آژانس مسافرتي آسمان آبي

آژانس مسافرتي آسمان آبي

گيبون پاتايا

زماني كه به تور تايلند سفر مي كنيد شاهد طبيعت شگفت انگيز و جاذبه هاي توريستي بسياري خواهيد بود كه با تماشاي آنها بسيار لذت مي بريد. پاتايا از جمله شهرهاي تايلند است كه از محبوبيت خاصي در بين گردشگران  بر خوردار است. از جمله تفريحات پر هيجاني كه در پاتايا است پرواز در جنگل گيبون پاتايا است كه طرفداران  بسياري دارد . در اين قسمت آژانس آرزوي آسماني درباره اين تفريح پر هيجان و نشاط آور توضيحاتي را به شما مي دهد.

پرواز كردن در جنگل گيبون پاتايا از آن دسته تفريحاتي است كه حتما بايد آن را تجربه كنيد در غير اين صورت پشيمان مي شويد ، اين تفريح در بين گردشگران و مسافران تور لحظه آخري پاتايا محبويت زيادي دارد ، طراحي و ساخت  اين جنگل به وسيله ي يك گروه حرفه اي اهل كشور نيوزلند انجام شده است كه با نظارت دقيق و رعايت كردن قوانين و اصول مطابق با استاندارد هاي اروپا و جهاني ساخت اين پروژه را انجام داده اند كه امروز يكي از پر بازديدترين و مهمترين جاذبه هاي توريستي پاتايا است.

حس امنيتي كه هنگام پرش و پرواز در جنگل گيبون به شما مي دهد يك خاطره فراموش نشدني را مي سازد، از ويژگي هاي قابل توجه تجهيزات به كار رفته در اين جنگل آن است كه كمترين آسيب را به درخت هاي جنگل وارد ميكند. زماني كه وارد جنگل گيبون مي شويد آموزشهاي لازم و اوليه توسط مربيان باتجربه به شما داده مي شود و با آرامش و اطميناني كه به شما مي دهند مي توانيد پرشي از بالاي درخت 60 متري را شروع كنيد ، كه بسيار پر هيجان است. شما در اين جنگل مي توانيد حيواناتي مانند ميمون ، شير ، ببر ، فيل و با گونه اي از پرندگان كه كمياب و نادر هستند از نزديك مشاهده كنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۶:۰۲ | rasoul soofi
پاتايا، تور پاتايا، ترو لحظه آخري پاتايا، جاذبه هاي گردشگري پاتايا، گيبون پاتايا،

جزيره مرجان پاتايا

جزيره مرجان با فضايي آرام و داشتن آبهاي پر از مرجان از زيباترين و پر بازديدترين جاذبه هاي توريستي در پاتايا است. در اين جزيره گردشگران و مسافران تور ارزان پاتايا مي توانند  با  استفاده از قايق هايي كه كفشان شيشه اي است اين مرجان هاي زيبا را مشاهده كنند و نيز علاقه مندان به غواصي مي توانند در اين منطقه يك غواصي عالي را تجربه كنند . در ادامه همراه آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد تا با زيبايي هاي اين جزيره بيشتر آشنا شويد.

 جزيره مرجان از نظر موقعيت جغرافايي در فاصله ي 7 كيلومتري شهر پاتايا قرار دارد. علاقه مندان و مسافران تور پاتايا مي توانند از تفريحات پرهيجان آبي مانند اسكي روي آب و موج سواري استفاده كنند . جزيره مرجان پاتايا به جهت داشتن منظره ي بسيار زيبا و طبيعت شگفت انگيز و همچنين وجود شن هاي سفيد و شفاف ساحلي در بين توريست ها و علاقهمندان به تور تايلند بسيار محبوب و معروف است، همين امر باعث شده كه با استفاده از لنج هاي موجود كه روزانه در ساحل رفت و آمد مي كنند تورهاي طبيعت گردي يك روزه به اين جزيره انجام شود. جزيره مرجان پاتايا بهترين گزينه براي افرادي است كه به عكاسي علاقهمند هستند و مي توانند در كنار مناظر خارق العاده موجود بهترين لحظات خود را ثبت كنند.

در اين جزيره انواع رستوران هاي شيك با غذاهاي متنوع و خوشمزه دريايي موجود است كه آماده پذيرايي به بهترين شكل ممكن از توريست ها و بازديدكنندگان است. جزيره مرجاني پاتايا براي افرادي كه مي خواهند حمام آفتاب بگيرند نيز مناسب است به همين خاطر فضايي را براي علافه مندان در نظر گرفته و در كنار آن رستوران هايي قرار داده  كه در زمان آفتاب گرفتن به بهترين نوع ممكن پذيرايي شوند.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۴:۴۶ | rasoul soofi
پاتايا، تور پاتايا، تور ارزان پاتايا، جاذبه هاي گردشگري پاتايا، جزيره مرجان پاتايا،

فلوتينگ ماركت پاتايا

فلوتينگ ماركت نام بازار شناور روي آب در پاتايا است كه از مكانهاي تفريحي و گردشگري اين شهر فاصله دارد و براي رفتن و ديدن آن كمي دشوار بايد تحمل كنيد كه پيشنهاد مي شود براي كاهش در هزينه ها به صورت گروهي با وانت بارهاي مسافرتي به نام توك توك استفاده كنيد و اگر بتوانيد قبل از ظهر برويد مي توانيد بر سر كرايه چانه هم بزنيد كه برايتان ارزان تر شود . زماني كه بازار فلوتينگ ماركت پاتايا مي رويد و آن را از نزديك مشاهده مي كنيد، ياد شهر ونيز در ايتاليا مي افتيد كه قدمت اين بازار مي تواند قديمي تر از ونيز هم باشد ولي ونيز شهرت بيشتري در جهان دارد. براي آشنايي بيشتر همراه با آرزوي آسمان آبي باشيد.

مسافران تور پاتايا  و گردشگران براي رفتن به بازار فلوتينگ ماركت پاتايا بايد بليط تهيه كنند كه بيشتر فروشندگان بليط سعي ميكنند كه بليط را براي ديدن كل مجموعه به همراه گشت با قايق  بخريد ، اما بايد توجه داشته باشيد كه براي ديدن كل اين بازار نيازي به قايق عمومي يا خصوصي نيست و با همان بليط اوليه مي توانيد كل اين مجموعه را ببينيد و لذت ببريد.

در فلوتينگ ماركت پاتايا يك پل كوچك و زيبا وجود دارد كه از فضاهاي مناسب براي بازديدكنندگان و توريست ها براي عكاسي مي باشد. زير ساختمان چوبي اين بازار تعدادي قايق موتوري و پارويي براي دوري از آفتاب گرم تايلند وجود دارد كه زماني مسافري مي رسد از آنها براي گردش و چرخاندن در اطراف بازاراستفاده مي كنند و معمولا در اين قايق ها دخترها و نوازنده هاي محلي رقص و موسيقي اجرا ميكنند. ازجاذبه هاي توريستي اين بازار چه مي توان به وجود يك جزيره خيلي كوچك و زيبا مي باشد و همچنين قايقهايي كه غذاهاي محلي را در سطح بازار به همراه ميوه مي فروشند كه در مقايسه با غذاهاي شهر قيمتشان بسيار پايين تر است. در قسمتي از اين پارچه هم مي توانيد صنايع دستي را با قيمتهاي ارزان تهيه كنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۰:۵۸ | rasoul soofi
پاتايا، تور، تور پاتايا، جاذبه هاي گردشگري پاتايا، فلوتينگ ماركت پاتايا،

پارك ملي مارماريس

پارك ملي مارماريس يكي از معروفترين جاذبه هاي گردشگري تركيه مي باشد كه در سال 1996 با منابع زيباي طبيعي، فرهنگي و تفريحي در جنوب غربي تركيه افتتاح شد. اين پارك با مساحت نزديك 29 هكتار در 6 كيلومتري شهر مارماريس قرار دارد و پناهگاه جانوران و گياهان متنوع و زيباست و همچنين از اصلي ترين مكان هاي ديدني مارماريس مي باشد كه در سال توريستهاي زيادي را جذب خود مي كند. براي آشنايي بيشتر همراه آرزوي آسمان آبي باشيد.

پارك ملي مارماريس مكان هاي محافظت شده زيادي دارد و خط ساحلي متفاوتش نقش مهمي را در قايق سواري گردشگران به سمت سواحلش دارد. در حاشيه پارك مارماريس سواحل زيبا، آرام و بكري هست كه به جزيره سنت (Cennet) هم نزديك هستند و در آن مي توانيد پيكنيك برپا كنيد،كمپ بزنيد و يا در تورهاي سافاري اسب شركت كنيد. پارك ملي مارماريس بيشتر ازهمه با كاج هاي سرخ پوشيده شده و درختان «سويت گام» هم  در نواحي مشخص آن به چشم مي خورند. درختان كاخ سرخ، صنوبر، چنار و سرو دست در دست هم چشم انداز زيباي اين پارك ملي را در دره به وجود آورده اند. درختان ديگري هم مثل زيتون وحشي، بج، سوماق، اقاقيا و … در سرتا سر اين پارك تماشايي پراكنده شده اند كه به مسافران تور مارماريس پاييز 97 پيشنهاد مي شود حتما از اين پارك ديدن نمايند.

در گوشه اي از پارك ساحل آرام و زيبايي هست كه مي توانيد در ميان امواج نيلگونش شنا كنيد و يا مدتي را در ساحل آرامش بخشش استراحت كنيد. اين پارك آنقدر بكر است كه هيچ غذاخوري يا رستوراني در آن پيدا نمي شود پس اگر مي خواهيد مدت زيادي در آن بمانيد حتما همراه خود غذا و خوراكي داشته باشيد. اگر از گردشگران هميشگي مارماريس نيستيد و به دنبال تجربه هاي تازه و چالش برانگيزيد اين پارك جايي عالي براي گشت و گذار است. براي رفتن به آنجا اول بايد به مركز شهر مارماريس برويد و از آنجا سوار تاكسي هاي صورتي رنگ شويد و بعد از 10 دقيقه رانندگي در جلوي ورودي پارك پياده شويد. پارك ملي مارماريس حيات وحش گسترده و متنوعي هم دارد در كنار بزهاي وحشي پستانداراني مثل خرس، روباه، خوك، سنجاب قرمز، راسو، جوجه تيغي، سياهگوش، سمور، شغال و … هم در پارك هستند. مطمئنا با رفتن به اين پارك زيبا تنوع پرندگان هم برايتان جالب است، به جز عقاب و كركس پرندگان مهاجر زيادي هم گاه و بيگاه به اينجا مي آيند تا تنوع پرندگان را بيشتر از گذشته كنند.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۲:۴۳:۲۶ | rasoul soofi
مارماريس، تور مارماريس، تور مارماريس پاييز 97، جاذبه هاي گردشگري مارماريس، پارك ملي مارماريس،

منطقه داليان مارماريس

يكي از مناطق ديدني كه در تور مارماريس خود نبايد بازديد از آن را از دست بدهيد، منطقه داليان مي باشد كه به دلايل متنوعي مانند طبيعت بكر و زيبا و هم آثار باستاني، مورد توجه گردشگران داخلي و خارجي قرار گرفته است و يكي از جاذبه هاي گردشگري مارماريس محسوب مي شود. البته اين منطقه در فاصله 80 كيلومتري از خود شهر مارماريس قرار گرفته است ولي بهترين فرصت براي بازديد از اين منطقه، تور مارماريس مي باشد.

منطقه داليان مارماريس كه در زبان تركي به معناي شهر ماهيگيران مي باشد در در سال 400 پيش از ميلاد مسيح بنا شده است و در آن زمان با نام كائونس شناخته مي شد. يكي از دلايل شهرت اين منطقه طبيعت بكر و سر سبز آن مي باشد كه با قرار گرفتن رودخانه داليان در اين منطقه، زيبايي آن دوچندان شده است. لاكپشت هاي غول پيكر از ديگر جاذبه هاي اين منطقه مي باشد. ساحل لاكپشت يكي از بهترين و مشهور ترين مناطق براي پرورش لاكپشت مي باشد و مي توانيد لاكپشت هاي غول پيكر چند ميليون ساله را در اين ساحل ببينيد.

در كنار جاذبه هاي طبيعي، منطقه داليان مارماريس داراي آثار باستاني نيز مي باشد  كه معروف ترين آن ها مقبره پادشاهان ليكيان مي باشد كه البته داخل صخره ها تراشيده شده است و مي توانيد در هنگام قايق سواري بر روي رودخانه، از ديدن اين اثر باستاني نيز لذت ببريد.

يكي ديگر از سرگرمي هايي كه مي توانيد در منطقه داليان داشته باشيد، استفاده از حوضچه هاي داراي گوگرد مي باشد كه به صورت گل و لجن ته نشين شده اند. به گفته افسانه هاي قديمي آب و گل طبي حاوي اكسير جواني است و مي تواند در بهبود برخي از بيماري هاي پوستي مفيد باشد.

جهت رزرو تور مارمارس به سايت آژانس آسمان آبي مراجعه نماييد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۲:۳۳:۱۱ | rasoul soofi
مارماريس، تور مارماريس، رزرو تور مارماريس، جاذبه هاي گردشگري مارماريس، منطقه داليان مارماريس،

آبشار تورگورت مارماريس

آبشار تورگوت يكي از جاذبه هاي توريستي و گردشگري شهر مارماريس مي باشد كه در استان موگلا در جنوب غربي كشور تركيه قرار گرفته است. اين آبشار كه در كنار روستايي به همين نام قرار گرفته است كه در 30 كيلومتري شهر مارماريس مي باشيد. اگر در تور ارزان قيمت مارماريس خود به روستاي تورگوت سر زديد، مي توانيد با يك پياده روي 15 دقيقه اي به آبشار برسيد.

 از 15ام آگوست 2011 اين منطقه به ثبت ملي رسيد است و تحت نظارت دولت تركيه اداره مي شود. آبشار تورگوت مارماريس حدود 10 متر طول دارد و در قسمت پاييني آن درياچه بسيار كم عمق وجود دارد كه براي آب تني بسيار مناسب مي باشد. پوشش گياهي بسيار جالب و زيبايي در اطراف آبشار قرار گرفته است كه از آن مي توان به درختان گرمسيري اشاره كرد. در فصل تابستان جيپ هاي سافاري در كنار آبشار رفت و آمد مي كنند كه با پرداخت هزينه كمي، شما مسافران تور مارماريس نيز مي توانيد اين سواري را تجربه كنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۲:۱۷:۰۱ | rasoul soofi
مارماريس، تور مارماريس، تور ارزان قيمت مارماريس، جاذبه هاي گردشگري مارماريس، آبشار تورگوت مارماريس،

مارماريس مارينا

مارماريس يكي از شهرهاي ساحلي كشور تركيه مي باشد كه بسياري از گردشگران به خاطر سواحل زيبا و بكر آن، به آنجا سفر مي كنند. در كنار ساحل، يكي ديگر از جاذبه هاي ديدني كه مي توانيد در مارماريس از آن ديدن كنيد و از دريا لذت ببريد، مارماريس مارينا مي باشد. با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا نگاهي به اين جاذبه توريستي داشته باشيم.

مارماريس مارينا يك مكان فوق العاده براي شب زنده داري در تور ارزان مارماريس مي باشد. اين مكان با ميدان جوانان 19 مي مارماريس، حدود 24 دقيقه فاصله دارد. مارماريس مارينا يك مجموعه تفريحي و گردشگري به حساب مي آيد و مورد توجه افراد محلي و خارجي قرار گرفته است. مارماريس مارينا يكي از بهترين مكان ها براي تماشاي غروب آفتاب و قدم زدن در امتداد اسكله مي باشد. در كنار لذت بردن از اين اسكله مي توانيد گشت و گذاري نيز در مغازه هاي اطراف آن داشته باشيد و سوغاتي ترك و انواع لباس را خريداري نماييد. در گوشه كنار اين مجموعه مي توانيد از موسيقي زنده لذت ببريد و وقتي احساس گرسنگي كرديد، از ميان كافه رستوران هاي متعدد، غذاي دلخواه خود را انتخاب نماييد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۱:۴۷:۵۷ | rasoul soofi
مارماريس، تور مارماريس، تور ارزان مارماريس، جاذبه هاي گردشگري مارماريس، مارماريس مارينا،

فواره هاي رقصان مارماريس

تاريخچه شهر مارماريس، به قرن ششم پيش از ميلاد بازميگردد و جز شهرهاي مهم و پربازديد كشور تركيه محسوب مي شود. يكي از دلايل محبوبيت اين شهر نزد گردشگران، قرارگيري آن در ساحل درياي اژه و مديترانه مي باشد. مارماريس داراي آب و هواي مديترانه اي مي باشد و بهترين زمان براي سفر به اين شهر، از اوايل بهار تا اوايل فصل تابستان مي باشد. اين شهر بندري كه در جنوب كشور تركيه قرار دارد، داراي جاذبه هاي بسياري مي باشد كه در ادامه آرزوي آسمان آبي قصد دارد تا شما را با يكي از اين جاذبه ها آشنا كند.

فواره هاي رقصان مارماريس، از جاذبه هايي هستند كه بيننده را به تحسين وامي دارند. فواره ها شب ها به رقص در مي آيند. اين نمايش كه تقريبا 30 دقيقه به طول مي انجامد، شامل رقص آب همراه با موسيقي و نورپردازي هاي رنگي مي شود. تماشاي اين نمايش زيبا رايگان است كه مي تواند لحظات خوشي را براي شما به ارمغان بياورد. اين فواره در طول روز نيز بطور منظم و مداوم به رقص در مي آيد و زيبايي خاصي از مجسمه مرمري درون خود را به نمايش مي گذارد. مي توانيد يك سكه درون آن بيندازيد و آرزو كنيد.

براي رزرو تور مارماريس مي توانيد از وبسايت آژانس هواپيمايي آسمان آبي رزرواسيون خود را انجام دهيد. 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۱:۳۵:۳۲ | rasoul soofi
مارماريس، تور مارماريس، رزرو تور مارماريس، جاذبه هاي گردشگري مارماريس، فواره هاي رقصان مارماريس،

آرامگاه هاي صخره اي ساريان مارماريس

مارماريس شهري بندري در سواحل درياي مديترانه است كه در جنوب كشور تركيه قرار دارد و تاريخچه اي بسيار قديمي و مربوط به قرن ششم پيش از ميلاد دارد. در اين شهر بناهاي تاريخي و جاذبه هاي طبيعي و گردشگري بسياري وجود دارد كه در سفر خود به تور لحظه آخري مارماريس بايد از آنها ديدن كنيد. شما به هر نوع تفريحي كه علاقه داشته باشيد مي توانيد در جزيره زيباي مارماريس آن را تجربه كنيد. در ادامه با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا شما را با يكي از جاذبه هاي اين شهر، يعني آرامگاه هاي صخره اي ساريان مارماريس آشنا كنيم.

گردشگران و افراد محلي تنها مي توانند از درون قايق به بازديد از اين جاذبه زيبا بپردازند زيرا اين بنا بسيار حساس و ظريف مي باشد و بازديد از آن بسيار شما را شگفت زده خواهد كرد. درون هر قايق يك راهنما حضور دارد كه با اشتياق كامل دانش تاريخي خود در رابطه با اين منطقه  و اين بناي مرموز را با شما به اشتراك خواهد گذاشت. شما مي توانيد همزمان با بازديد از اين بناي تاريخي و شگفت انگيز، يك قايقراني پر از آرامش را نيز تجربه كنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۱:۱۰:۰۵ | rasoul soofi
مارماريس، تور مارماريس، تور لحظه آخري مارماريس، جاذبه هاي گردشگري مارماريس، آرامگاه هاي صخره اي ساريان مارماريس،

پارك آبي آتلانتيس مارماريس

پارك هاي آبي با سرسره ها و استخرهاي مهيج و نشاط آور هميشه از پرطرفدارترن جاذبه هاي تفريحي هر شهر هستند كه مي توانند روزي سرشار از شادابي را براي هر گردشگري رقم بزنند. در بيشتر شهرهاي توريستي دنيا مي توانيد پارك آبي با امكانات مناسب را پيدا كنيد، در ادامه مي خواهيم شما را با بزرگترين پارك آبي شهر مارماريس، يعني پارك آبي آتلانتيس مارماريس آشنا كنيم. با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد.

شما در هر سني كه باشيد مي توانيد بهترين لحظات را در اين مجموعه سپري كنيد. سرسره، استخر كودك، استخر موج، ميني گلف و بولينگ، همگي از امكانات تفريحي آتلانتيس مي باشند. اين پارك زيبا كه در ساحل دريا قرار دارد، داراي ايمني و گواهي بهداشت و سلامت آب مي باشد و از سال 1997 ميزبان مسافران تور ارزان مارماريس مي باشد. در مجموعه پارك آبي آتلانتيس مارماريس، دو رستوران وجود دارد كه انواع غذاها و نوشيدني ها را با منظره اي از دريا براي شما سرو مي كنند. كمد و گاوصندوق رايگان از امكاناتي است كه در اين گونه فضاها نياز به آن كاملا براي شما احساس مي شود كه اين مجموعه به بهترين شكل آنرا برآورده كرده است.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۱:۰۴:۵۲ | rasoul soofi
مارماريس، تور مارماريس، تور ارزان مارماريس، جاذبه هاي گردشگري مارماريس، پارك آبي آتلانتيس مارماريس،
آژانس مسافرتي آسمان آبي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 24
بازديد ديروز : 3
بازديد كل : 9503
وقت سفارت آمریکا
وقت فوری سفارت آمریکا
www.arshantour.net

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس
www.zhinowp.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatalef.com

الماس شهر
تالار الماس شهر
www.tashrifatsabour.com

دیوار پوش چوبی
انواع دیوارپوش
www.azaran.com

لامینیت دندان
هزینه لامینیت دندان
www.drmabolghasemi.com

کاشت ابرو
کلینیک کاشت ابرو در تهران
www.clinichairtransplantation.com

تور لحظه آخری استانبول
تور استانبول
www.alefbatour.com

تور لحظه آخری استانبول
تور ارزان قیمت استانبول
www.mehrparvaz.com

Kashan Hotels
Book Hotel in IRAN
www.iran-passenger.com

برش پلکسی
قیمت برش لیزر پلکسی گلاس
http://www.personageco.com

مرجع بهینه سازی سایت
آموزش بهینه سازی سایت
www.papgroup.ir

<
لوله بازکن تهران
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

طراحی غرفه
شرکت غرفه سازی رایکا سازان
www.raykasazan.com

تشریفات
تشریفات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس غرب تهران
www.tashrifatsamin.com

عینک طبی آفتابی
قیمت عینک های طبی آفتابی
www.maadrac.com

برگزاری همایش
برگزاری همایش و سمینار
www.peyvandema.com

پله برقی
قیمت پله برقی
www.fuji-lift.com

تجهیزات اداری
مبلمان اداری محیط آرا
www.mohitara.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
تشریفات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

آبرسانی پوست
بهترین آبرسان طبیعی پوست
www.thalgoparis.com

میز کنفرانس
قیمت میز کنفرانس
www.fazagooya.com

جراحی پلاستیک
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی پلاستیک
www.iran-plasticsurgery.ir

تشریفات مجالس
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

عکاسی از نوزاد
اصول عکاسی از کودکان
www.photokafshdoozak.com

میز مدیریت
قیمت صندلی مدیریت
www.afn-furniture.com/

قیمت ادکلن مردانه
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

کاغذ دیواری قابل شستشو
لیست قیمت انواع کاغذ دیواری
www.azinzand.com

تور لحظه آخری کوالالامپور
آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی
www.asemanabi.net

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان