آژانس مسافرتي آسمان آبي

آژانس مسافرتي آسمان آبي

فواره هاي رقصان مارماريس

تاريخچه شهر مارماريس، به قرن ششم پيش از ميلاد بازميگردد و جز شهرهاي مهم و پربازديد كشور تركيه محسوب مي شود. يكي از دلايل محبوبيت اين شهر نزد گردشگران، قرارگيري آن در ساحل درياي اژه و مديترانه مي باشد. مارماريس داراي آب و هواي مديترانه اي مي باشد و بهترين زمان براي سفر به اين شهر، از اوايل بهار تا اوايل فصل تابستان مي باشد. اين شهر بندري كه در جنوب كشور تركيه قرار دارد، داراي جاذبه هاي بسياري مي باشد كه در ادامه آرزوي آسمان آبي قصد دارد تا شما را با يكي از اين جاذبه ها آشنا كند.

فواره هاي رقصان مارماريس، از جاذبه هايي هستند كه بيننده را به تحسين وامي دارند. فواره ها شب ها به رقص در مي آيند. اين نمايش كه تقريبا 30 دقيقه به طول مي انجامد، شامل رقص آب همراه با موسيقي و نورپردازي هاي رنگي مي شود. تماشاي اين نمايش زيبا رايگان است كه مي تواند لحظات خوشي را براي شما به ارمغان بياورد. اين فواره در طول روز نيز بطور منظم و مداوم به رقص در مي آيد و زيبايي خاصي از مجسمه مرمري درون خود را به نمايش مي گذارد. مي توانيد يك سكه درون آن بيندازيد و آرزو كنيد.

براي رزرو تور مارماريس مي توانيد از وبسايت آژانس هواپيمايي آسمان آبي رزرواسيون خود را انجام دهيد. 

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۱:۳۵:۳۲ | rasoul soofi
مارماريس، تور مارماريس، رزرو تور مارماريس، جاذبه هاي گردشگري مارماريس، فواره هاي رقصان مارماريس،

آرامگاه هاي صخره اي ساريان مارماريس

مارماريس شهري بندري در سواحل درياي مديترانه است كه در جنوب كشور تركيه قرار دارد و تاريخچه اي بسيار قديمي و مربوط به قرن ششم پيش از ميلاد دارد. در اين شهر بناهاي تاريخي و جاذبه هاي طبيعي و گردشگري بسياري وجود دارد كه در سفر خود به تور لحظه آخري مارماريس بايد از آنها ديدن كنيد. شما به هر نوع تفريحي كه علاقه داشته باشيد مي توانيد در جزيره زيباي مارماريس آن را تجربه كنيد. در ادامه با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا شما را با يكي از جاذبه هاي اين شهر، يعني آرامگاه هاي صخره اي ساريان مارماريس آشنا كنيم.

گردشگران و افراد محلي تنها مي توانند از درون قايق به بازديد از اين جاذبه زيبا بپردازند زيرا اين بنا بسيار حساس و ظريف مي باشد و بازديد از آن بسيار شما را شگفت زده خواهد كرد. درون هر قايق يك راهنما حضور دارد كه با اشتياق كامل دانش تاريخي خود در رابطه با اين منطقه  و اين بناي مرموز را با شما به اشتراك خواهد گذاشت. شما مي توانيد همزمان با بازديد از اين بناي تاريخي و شگفت انگيز، يك قايقراني پر از آرامش را نيز تجربه كنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۱:۱۰:۰۵ | rasoul soofi
مارماريس، تور مارماريس، تور لحظه آخري مارماريس، جاذبه هاي گردشگري مارماريس، آرامگاه هاي صخره اي ساريان مارماريس،

پارك آبي آتلانتيس مارماريس

پارك هاي آبي با سرسره ها و استخرهاي مهيج و نشاط آور هميشه از پرطرفدارترن جاذبه هاي تفريحي هر شهر هستند كه مي توانند روزي سرشار از شادابي را براي هر گردشگري رقم بزنند. در بيشتر شهرهاي توريستي دنيا مي توانيد پارك آبي با امكانات مناسب را پيدا كنيد، در ادامه مي خواهيم شما را با بزرگترين پارك آبي شهر مارماريس، يعني پارك آبي آتلانتيس مارماريس آشنا كنيم. با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد.

شما در هر سني كه باشيد مي توانيد بهترين لحظات را در اين مجموعه سپري كنيد. سرسره، استخر كودك، استخر موج، ميني گلف و بولينگ، همگي از امكانات تفريحي آتلانتيس مي باشند. اين پارك زيبا كه در ساحل دريا قرار دارد، داراي ايمني و گواهي بهداشت و سلامت آب مي باشد و از سال 1997 ميزبان مسافران تور ارزان مارماريس مي باشد. در مجموعه پارك آبي آتلانتيس مارماريس، دو رستوران وجود دارد كه انواع غذاها و نوشيدني ها را با منظره اي از دريا براي شما سرو مي كنند. كمد و گاوصندوق رايگان از امكاناتي است كه در اين گونه فضاها نياز به آن كاملا براي شما احساس مي شود كه اين مجموعه به بهترين شكل آنرا برآورده كرده است.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۱:۰۴:۵۲ | rasoul soofi
مارماريس، تور مارماريس، تور ارزان مارماريس، جاذبه هاي گردشگري مارماريس، پارك آبي آتلانتيس مارماريس،

ميدان جوانان 19 مي مارماريس

مارماريس، منطقه‌اي است در مجاورت درياي مديترانه و اژه كه با كوهستان‌هاي زيبا محصور شده است. اين شهر در جنوب غربي تركيه بوده و قدمت آن به شش قرن پيش از ميلاد مسيح بازمي‌گردد. مارماريس بواسطه داشتن آب و هواي مديترانه اي در زمستان نيز داراي هواي معتدل بوده و امكان شنا كردن در درياي آن وجود دارد. در اين شهر زيبا انواع تفريح و سرگرمي ها را مي توانيد پيدا كنيد، از پارك آبي و غواصي و گشت كشتي گرفته تا قدم زدن در خيابان ها و آشنايي با زندگي و فرهنگ مردم محلي. آرزوي آسمان آبي قصد دارد امروز شما را با يكي از مناطق فرهنگي و زيباي مارماريس يعني ميدان جوانان 19 مي آشنا كند. به شما پيشنهاد مي كنيم تا در سفر خود به تور مارماريس حتما از اين مكان ديدن كنيد.

ميدان جوانان 19 مي مارماريس يك مركز اجتماعي است كه در نزديكي ايستگاه دولموش قرار دارد و دسترسي به آن آسان است. فواره‌هاي رقصان نيز در اين ميدان قرار دارد كه تماشاي آن مخصوصا شب ها و با نورپردازي رنگي و اجراي موسيقي بسيار لذتبخش خواهد بود؛ شما در اين ميدان همچنين مي‌توانيد مجموعه‌اي از رستوران‌ها، فروشگاه ها، اجراهاي موسيقي زنده و فعاليت‌هاي فرهنگي را يكجا داشته باشيد. در تمامي رستوران‌هاي اطراف ميدان جوانان 19 مي مارماريس، از شما با آغوش باز استقبال خواهد شد. دور و اطراف اين ميدان بزرگ و زيبا مملو از افراد دوست‌داشتني و پرانرژي محلي است، به طوري كه دوست داريد هر روز عصر براي گذراندن لحظاتي پر از آرامش و نوشيدن يك نوشيدني به اين ميدان بياييد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۹:۵۲ | rasoul soofi
مارماريس، تور مارماريس، تور، جاذبه هاي گردشگري مارماريس، ميدان جوانان 19 مي مارماريس،

آمفي تئاتر بدروم

زماني كه به كشور تركيه سفر مي كنيد ديدني ها و جاذبه هاي گردشگري زيادي را مي توانيد ببينيد . بدروم يكي از شهرهاي كوچك زيبا و جذاب تركيه ، كه به عنوان سرزمين آبي هاي ابدي لقب گرفته مي باشد در ساحل دريا اژه است. درنزديكي شعاع سه كيلومتري از شهر زيباي بدروم بناي تاريخي آمفي تئاتر كه به دوران قرن چهارم بر مي گردد قرار دارد. براي آشنايي بيشتر در كنار آرزوي آسمان آبي بمانيد.

آمفي تئاتر بدروم تقريباً از سال 1973 ميلادي به يك موزه با فضاي باز تبديل شده هر چند كه يك مكان قشنگ با منظره اي وسيع و زيبا دارد اما امروزه به مكاني براي كنسرت يا مراسمات فرهنگي يا جشن ها خصوصاً در فصل تابستان تبديل شده است. آمفي تئاتر بدروم يادآور خاطرات گلادياتورها نيز است و مكاني جالب براي گردشگران، كه در ليست ديدني هاي تور لحظه آخري بدروم است.

معماري آمفي تئاتر بدروم به سبك يوناني مي باشد كه بخاطر اجراي تئاتر و برگزاري مسابقات گلادياتور در شهر بدروم ساخته شد. در آمفي تئاتر بدروم نام اسم كساني كه در ساختش دست داشتند روي صندلي سنگي هايش حكاكي شده است.

سالن آمفي تئاتر باستاني از جاذبه هاي گردشگري بدروم به شمار مي رود كه سالانه تعداد زيادي گردشگر از آن ديدن مي كنند و همچنين هر روزه از ساعت 9 صبح الي 4 عصر باز است و علاقه مندان مي توانيد از اين اثر زيبا ديدن كنند.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۴:۳۲ | rasoul soofi
بدروم، تور بدروم، تور لحظه آخري بدروم، جاذبه هاي گردشگري بدروم، آمفي تئاتر بدروم،

قلعه سنت پيتر بدروم

يكي از ديدني هاي كشور تركيه در جنوب غربي اين كشور، در شهر بدروم واقع شده است، نام اين مكان ديدني قلعه سنت پيتر مي باشد كه بازديدكنندگان زيادي را از جاهاي مختلف دنيا جذب مي كند. براي آشنايي بيشتر با قلعه سنت پيتر در بدروم همراه با آرزوي آسمان آبي شويد.

قلعه سنت پيتر بدروم كه در سال 1402 ميلادي به دست فردي به اسم پيتر كه از تيمارگر شواليه هاي رودوس بود ساخته شد كه وسعت آن 30000 متر مربع است كه داراي 5 برج مي باشد و جالب است بدانيد كه زمان ساخت  ديواره هاي قلعه سنت پيتر از سنگهاي آرامگاه ماسولوس استفاد شد كه بعدها و در زمان حكومت دوران عثماني كليساي داخل آن با اضافه كردن يك مناره به مسجد تغيير يافت و همچين داراي يك حمام تركي كوچك نيز مي باشد.

زماني از جاذبه هاي گردشگري بدروم ديدن مي كنيد و به قلعه سنت پيتر بدروم مي رسيد انگار كه به تاريخ سفر كرده ايد  و به دوران جنگ هاي ترك هاي سلجوقي مي رويد و با تماشاي وسايل قديمي و انواع ظرف هاي قديمي شيشه اي استخراج شده از آب حال و هوايي عجيبي به شما دست مي دهد.

قلعه سنت پيتر بدروم امروزه به شكل يك موزه بزرگ و مهم باستان شناسي  شده است اما در يك دوره زماني در سال 1595 به صورت يك زندان از آن استفاده ميشد. قلعه سنت پيتر يكي از مهمترين جاذبه هاي توريستي تركيه  و  تور بدروم است.

براي اطلاع بيشتر از قيمت تور بدروم مي توانيد با همكاران ما در ارتباط باشيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۶:۰۴ | rasoul soofi
بدروم، تور بدروم، قيمت تور بدروم، جاذبه هاي گردشگري بدروم، قلعه سنت پيتر بدروم،

منطقه گومبت بدروم

تركيه كشوري است كه توجه گردشگران زيادي را به خود اختصاص داده است و به همين علت است كه تور تركيه هر سال ميزبان تعداد انبوهي از گردشگران مي باشد. بدروم يك از شهرهاي  تركيه جاذبه هاي گردشگري متنوعي از ساحل و دريا و جاذبه هاي طبيعي دارد و همچنين بنا هاي تاريخي كه همه جور  سليقه اي  را سوي خود ميكشد و گردشگران زيادي بدروم را انتخاب مي كنند. اكنون با آژانس آرزوي آسمان آبي همراه باشد تا به شرح يكي از اين مناطق بپردازيم.

بدروم  شهري كوچك در تركيه است و داراي منطقه هاي مختلفي است كه هر كدام ويژگي، زيبايي و جذبه هاي خود را دارند كه منطقه گومبت يكي از همين  جاذبه هاي گردشگري بدروم  مي باشد كه تنها  دو كيلومتر از شهر بدروم فاصله دارد و به همين علت بخشي از شهر بدروم و جاذبه هاي ديدني اين شهر به حساب مي آيد.

منطقه گومبت بدروم هميشه و در هر زمان پر از توريست مي باشد و مي توان گفت منطقه اي است براي اشخاصي كه از سرگرمي و تفريحات بدروم خسته شده اند در واقع انتخاب كساني است كه سرگرمي هاي بدروم برايشان تكراري است.

زيباترين و بزرگترين هتل ها در منطقه گومبت  بدروم  قرار دارد و همچنين  رستوران هاي هنديف مكزيكي و چيني  كه بي نظير هستند و كافه هاي آن كه مشتريان زيادي دارد و هميشه شلوغ مي باشد

در منطقه گومبت  بدروم خانواده ها به همراه فرزندانشان مي توانند از ساحل گومبت كه ساحلي كم عمق و طولاني در كنار انواع تفريحات و سرگرمي هاي آبي منطقه گومبت بيشترين لذت را ببرند.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۳:۴۲ | rasoul soofi
بدروم، تور بدروم، تور، جاذبه هاي گردشگري بدروم، منطقه گوميت بدروم،

موزه روباز مائوسليوم بدروم

بدروم يك شهر ساحلي توريستي و گردشگري در غرب تركيه است و داراي تابستان معتدل و گرم و زمستان باراني است و همچنين به علت حاصل خيزي خاك بدروم محصولاتي مانند حبوبات و سبزيجات ، زيتون، پرتغال ، نارنگي ، انجير و ليمو  و .... مي توان يافت.

زماني كه به تور ارزان قيمت بدروم مي رويد جاذبه هاي ديدني و تاريخي زيادي مي بينيد و همچنين تفريحات آبي مانند، غواصي و تور كواد سافاري و ساحل لاكپشت و تور كشتي بدروم و  .... مي توانيد لذت ببريد. موزه روباز بدروم يكي از جاذبه هاي ديدني و جالب مي باشد با آژانس آرزوي آسمان آبي  بيشتر با اين موزه آشنا مي شويم.

موزه روباز بدروم اهميت  تاريخي فراواني دارد اگرچه امروزه به شكل خرابه اي از تاريخ درآمده اما قبل از زلزله آناتولي سالمتر بود و اين زلزله باعث شد كه به شكل اين خرابه به نظر برسد و در ليست عجايب هفتگانه جهان بشمار رود.

يكي از علت هاي اهميت موزه روباز مائوسليوم بدروم به دليل اين است كه مقبره مائوسليوم كه از شاهان كاريا بوده در اين موزه قرار دارد و از همين جهت هم داراي ارزش تاريخي زيادي است و به يكي از جاذبه هاي گردشگري بدروم تبديل گشته است.

طبق بررسي هاي انجام شده و اطلاعات كشف شده از موزه  سنگ‌هاي به‌كاررفته كه در آرامگاه پادشاه مائوسليوم  ، درساخت قلعه نيز استفاده شده كه انگليسي ها در زمان حفاري تعدادي از آنها در موزه بريتانيا قرار دادند.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۷:۳۸ | rasoul soofi
بدروم، تور بدروم، تور ارزان قيمت بدروم، جاذبه هاي گردشگري بدروم، موزه روباز مائوسليوم بدروم،

دهكده بيتز بدروم

بدروم يكي از شهرهاي توريستي مهم كشور تركيه مي باشد كه بيشتر گردشگران براي استراحت و لذت بردن از سواحل آن به آنجا سفر مي كنند. بيشتر در آمد اين شهر از طريق صنعت توريست مي باشد و به هميت دليل اهميت فراواني به جاذبه هاي گردشگري و امكانات رفاهي خود مي دهد. يكي از جاذبه هاي توريستي اين شهر، دهكده بيتز مي باشد كه به خاطر سواحل بكر و زيبا شهرت دارد. با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا نگاهي به اين دهكده داشته باشيد.

دهكده بيتز در فاصله 4 كيلومتري از مركز شهر بدوم قرار گرفته است و يك دهكدا ساحلي با اقامتگاه هاي معروف مي باشد. اگر عاشق طبيعت، فضاي سبز و آرامش هستيد در تور بدروم خود بازديد از دهكده بيتز بدروم را فراموش نكنيد. در كنار سواحل زيبا، يكي ديگر از مشخصه هاي دهكده بيتز، خانه هاي سفيد رنگ آن مي باشد كه رو به درياي اژه مي باشند. در كنار ساحل به صورت رايگان مي توانيد از سايبان و چترها استفاده كنيد و از آفتاب تابستاني لذت ببريد و يا ورزشهاي آب مثل اسكي روي آب را تجربه نمايند. دهكده بيتز محيطي دنج و مفرح براي  شب زنده داران در كنار آب هاي آرام درياي اژه مي باشد، شب هاي با نور مهتاب و صداي مرغ دريايي، آسمان تاريك اين دهكده را زيباتر و دلچسب تر مي كنند. اين دهكده به دليل نزديك بودن به منطقه توريستي گومبت بسيار مورد توجه مسافران تور لحظه آخري بدروم قرار گرفته است.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۷:۰۷ | rasoul soofi
بدروم، تور بدروم، تور لحظه آخري بدروم، جاذبه هاي گردشگري بدروم، دهكده بيتز بدروم،

آرامگاه ماسولوس در هاليكارناسوس بدروم

شايد همه ي ما تا كنون نام عجايب هفت گانه جهان را شنيده باشيم و برخي از آن ها را بشناسيم. متأسفانه از ليست قديمي عجايب هفتگانه در حال حاضر فقط هرم بزرگ جيزه در مصر همچنان پا برجا است و بقيه 6 مورد بر اثر بلاياي طبيعي و يا جنگ از بين رفته اند و فقط بقاياي ويران شده آن ها باقي مانده است. يكي از اين عجايب، آرامگاه ماسولوس مي باشد كه در شهر بدروم تركيه كه در زمان قديم با نام هاليكارناسوس شناخته مي شد قرار گرفته است. با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا با اين آثار باستاني ارزشمدن بيشتر آشنا شويد.

ساخت اين آرامگاه مربوط به سال هاي 350 تا 353 پيش از ميلاد، و در زمان سلطه اردشير سوم باز مي گردد. ماسول يا ماسولوس يكي از پادشاهان بخش هاي شاهنشاهي هخامنشيان در قسمت تركيه امروزه بوده است ساخت اين معبد پيشنهاد همسر ماسول يعني آرتميس دوم بوده است و ساخت آن از زمان حيات ماسول آغاز شد و پس از مرگ وي تبديل به آرامگاه او شد و بعد ها خود آرتميس نيز در اين معبد آرام گرفت.

ملكه آرتميس براي پيدا كردند بهترين و با استعداد ترين هنرمندان آن زمان، پيغام هاي فراواني به يونان فرستاد. يكي از اين معماران اين بنا، اسكوپاس بود كه مهندسي معبد آرتميس(در شهر ازمير كنوني) را نيز بر عهده داشت. ارتفاع اين بنا حدود 45 متر بوده است و  قسمت پاييني بنا به شكل مكعب بوده ‌است و روي هر كدام از چهار ديوار اصلي تنديس‌هايي به شكل خدايان و فرشته‌هاي يوناني به چشم مي‌خورده‌ است، اين بناي باشكوه بر روي تپه اي مشرف به شهر ساخته شده بود و دور تا دور آن را حياطي بزرگ احاطه مي كرد. 

آرامگاه ماسولوس در هاليكارناسوس بدروم ساليان سال از جنگ ها و حملات زيادي مانند حمله اسكندر در سال 334 قبل از ميلاد سالم باقي مانده بود و با شرايط خوبي هنوز پا برجا بود. اما بعد ها بر اثر زمين لرزه اي سقف و چندين ستونش ويران شد. در قرن 15 ام نيز و در طي جنگ هاي صليبي، شواليه سنت جان از مالتا، براي ساخت قلعه خود از سنگ ها و مجسمه هاي اين معبد باستاني استفاده نبود و به همين دليل بخش هاي زيادي از آن تخريب شد. تا سال 1522 تقريباً تمامي سنگ ها و بلوك هاي اين معبد از سازه ي اصلي جدا شد و براي ساخت بناهاي ديگر مورد استفاده قرار گرفت. 

با اين حال در حال حاضر برخي از سنگ هاي كشف شده از اين آرامگاه در جاي اصلي خود يعني شهر بدروم قرار دارد و به يكي از جاذبه هاي توريستي بدروم تبديل شده است. ولي بيشتر مجسمه ها و سنگ هاي مرمر به موزه بريتانيا منتقل شده است. اگر به تاريخ و آثار باستاني علاقمند هستيد، در تور ارزان بدروم خود حتماً به اين ناحيه سري بزنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۰:۵۷ | rasoul soofi
بدروم، تور بدروم، تور ارزان بدروم، جاذبه هاي گردشگري بدروم، آرامگاه ماسولوس در هاليكارناسوس بدروم،
آژانس مسافرتي آسمان آبي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0
وقت سفارت آمریکا
وقت فوری سفارت آمریکا
www.arshantour.net

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس
www.zhinowp.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatalef.com

الماس شهر
تالار الماس شهر
www.tashrifatsabour.com

دیوار پوش چوبی
انواع دیوارپوش
www.azaran.com

لامینیت دندان
هزینه لامینیت دندان
www.drmabolghasemi.com

کاشت ابرو
کلینیک کاشت ابرو در تهران
www.clinichairtransplantation.com

تور لحظه آخری استانبول
تور استانبول
www.alefbatour.com

تور لحظه آخری استانبول
تور ارزان قیمت استانبول
www.mehrparvaz.com

Kashan Hotels
Book Hotel in IRAN
www.iran-passenger.com

برش پلکسی
قیمت برش لیزر پلکسی گلاس
http://www.personageco.com

مرجع بهینه سازی سایت
آموزش بهینه سازی سایت
www.papgroup.ir

<
لوله بازکن تهران
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

طراحی غرفه
شرکت غرفه سازی رایکا سازان
www.raykasazan.com

تشریفات
تشریفات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس غرب تهران
www.tashrifatsamin.com

عینک طبی آفتابی
قیمت عینک های طبی آفتابی
www.maadrac.com

برگزاری همایش
برگزاری همایش و سمینار
www.peyvandema.com

پله برقی
قیمت پله برقی
www.fuji-lift.com

تجهیزات اداری
مبلمان اداری محیط آرا
www.mohitara.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
تشریفات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

آبرسانی پوست
بهترین آبرسان طبیعی پوست
www.thalgoparis.com

میز کنفرانس
قیمت میز کنفرانس
www.fazagooya.com

جراحی پلاستیک
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی پلاستیک
www.iran-plasticsurgery.ir

تشریفات مجالس
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

عکاسی از نوزاد
اصول عکاسی از کودکان
www.photokafshdoozak.com

میز مدیریت
قیمت صندلی مدیریت
www.afn-furniture.com/

قیمت ادکلن مردانه
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

کاغذ دیواری قابل شستشو
لیست قیمت انواع کاغذ دیواری
www.azinzand.com

تور لحظه آخری کوالالامپور
آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی
www.asemanabi.net

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان