آژانس مسافرتي آسمان آبي

آژانس مسافرتي آسمان آبي

آسياب هاي بادي بدروم

بدروم يكي از شهرهاي ساحلي معروف كشور تركيه مي باشد كه يكي از بهترين مقاصد گردشگران براي لذت بردن از زيبايي هاي و سواحل درياي اژه مي باشد. اگر در تور بدروم خود به دنبال بهترين مكان براي تماشاي منظره زيباي دريا و لذت بردن از غروب خورشيد مي باشيد با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد.

يكي از جاذبه هاي توريستي شهر بدورم، آسياب هاي بادي آن مي باشد كه در ناحيه اي ميان خليج گومبت و خليج بدروم بر فراز تپه هايي قرار گرفته است. اين آسياب هاي بادي كه تعداد آن ها 8 عدد مي باشد، متعلق به قرن 18 ام مي باشند و در قديم براي تبديل گندم به آرد استفاده مي شده است و آرد مورد نياز مردم شهر بدروم را تأمين مي كرد.

با اين كه آسياب هاي بادي بدروم ساخته شده از سنگ، قديمي و مهم مي باشند، توجه زيادي به آن ها نشده است و بسياري از آن ها تخريب شده اند و يا بر روي آن ها يادگاري نوشته شده است. به همين دليل كار بازسازي و مرمت اين آسياب هاي شروع شده و در حال حاضر يكي از اين 8 آسياب به طور كامل بازسازي شده است و براي بازديد گردشگران باگشايي شده است. براي توسعه اين جاذبه ي گردشگري تاريخي و مجموعه آن در نظر هست كه رستوران و استراحت گاه هايي نيز در اطراف آن ها احداث شود.

در كنار بازديد از اين جاذبه هاي تاريخي، اين تپه ها مكاني فوق العاده براي تماشاي درياي اژه و شهر بدروم مي باشد و مي توانيد از درخشش غروب خورشيد، دريا و باد لذت برد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۳:۱۰ | rasoul soofi
بدروم، تور بدروم، تور، جاذبه هاي گردشگري بدروم، آسياب هاي بادي بدروم،

پاموك كاله كوش آداسي

كوش آداسي از شهرهاي توريستي و محبوب در كشور تركيه مي باشد كه داراي جاذبه هاي گردشگري بسياري مي باشد و نظر بسياري از توريستها و علاقه مندان به تور كوش آداسي پاييز 97 را به سمت خود كشانده است. پاموك كاله يكي از مكان هاي توريستي كوش آداسي مي باشد ،جهت آشنايي بيشتر با اين محل آژانس آرزوي آسمان آبي را دنبال كنيد.

پاموك كاله در فرهنگ لغت زبان تركي به معناي قصر پنبه اي مي باشد و چشم اندازي بسيار زيبا و دور از واقعيت را رقم زده است . پاموك كاله در قسمت غربي كشور تركيه قرار دارد كه به دليل شيب هاي پله اي سفيد كه مشابه برف هستند شهرت يافته است. اين پله ها از تراورتن  كه از رسوب آب است  تشكيل شده است. در پاموك كاله كوش آداسي 17 چشمه آب گرم با دماي بالا وجود دارد كه شنا كردن در آن نيز اصلا ممكن نيست ، آبي كه از صخره هاي پاموكاله به پايين ميريزد، داراي دمايي تقريبي 35 درجه سانتگيراد است و همين علت باعث شده است كه تمام منطقه در اثر رسوب املاحي كه در آب وجود دارد شكلي مثل پنبه داشته باشد و همچنين جريان آب سبب شده كه حوضچه هاي زيبايي در اطراف پاموك كاله تشكيل شود. در بعضي سنت هاي باستاني  آمده كه آب داخل اين حوضچه هاي آهكي براي درمان بسياري از بيماري هاي مزمن مفيد مي باشد. اين گفته هاي قديمي در مورد اين آب ها به جذب گردشگران و مردم به اين محل منجر شده است و يكي از دلايل جذب آنها مي باشد. براي دسترسي به پاموك كاله مي توان از طريق مسير زميني كه در 18 كيلومتري دنيزلي قرار دارد، به آن رسيد. اين چشمه هاي آب گرم در نزديكي شهر بدروم و كوش آداسي واقع است.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۵:۲۹ | rasoul soofi
كوش آداسي، تور كوش آداسي، تور كوش آداسي پاييز 97، جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي، پاموك كاله كوش آداسي،

جزيره كبوتر كوش آداسي

كوش آداسي از شهرهاي توريستي كشور تركيه مي باشد كه طرفداران زيادي در بين گردشگران دارد. اين شهر علاوه بر جاذبه هاي توريستي كه دارد و امكانات تفريحي داراي چندين جزيره نيز مي باشد. همراه با آسمان آبي باشيد تا با يكي از اين جزيره ها آشنا شويم.

جزيره اي كه به عنوان سمبل شهر كوش آداسي مي‌باشد جزيره كبوتر كوش آداسي نام دارد ، در واقع معني اسم كوش آداسي نيز همين جزيره پرنده مي باشد. منظره هاي زيباي  اين جزيره در هنگام غروب خورشيد هر شخصي  را به خود جذب مي كند و تصويري به ياد ماندني را در ذهن ها باقي مي گذارد كه از معروف ترين جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي مي باشد.

 

زماني كه فصل مهاجرت پرندگان فرا مي رسد ، جزيره كبوتر واقع در كوش آداسي پر از پرنده هاي زيبا مي شود. در زمان هاي گذشته اسم اين جزيره كوش آداسي يا جزيره پرندگان بوده است اما در دوران امپراتوري عثماني اين اسم را به روي شهر گذاشتند و براي اين جزيره نام جزيره كبوتر ها را انتخاب كردند. در دوره حكومت عثماني جزيره كبوتر به دليل موقعيت استراتژيك خود براي اهداف نظامي مورد استفاده قرار گرفته مي شد به همين سبب درون اين جزيره يك قلعه احداث شده است. همچنين بازديد از موزه داخل قصر بزرگ جزيره خالي از لطف نيست.

جهت اطلاع از قيمت تور كوش آداسي مي توانيد با همكاران ما در ارتباط باشيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۶:۰۰ | rasoul soofi
كوش آداسي، تور كوش آداسي، قيمت تور كوش آداسي، جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي، جزيره كبوتر كوش آداسي،

شهر باستاني افسوس كوش آداسي

خرابه هاي باقي مانده از شهر تاريخي افسوس يكي از ارزشمندترين و بزرگ‌ترين مجموعه‌هاي بباقي مانده از زمان امپراطوري رم شرقي و يوناني‌هاي باستان در كشور تركيه مي باشد. اين اثر در سه كيلومتري قسمت جنوبي شهرك سلجوق در حدود هفتاد كيلومتري  ازمير و حدودا بيست كيلومتري كوش آداسي واقع شده است ، از همين رو گردشگران و مسافران تور كوش آداسي به راحتي مي توانند به آنجا دسترسي پيدا كنند . جهت آشنايي بيشتر با اين بناي تاريخي آژانس آرزوي آسمان آبي را دنبال كنيد.

افسوس يكي مهمترين شهرهاي آسياي كوچك دز زمان گذشته بوده است و قدمت آن به ۵۰۰۰ هزار سال قبل از ميلاد بر ميگردد.  شهر افسوس در قرن يكم پيش از ميلاد مسيح با ۲۵۰۰۰۰ جمعيت در رتبه دومين شهر بزرگ جهان بشمار مي آمد. در افسوس وسايل و آثار  زيادي از دوران هاي مختلف زندگي بشر به مخصوصا دوران نوسنگي يافت شده است .

شهر افسوس امروزه ديگر به ويرانه تبديل گشته است ولي بخاطرگذشته‌ي تاريخي و بناهايي كه هنوز دارد انتخاب اصلي براي توريستها و مسافران تور تركيه است .

روايت هاي زيادي از سندهاي و مدارك پيدا شده در شهر افسوس بيانگر ارزش معنوي و فرهنگي اين شهر است. از جمله يكي از آثار تاريخي و معروف ، بناي قديمي كتابخانه مي باشد كه در سال ۱۲۵ ميلادي به وسيله  «ژوليوس آكويلا سلسوس» براي گراميداشت پدر خود بنا شد و پس از آن  با همين نام معروف شد.

 خانه‌ي قديمي حضرت مريم نيز كه در اواخر عمر در آن زندگي مي‌كردند به ارزش هاي شهر افسوس  افزوده است. گردشگران و افرادي را  خواهيد ديد كه در حال روشن كردن شمع بر روي ديوارهاي بيرون خانه و در حال نوشيدن آب از چشمه‌ي آرزوها هستند. در شهر افسوس ستون‌هاي سنگي بزرگي ، باقي مانده از ديوارهاو ميدان بزرگي كه جهت نبرد گلاديتانورها بوده را مي توانيد مشاده كنيد .

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۸:۵۱ | rasoul soofi
كوش آداسي، تور، تور كوش آداسي، جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي، شهر باستاني افسوس كوش آداسي،

غواصي در كوش آداسي

از شهرهاي توريستي كه امروزه نظر خيلي از گردشگران و مخصوصا مسافران تور تركيه را به سوي خود جذب كرده است شهر كوش آداسي ميباشد كه به دليل وجود  جاذبه هاي توريستي و طبيعت زيبايي كه دارد  ميزبان توريستهاي زيادي در طول سال است . براي غواصي كردن مهم نيست بلد نباشيد يا مبتدي باشيد و اصلا فرقي هم نمي كند كه حرفه اي باشيد در محل به شما آموزش هاي مورد نياز  را مي دهند و بر طبق ميزان مهارت شما درجه غواصي براي شما را اعلام مي كنند كه غواصي نمايشي براي اشخاص مي باشد كه تاكنون اين تجربه را امتحان نكرده اند و براي افرادي كه حرفه اي تر هستند غواصي همراه با قايق مي باشد كه تور آن شامل بازديد از كشتي هاي غرق شده، صخره هاي زير آب، غار و غواصي هاي شبانه مي باشد كه يك راهنماي حرفه اي و كاربلد با همراه گروه غواصي مي شود. براي آشنايي بيشتر همراه با آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد.

ساحل مرجاني و زلال شهر كوش آداسي ، امكان غواصي در كف دريا و مشاهده ماهي‌هاي زيبا دريا را مي‌دهد. غواصي در اين شهر بهترين راه كشف شگفتيهاي درياي اژه است. درياي اژه به طور چشمگيري شفاف و صاف است و در حالت عادي هم ماهي‌ها و مرجان‌هاي كف دريا كاملا مشخص هستند. اسكله‌هاي غواصي كه در كوش آداسي وجود دارند بيشتر در قسمت مرجاني ساحل كوش آداسي ايجاد شده‌اند. ماهي‌هاي زيبا كه در غواصي در كوش آداسي مي‌توانيد تماشا كنيد در اين بخش از ساحل خيلي راحت ديده مي‌شوند و ارتفاع آب در بخش مرجاني ساحل به اندازه اي مي باشد كه غواصي در شهر كوش آداسي امكان پذير است.

افراد مي توانند براي غواصي كردن به اسكله هاي مشهور اين شهر مانند اسكله آكوا آدابانكو بروند.  اين اسكله براي افرادي است كه در اين زمينه حرفه اي هستند و نيازي به آموزش ندارند. غواصي در درياي اژه با گذشتن از ساحل مرجاني و رفتن به كف دريا و مشاهده ماهي ها ، تفريحي پرهيجان است. هچنين  اين امكان وجود دارد كه با اقامت در برخي از هتل هاي 5 ستاره كوش آداسي ،در كلاس هاي آموزشي غواصي اين تخصص را ياد بگيريد.

براي رزرو تور كوش آداسي مي توانيد به سايت آژانس هواپيمايي آسمان آبي مراجعه نماييد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۷:۵۹ | rasoul soofi
كوش آداسي، تور كوش آداسي، رزرو تور كوش آداسي، جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي، غواصي در كوش آداسي،

ساحل بانوان كوش آداسي

شهر كوش آداسي از جمله بندرهاي مديترانه است كه در تركيه محبوبيت زيادي دارد و  به خاطر وجود مركز خريدهاي مناسب و انواع تفريحاتي  كه مختص به آفتاب ، دريا و تفريحات شاد و مفرح است مشهور شده، همين امر سبب شده كه تور ارزان قيمت كوش آداسي در ميان گردشگران اروپا حسابي محبوب شود. در ادامه همراه آژانس آرزوي آسمان آبي باشد تا با يكي ديگر از نقاط ديدني كوش آداسي آشنا شويد.

شهر كوش آداسي در فصل گرما به خطر وجود  هتلهاي كنار ساحل ، پر از جمعيت مي شود كه يكي از اين منطقه ها ساحل بانوان كوش آداسي است كه در فاصله 2 كيلومتري از شهر واقع است و در كوش آداسي يكي از محبوب ترين نوار ماسه اي است كه اطراف شهر وجود دارد است. اين ساحل در تركيه به نام Kadınlar Denizi و يا Lady Beach  نيز شناخته مي شود.

در ساحل بانوان ورزش هاي آبي مختلفي براي شاد و فعال كردن افراد  قرار دارد و همچنين كافه هاي بسياري وجود دارد كه وقتي گرسنه مي شويد مي توانيد به اين كافه ها برويد و همچنين اگر دوست داشته باشد مي توانيد چتر و صندلي آفتاب اجاره كنيد.

ساحل بانوان در فصل تابستان از وجود گردشگران و خانواده ها حسابي شلوغ مي شود و مملو از جمعيت كه در روزهاي وسط هفته نسبتاً خلوت تر است.

اگر فردي هستيد كه به تفريحات آبي مثل اسكي روي آب يا جت اسكي، چتر بازي با قايق موتوري و ... علاقه داريد ساحل زيباي بانوان بهترين انتخاب براي شما براي لذت بردن از اين تفريحات خواهد بود . در زمان گذشته فقط خانم ها اجازه داشتن به اين ساحل بروند اما امروزه ديگر اين قانون وجود ندارد و همه افراد مي توانند از ساحل بانوان استفاده كنند و از اين جاذبه گردشگري كوش آداسي لذت ببرند.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۲:۱۰ | rasoul soofi
كوش آداسي، تور كوش آداسي، تور ارزان قيمت كوش آداسي، جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي، ساحل بانوان كوش آداسي،

مسجد عيسي بيگ كوش آداسي

در سفر به كشور زيباي تركيه و به خصوص شهر كوش آداسي، يكي از شهرهايي كه مورد توجه گردشگران دوستار تاريخ قرار مي گيرد، شهر سلجوك مي باشد كه در استان ازمير قرار گرفته است و داراي آثار باستاني فراواني از دوره هاي يونان باستان، سلجوقيان و عثماني مي باشد. اگر در تور لحظه آخري كوش آداسي خود سري به شهر باستاني افسوس زديد، فراموش نكنيد سري هم به مسجد عيسي بيگ در شهر سلجوك بزنيد. با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا با اين مسجد بيشتر آشنا شويد.

مسجد عيسي بيگ كه در زبان تركي با نام عيسي بِي جامي شناخته مي شود، در سال 1375 ميلادي و به دستور آيدين اوغلو عيسي بيگ ساخته شده است. مسجد عيسي بيگ كوش آداسي يكي از قديمي ترين و مهم ترين بناهاي باقي مانده از ملوك ‌الطوائف تركمن در آسياي كوچك مي باشد و در معماري آن مي توان نشانه هاي گذر از دوران سلجوقي به عثماني را ديد. اين بنا در دامنه هاي كوه آياسلو و توسط معمار شَملي ديموش كولدو علي ساخته شده است.

مسجد عيسي بيگ داراي دو گنبد و يك مناره مي باشد و در ساخت آن از موادي مانند سنگ، آجر و سنگ مرمر استفاده شده است و بر روي برخي از ديوارها مي توانيد كتيبه ها و اشكال هندسي را ببينيد كه به شكل زيبايي حكاكي شده اند. در طول تاريخ اين مسجد چندين بار تخريب شده است و در قرن 19 از آن به عنوان كاروانسرا استفاده مي شده است. نقشه و طرح مسجد بر اساس مسجد جامع شهر دمشق مي باشد و داراي دو ورودي اصلي در شرق و غرب مي باشد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۲:۲۷ | rasoul soofi
كوش آداسي، تور كوش آداسي، تور لحظه آخري كوش آداسي، جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي، مسجد عيسي بيگ كوش آداسي،

كاروانسراي اوكوز محمد پاشا كوش آداسي

كوش آداسي به معناي جزيره پرنده، شهري زيبا و ساحلي است كه زيبايي ها و معماري تاريخي آن منحصر به فرد مي باشد. اين شهر زيبا علاوه بر طبيعت زيبا و جاذبه هاي تفريحي و طبيعي اش، داراي بناهاي تاريخي بسياري نيز مي باشد كه مي تواند براي گردشگران جذاب و ديدني باشد. در ادامه مطلب آرزوي آسمان آبي شما را با يكي از اين بناهاي تاريخي، يعني كاروانسراي محمد پاشا آشنا مي كند، پس با ما همراه باشيد.

كاروانسراي اوكوز محمد پاشا در سال 1618 و به منظور رونق تجارت دريايي شهر ساخته شده است. معماري آن به سبك عثماني و بسيار منحصر بفرد است. اين بنا داراي حياطي مستطيل شكل و مجزا مي باشد كه بوسيله يك رواق جدا شده اند. ساختمان كاروانسراي اوكوز محمد پاشا كوش آداسي در دو طبقه و با دو درب ورودي از سمت شمال و غرب ساخته شده است. كاروانسراي محمد پاشا، در مركز شهر كوش آداسي و مقابل اسكله كوش آداسي واقع شده است و در مسير خيابان اصلي و بازار شهر مي باشد. اين كاروانسرا به دستور محمد پاشا يكي از فرمانروايان عثماني ساخته شد كه در آن زمان به عنوان فرماندار مصر و وزير اعظم حكومت عثماني خدمت مي كرد.

پس از سال ها از زمان ساخت اين كاروانسرا، در سال 1618 ، ساختمان آن بازسازي شد كه تا پيش از اين، به عنوان قلعه اي براي دفاع از دشمن از آن استفاده مي شده است، تا سال 1955 كاروانسراي محمد پاشا توسط تجار مورد استفاده قرار مي گرفت. اداره بازسازي كشور تركيه در سال 1955 مباني بازسازي اين كاروانسرا را تصويب كرده و نتيجه آن بازسازي هتلي جديد بود كه هم اكنون در كوش آداسي يكي از جالب ترين مكان هاي براي گردشگران تور ارزان كوش آداسي شده است.

كاروانسرا به صورت مبله بوده و كليه نيازهاي مسافران را بر طرف مي سازد. در حالي كه معماري دو طبقه آن به همان صورت باقي مانده است فضاي داخلي كاروانسرا نوعي فضاي عرفاني است و حياط بزرگ آن نيز به سبك معماري عثماني طراحي شده است.26اتاق 55 اتاق خواب 1 مجموعه با تمامي امكانات و اينترنت بي سيم در تمام اتاق ها امكان اقامت در اين كاروانسرا را براي مسافران راحتتر كرده است. همچنين رستوران كاروانسرا در فضايي باز واقع شده است كه مي توانيد براي صرف تمام وعده هاي غذاييتان به انجا رفته و يا با يك پياده روي كوتاه خود را به كافه و رستوران هاي نزديك كاروانسرا برسانيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۰:۰۲ | rasoul soofi
كوش آداسي، تور كوش آداسي، تور ارزان كوش آداسي، جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي، كاروانسراي اوكوز محمد پاشا كوش آداسي،

قلعه گوورجين كوش آداسي

كوش‌ آداسي كه به معناي جزيره‌ پرنده است، در 71  كيلومتري شهرستان مركزي استان آيدين تركيه و در نوار ساحلي منطقه‌ اژه واقع شده‌ است. كوش آداسي، توسط مردماني كه در 3000 سال قبل از ميلاد مسيح از فلات مركزي آناتولي به اين مكان مهاجرت كرده‌اند پايه ريزي شده‌است و داراي بناهاي تاريخي بسياري مي باشد كه هر گردشگري را به خود جذب مي كنند، از اين بناهاي تاريخي مي توان به قلعه گورجين كوش آداسي اشاره كرد كه در ادامه آرزوي آسمان آبي شما را بيشتر با آن آشنا مي كند.

گوورجين نام يك قلعه قديمي در كوش آداسي مي باشد كه قدمت آن به سال 1770 بازميگردد. اين قلعه در يك جزيره كوچك در دريا ساخته شده كه به وسيله يك خيابان به ساحل متصل مي شود. در زمان قيام مورا اين قلعه توسط عثماني ها، بعنوان يك كلانتري و بدستور بارباروس خيرالدين پاشا ساخته شد. بر روي دروازه قلعه كتيبه اي وجود داشت كه امروزه از بين رفته و در برج شمالي كتيبه اي ديده مي شود كه متشكل از چهار خط مي باشد و تاريخ آن به 1826 ميلادي مي شود. ما به شما پيشنهاد مي كنيم در تور كوش آداسي خود حتما از اين بناي زيبا ديدن فرماييد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۹:۳۳ | rasoul soofi
كوش آداسي، تور، تور كوش آداسي، جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي، قلعه گورجين كوش آداسي،

غار سرتلانيني كوش آداسي

كوش‌آداسي كه به معناي جزيره‌ پرنده است، در ۷۱ كيلومتري شهرستان مركزي استان آيدين تركيه و در نوار ساحلي منطقه‌ اژه واقع شده‌ است. اين شهرستان از شمال با سلجوق و پاموجاك و از جنوب با شبه‌جزيره‌ ديلك همسايه‌ است. كوش آداسي داراي جاذبه هاي گردشگري متعددي مي باشد كه مي تواند هر گردشگري را از سراسر دنيا به خود جذب كند. يكي از اين جاذبه ها غار سرتلانيني كوش آداسي مي باشد كه در شهرستان كاراجاسو تركيه در بين روستاهاي يوكاري چام آداسي و نارلي گديك قرار دارد، اما بدليل نزديك بودن به كوش آداسي، از جاذبه هاي اين شهر نيز بشمار مي رود. در ادامه با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا شما را بيشتر با اين جاذبه زيبا آشنا كنيم.

طول كلي غار 348 متر است كه 148 متر آن، شامل سالن اصلي مي شود. در ابتدا بايد از يك دهانه بسيار تنگ وارد غار شويد اما پس از طي مسافتي 4 تا 5 متري به فضايي باز و ديدني مي رسيد، البته كه اين غار كاملا خشك و بدون آب مي باشد و در سراسر آن بايد پياده راه برويد و در اتاق هاي داخل سالن اصلي، استالاگميت و استالاگتيت و ستون هاي زيبا را از نزديك مشاهده كنيد. به طور كلي دماي داخل غار نسبت به بيرون، خنك تر اما مرطوب تر مي باشد. يكي از عميق ترين نقاط اين غار حدود 32 متر است.

جهت اطلاع از قيمت تور كوش آداسي مي توانيد با همكاران ما در ارتباط باشيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۸:۳۸:۰۸ | rasoul soofi
كوش آداسي، تور كوش آداسي، قيمت تور كوش آداسي، جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي، غار سرتلانيني كوش آداسي،
آژانس مسافرتي آسمان آبي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0
وقت سفارت آمریکا
وقت فوری سفارت آمریکا
www.arshantour.net

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس
www.zhinowp.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatalef.com

الماس شهر
تالار الماس شهر
www.tashrifatsabour.com

دیوار پوش چوبی
انواع دیوارپوش
www.azaran.com

لامینیت دندان
هزینه لامینیت دندان
www.drmabolghasemi.com

کاشت ابرو
کلینیک کاشت ابرو در تهران
www.clinichairtransplantation.com

تور لحظه آخری استانبول
تور استانبول
www.alefbatour.com

تور لحظه آخری استانبول
تور ارزان قیمت استانبول
www.mehrparvaz.com

Kashan Hotels
Book Hotel in IRAN
www.iran-passenger.com

برش پلکسی
قیمت برش لیزر پلکسی گلاس
http://www.personageco.com

مرجع بهینه سازی سایت
آموزش بهینه سازی سایت
www.papgroup.ir

<
لوله بازکن تهران
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

طراحی غرفه
شرکت غرفه سازی رایکا سازان
www.raykasazan.com

تشریفات
تشریفات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس غرب تهران
www.tashrifatsamin.com

عینک طبی آفتابی
قیمت عینک های طبی آفتابی
www.maadrac.com

برگزاری همایش
برگزاری همایش و سمینار
www.peyvandema.com

پله برقی
قیمت پله برقی
www.fuji-lift.com

تجهیزات اداری
مبلمان اداری محیط آرا
www.mohitara.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
تشریفات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

آبرسانی پوست
بهترین آبرسان طبیعی پوست
www.thalgoparis.com

میز کنفرانس
قیمت میز کنفرانس
www.fazagooya.com

جراحی پلاستیک
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی پلاستیک
www.iran-plasticsurgery.ir

تشریفات مجالس
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

عکاسی از نوزاد
اصول عکاسی از کودکان
www.photokafshdoozak.com

میز مدیریت
قیمت صندلی مدیریت
www.afn-furniture.com/

قیمت ادکلن مردانه
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

کاغذ دیواری قابل شستشو
لیست قیمت انواع کاغذ دیواری
www.azinzand.com

تور لحظه آخری کوالالامپور
آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی
www.asemanabi.net

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان