 طول مي كشد. اين بنا كه از شگفت انگيز ترين جاذبه هاي گردشگري پاتايا مي باشد خانه مقدس حقيقت نام دارد. همراه با آرزوي آسمان آبي باشيد تا با اين بنا بيشتر آشنا شويد.

خانه مقدس حقيقت پاتايا كاملا از چوب تشكيل شده و تمام ظريف كاري آن با دست صورت گرفته است و افراد بسيار كه در زمينه كنده كاري مهارت دارند روزانه در اين خانه كنده كاري به شكلهاي مختلف انجام مي دهند. خانه مقدس حقيقت  در قسمت شمالي پاتايا و در منطقه اي نزديك به دماغه ريچ ويت  در يك منظره تماشايي و زيبا در واقع شده است كه طول اين ساختمان بيشتر از 100 متر است. معماري خانه مقدس حقيقت از اعتقادات آيين بودا و هندو گرفته شده و در چهار ضلع اين ساختمان هم طرحها و نقاشي هاي طبق اعتقادات و آيين تايلند ، هند و چين حكاكي شده است . اين ساختمان با هتل هاي پاتايا مسافت چنداني ندارد كه از مزاياي اين جاذبه توريستي براي مسافران تور مسافرتي پاتايا  است.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۸:۱۱ | rasoul soofi
پاتايا، تور پاتايا، تور مسافرتي پاتايا، جاذبه هاي گردشگري پاتايا، خانه مقدس حقيقت پاتايا،

پارك آبي پاتايا

تايلند كشوري است كه داراي تعداد زيادي جاذبه و تفريحات متنوع است كه باعث مي شود در سفر خاطراتي خوشي را تجربه كنيد. پاتايا از توريستي ترين شهرهاي تايلند  است كه داراي طبيعتي زيبا و مكان هاي ديدني بسياري است و در بين مسافران تور گردشگري پاتايا بسيار محبوب است، پارك آبي پاتايا در بين جاذبه هاي گردشگري  اين شهر بسيار معروف است ، براي آشنايي بيشتر همراه آژانس آرزوي آسمان شويد تا اطلاعات مورد نياز درباره ي اين پارك را بدست آوريد.

پارك آبي با امكانات رفاهي مناسب بهترين گزينه جهت يك روز تفريح با خانواده مي باشد ، ساختن اين پارك در سال 2012 ميلادي آغاز شد كه با استفاده از معماران و طراحان برجسته در سال 2014 ميلادي با يك فاز افتتاح شد كه درون آن انواع سرسره  ، چندين جكوزي و امكانات ورزشي  و ... موجود مي باشد كه مسافران تور تايلند مي توانند با آرامش كامل بازي كنند و از تفريحات موجود لذت ببرند. از ديگر امكاناتي كه در پارك آبي پاتايا  است مي توان به قايق سواري خانوادگي، روخانه تنيل و گرداب،، موج سواري ، تيوپ سواري، سقوط آزاد و قلعه باران، استخر دوگانه موج و... اشاره كرد.

پارك آبي پاتايا روزانه براي بازديدكنندگان مسابقاتي را برگزار مي كند و براي كودكان هم يك استخر ويژه براي شنا كردنشان ايجاد كرده است.  از معروف ترين قسمت اين پارك آبي ، وجود برجي است كه 240 متر ارتفاع دارد، در بالاي برج  رستوراني گردان مي باشد كه از آنجا مي توانيد شهر را مشاهده كنيد و همچنين در اين منطقه از پارك  تعداد زيادي خانه هاي ويلايي را مي بينيد. جالب است بدانيد پارك آبي پاتايا براي  بازديدگنندگان كه مي خواهند پوشش اسلامي را رعايت كنند و حجابشان را حفظ كنند ، مايوهاي اسلامي فراهم كرده است.  پارك آبي پاتايا روزانه از ساعت 10 صبح براي همه مردم  باز است و تا ساعت 7 عصر مي توانند از اين پارك ديدن كنند.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۹:۱۴ | rasoul soofi
پاتايا، تور پاتايا، تور گردشگري پاتايا، جاذبه هاي گردشگري پاتايا، پارك آبي پاتايا،

دهكده فيل هاي پاتايا

دهكده فيل ها ، اسم منطقه اي است در شهر پاتايا كه در گذشته فيل هاي مريض و سالخورده را در آنجا نگهداري مي كردند اما بعدها با گذشت زمان به يكي از جاذبه گردشگري پاتايا تبديل شد. براي كسب اطلاعات بيشترآژانس آرزوي آسمان آبي را دنبال كنيد.

دهكده فيل هاي پاتايا ،  به وسيله ي يك سازمان خصوصي مديريت مي شود كه در اين مجموعه شما مي توانيد شاهد هزاران فيل باشيد كه تعدادي از آنها پير و برخي ديگر مريض هستند. اين سازمان از طريق پول  بليط هايي كه به بازديدكنندگان مي فروشند ، همه ي هزينه هاي درماني و نگهداري از آنها را تامين مي كند .  افراد مي توانند در اين محل از نزديك  فيل ها ببينند و آشنا شوند و همچنين با سوار شدن بر پشت فيل ها به گردش به دور دهكده بروند و نيز با تهيه ي بليط از نمايش و شوهاي فيل ها ، حمام كردن و ... ديدن كنند.

فيل هاي موجود در اين دهكده فيل هاي پاتايا توان زندگي و انجام كارهاي دشوار در جنگل را ندارند اما با اين وجود براي دهكده سودمند است ، به گونه اي كه وقتي به اين دهكده مي آيند تحت آموزش قرار مي گيرند . ازجمله  امكاناتي كه مسافران تور تايلند و گردشگران در دهكده فيل ها مي توانند از آن استفاده كنند سوار شدن بر روي فيل ، مشاهده بازي كردن فيل ها با همديگر  ، مشاهده نوع زندگيشان و عكس گرفتن مي باشد.در دهكده فيل ها شما مي توانيد با كرايه كردن ATV در فضاي اطراف دور بزنيد و براي تيراندازي نيز به سالن تير دهكده برويد . از جاذبه هاي توريستي اين مجموعه مي توان به رفتينگ اشاره كرد و  يا قايق سواري در رودخانه خروشان كه نزد توريست ها بسيار محبوب است. در دهكده فيل ها ساعت كاري از 10:30 صبح شروع مي شود و تا 4 بعد از ظهر براي عموم باز است.

براي رزرو تور پاتايا با همكاران ما در آژانس آسمان آبي در ارتباط باشيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۳:۳۲ | rasoul soofi
پاتايا، تور پاتايا، رزرو تور پاتايا، جاذبه هاي گردشگري پاتايا، دهكده فيل هاي پاتايا،

موزه هنري بطري هاي شيشه اي پاتايا

موزه هاي فراواني در سرتاسر جهان وجود دار كه  براي آشنايي با هنر و فرهنگ يك كشور مي توان به موزه هايي كه دارد مراجعه كرد به خصوص در زمينه هنر و براي فهميدن از ميزان سطح هنر يك كشور بايد به موزه هاي هنري آن رفت. در شهر پاتايا كشور تايلند موزه اي وجود دارد كه با ساير موزه هاي جهان متفاوت است . براي آشنايي بيشتر با اين موزه آژانس آرزوي آسمان آبي را دنبال كنيد.

موزه بطري هاي شيشه اي نام موزه اي در شهر پاتايا است كه در نوع خود بي همتاست و همين امر سبب شده كه به يكي از جاذبه هاي گردشگري پاتايا به شمار رود. شخصي كه آثارش موجود در موزه است يك هنرمند مجسمه ساز اهل كشور آلمان به نام پيتر بدلايس «Peter Bedelais» است، كه اثرهاي هنري دست سازش نزديك به 300 عدد كه بر طبق آرمان هاي تاريخي و معماري كشورهاي مختلف است داخل بطري هاي شيشه اي قرار دارند. انواع ماكت هاي مينياتوري مختلف از جاذبه هاي توريستي دنيا كه شامل كاخ ها ، معبدها ، كليسا داخل بطري هاي شيشه اي نگهداري مي شوند. موزه بطري هاي شيشه اي پاتايا به دست هنرمندي اهل كشور هلند در سال 1995 ميلادي ساخته شد كه اوايل در راستاي آموزش براي هنرجويان تايلندي براي بطري‌هاي شيشه‌اي بود كه بعد ها به موزه تبديل شد. ساعت كاري موزه بطري هاي شيشه اي پاتايا از ساعت 8:30 الي 5 بعد از ظهر مي باشد كه بهترين تجربه برايتور تايلند است.

جهت اطلاع از قيمت تور پاتايا مي توانيد به وبسايت آژانس مسافرتي آسمان آبي مراجعه نماييد. 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۵:۲۴ | rasoul soofi
پاتايا، تور پاتايا، قيمت تور پاتايا، جاذبه هاي گردشگري پاتايا، موزه بطري هاي شيشه اي پاتايا،

باغ گياه شناسي نونگ نوچ پاتايا

پاتايا يكي از مهمترين شهرهاي توريستي تايلند مي باشد و سرشار از جاذبه هاي گردشگري  است كه در طول سال بازديدكنندگان بسياري از اكثر نقاط دنيا جذب مي كند. مكان هاي ديدني بسياري در اين شهر مي توانيد مشاهده كنيد كه يكي از معروفترين و محبوب ترين آنها باغ گياه شناسي نونگ نوچ مي باشد. امروز آژانس آرزوي آسمان آبي قصد دارد اين باغ زيبا را به شما معرفي كند ، پس همچنان همراه ما باشيد.

باغ نونگ نوچ پاتايا در زميني به مساحت 4.2 كيلومتر مربع در سال 1980 ميلادي با الگوبرداري از زيباترين و معروفترين باغ هاي دنيا مانند استون هنج در بريتانيا و باغ رنسانس در ايتاليا افتتاح شد و از وسيع ترين و زيباترين باغهاي گياهشناسي درجنوب شرق آسيا مي باشد. اين باغ بيشتر جنبه ي موضوعي دارد  كه در آن بيشتر از 670 نوع ، اركيده و گلهاي ديگر پرورش مي دهند كه روز به روز هم در حال توسعه است و  به زيبايي خود مي افزايند .

در باغ گياه شناسي نونگ نوچ پاتايا شما مي توانيد شاهده آموزش و طريقه ي چگونگي پروش دادن و نگهداري از نخل و گياهان گرمسيري باشيد كه همين امر باعث شده توجه بسياري از توريستها و مسافران تور را جذب كند. باغ نونگ نوچ بيشتر مانند يك پارك مي ماند كه  به علت وجود نوع گياهان خاصي كه دارد يك جذابيت خاصي پيدا كرده است و مسافران تور تايلند و گردشگران را كنجكاو به بازديد ميكند،  همچنين داشتن چند رستوران ، استراحتگاه ، نمايشگاه فرهنگي  و .... اين باغ را به يكي از مهمترين جاذبه هاي ديدني پاتايا تبديل كرده است.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۱:۲۶ | rasoul soofi
پاتايا، تور پاتايا، تور، جاذبه هاي گردشگري پاتايا، باغ گياه شناسي نونگ نوچ پاتايا،
آژانس مسافرتي آسمان آبي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0
وقت سفارت آمریکا
وقت فوری سفارت آمریکا
www.arshantour.net

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس
www.zhinowp.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatalef.com

الماس شهر
تالار الماس شهر
www.tashrifatsabour.com

دیوار پوش چوبی
انواع دیوارپوش
www.azaran.com

لامینیت دندان
هزینه لامینیت دندان
www.drmabolghasemi.com

کاشت ابرو
کلینیک کاشت ابرو در تهران
www.clinichairtransplantation.com

تور لحظه آخری استانبول
تور استانبول
www.alefbatour.com

تور لحظه آخری استانبول
تور ارزان قیمت استانبول
www.mehrparvaz.com

Kashan Hotels
Book Hotel in IRAN
www.iran-passenger.com

برش پلکسی
قیمت برش لیزر پلکسی گلاس
http://www.personageco.com

مرجع بهینه سازی سایت
آموزش بهینه سازی سایت
www.papgroup.ir

<
لوله بازکن تهران
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

طراحی غرفه
شرکت غرفه سازی رایکا سازان
www.raykasazan.com

تشریفات
تشریفات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس غرب تهران
www.tashrifatsamin.com

عینک طبی آفتابی
قیمت عینک های طبی آفتابی
www.maadrac.com

برگزاری همایش
برگزاری همایش و سمینار
www.peyvandema.com

پله برقی
قیمت پله برقی
www.fuji-lift.com

تجهیزات اداری
مبلمان اداری محیط آرا
www.mohitara.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
تشریفات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

آبرسانی پوست
بهترین آبرسان طبیعی پوست
www.thalgoparis.com

میز کنفرانس
قیمت میز کنفرانس
www.fazagooya.com

جراحی پلاستیک
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی پلاستیک
www.iran-plasticsurgery.ir

تشریفات مجالس
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

عکاسی از نوزاد
اصول عکاسی از کودکان
www.photokafshdoozak.com

میز مدیریت
قیمت صندلی مدیریت
www.afn-furniture.com/

قیمت ادکلن مردانه
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

کاغذ دیواری قابل شستشو
لیست قیمت انواع کاغذ دیواری
www.azinzand.com

تور لحظه آخری کوالالامپور
آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی
www.asemanabi.net

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان