آژانس مسافرتي آسمان آبي

آژانس مسافرتي آسمان آبي

مراكز خريد در استانبول

يكي از جاذبه هاي سفر به استانبول خصوصاً براي ما ايرانيان خوش پوش كه به تركيه سفر مي كنيم حضور در مراكز خريد بيشمار و تماشا و خريد از مغازه هاي لوكس و به روز استانبول است. از طرف ديگر مرغوبيت مواد اوليه و كيفيت طراحي و توليد اجناس ترك باعث شده كه مسافران تور ارزان استانبول ميل بيشتري براي خريد از خود نشان دهند، اما قرار گرفتن برندهاي بين المللي ديگر در كنار اجناس و برندهاي ترك در مراكز خريد فرصت بهتري را براي مقايسه و انتخاب براي خريداران فراهم مي آورد. حراج هاي فصلي و دوره اي برندهاي مختلف در تمامي فصول سال نيز موقعيت خريد با قيمت مناسب را ايجاد مي كنند. با آژانس آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا نگاهي به انواع مراكز خريد در استانبول داشته باشيم.

 

مال (Mall)

مال ها ساختمان هاي بزرگ چندين طبقه مدرني هستند كه اختصاصاً به همين منظور طراحي و ساخته مي شوند. داراي امكاناتي رفاهي از جمله پاركينگ، محوطه بازي كودكان، دستشويي، كافي شاپ، رستوران و غيره هستند و معمولاً بخاطر امنيت بيشتر در مبادي ورودي، مأمورين امنيتي تردد مراجعان را كنترل مي كنند. حضور تعداد زيادي از برندها در كنار هم و سيستم تهويه مناسب و امكانات رفاهي اين مراكز، محيط مناسب و امني را براي خريد فراهم مي كنند. مال ها در ساعات مشخصي باز هستند و داراي وبسايت و سيستم هاي مدرن اطلاع رساني هستند. از مال هاي مهم شهر استانبول مي توان به مركز خريد جواهير ونيشان تاشي اشاره كرد.

Outlet Center

اوت لت ها مراكزي شبيه به مال ها هستند كه معمولاً در خارج و يا در كنار شهرها ساخته مي شوند و تقاوت آنها اين است كه در اين مراكز تمامي اجناسي كه در فروشگاه هاي سطح شهر و يا مال ها به هر دليلي از رده خارج مي شوند مثل خارج شدن از فصل با آمدن مدل جديد و يا تمام شدن برخي سايزها و رنگ هاي يك مدل، الباقي اجناس را به شعبه اوت لت همان برند انتقال مي دهند و در آنجا به قيمت هاي بسيار نازل تر به فروش مي رسند. اگر بتوانيد جنس و سايز دلخواه خود را در اين شعبه ها بيابيد مي توانيد از خريدي ارزان در تور استانبول خود لذت ببريد. مراكز خريد اوليويم و كاله از اين نوع مي باشند.

 

خيابان هايي كه به خريد اختصاص يافته اند

در تمامي شهرهاي بزرگ دنيا، خيابان هايي براي خريد و حتي قدم زدن و تفريح شهرت پيدا مي كنند و استانبول نيز از اين قائده مستثني نيست و داراي چندين مركز از اين نوع مي باشد.

مشهورترين اين خيابان ها، خيابان استقلال مي باشد كه از ميدان تكسيم شروع شده و تا حدود سه كيلومتر پياده روي ادامه دارد. اين خيابان و فرعي هاي منشعب، با داشتن مغازه هايي از برندهاي مختلف، رستوران ها، كافه ها و غيره تبديل به مركز اصلي تفريحات شبانه، خريد و قدم زدن در شهر استانبول شده است.

خيابان بغداد در قسمت آسيايي استانبول قرار دارد. هر برندي در اين خيابان صاحب يك ساختمان جداگانه است و معروف ترين و لوكس ترين برندهاي دنيا براي داشتن يك شعبه در اين خيابان با يكديگر رقابت مي كنند. افراد مشهور و ثروتمند تركيه معمولاً از فروشگاه هاي اين خيابان خريد مي كنند.

در اكثر محله هاي بزرگ و قديمي استانبول يك خيابان اصلي سنگ فرش شده و براي رفت و آمد ماشين ها مسدود شده و تبديل به مكاني براي خريد و تفريح و قدم زدن  در عصر و يا شب شده. از معروف ترين آنها مي توان به محله باكيركوي اشاره كرد. با مترو و دسترسي به اين محله بسيار آسان است.

بازارها و مراكز عمده فروشي

در عمق قسمت قديمي و باستاني شهر استانبول بازار سرپوشيده سنتي استانبول قرار دارد (شبيه بازار بزرگ تهران) كه با نام كاپالي چارشي و يا بازار بزرگ شهرت دارد و مسير دسترسي به اين بازار با تراموا به آساني ميسر است. بازار كاپالي چارشي بخاطر معماري شرقي و فعال بودن حجره ها از زمان هاي قديم تا كنون تبديل به يك جاذبه توريستي شده است كه مورد توجه بسياري از مسافران استانبول است. بازار ادويه، بازار صنايع دستي و بازار طلا و نقره از معروف ترين بخش هاي اين بازار مي باشد.

 

آكساراي و لالعلي (Aksaray - Laleli)

در نزديكي بازار كاپالي چارشي و ابتداي بلوار آتاتورك منطقه اي قديمي به اين نام شهرت دارد كه به تعبيري قلب تجاري استانبول است. اين محله و خيابان هاي اطراف پر از هتل هاي 3 ستاره و 4 ستاره ارزان قيمت است و مغازه هاي اين منطقه اكثراً تجاري و عمده فروش هستند. دسترسي به اين محل با مترو و تراموا بسيار آسان است. اين منطقه بورس چندين صنف تجاري در استانبول است و با وجود قديمي بودن ساختمان ها، خريد و اجاره ملك در اين محل بسيار گرانبها مي باشد. فروشگاه هاي پراكنده ارزان فروشي در اين محل و مركز تجاري زير زميني (Yeraliticarsi) وجود دارد.

 

مرتر (Merter)

در كنار شهر و در مسير فرودگاه آتاتورك منطقه اي به اين نام وجود دارد. دسترسي به اين محل با مترو و تراموا امكان پذير است. در خيابان اصلي و فرعي ها فروشگاه هاي پخش، توليدي ها و كارخانه هاي پوشاك ترك قرار دارند و محل مناسبي براي خريد عمده پوشاك و يا خريد اجناس استوك هستند.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۹:۴۰ | rasoul soofi
استانبول، تور استانبول، تور ارزان استانبول، جاذبه هاي گردشگري استانبول، مراكز خريد در استانبول،

پل ياووز سلطان سليم استانبول

اكثر شهرهاي جهان كه توسط تنگه از هم جدا مي شوند ذهن آدم به سمت يك پل ميرود كه متصل كننده دو شهر با يكديگر باشد. استانبول يكي از همين شهرها است و داراي پل هايي با اين شرايط است كه هر كئام از جاذبه هاي گردشگري استانبول نيز شده اند. از معروف ترين اين پل هاي مي توان پل بسفروس را نام برد كه جدا كننده قسمت آسيايي و اروپايي شهر استانبول مي شود . در ادامه همراه با آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد تا با يكي ديگر از اين پل ها به نام پل ياووز سلطان سليم آشنا شويد و در تور ارزان قيمت استانبول خود، از آن بهره ببريد.

پل ياووز سلطان سليم استانبول كنار ورودي درياي سياه تنگه بسفر واقع شده است كه از ساخت آن و نام گذاري آن مدت طولاني نمي باشد.  پل ياووز سلطان سليم استانبول حدوداً هفتاد و سه متر از سطح دريا ارتفا دارد و اندازه عرضي آن 59 متر مي باشد.  اين پل نيز دو بخش آسيايي و اروپايي شهر استانبول را به هم متصل مي كند. بد نيست بدانيد كه در سال 2012 ميلادي براي كم كردن حجم ترافيك تصميم به ساختن اين پل گرفته شد كه در آن سال به مخالفت مردم و حاميان محيط زيست مواجه شد. لازم به ذكر است كه پل ياووز سلطان سليم شهر استانبول دراي 10 لاين براي تردد خودروها مي باشد. دليل اين مخالفت هاي تعداد زيادي از درختان بود كه براي احداث پل بايد قطع مي شد و همچنين وجود زمين هاي مرغوب اطراف كه درمعرض خطر بودند. اين دو دليل يك خطر جدي براي محيط زيست هستند.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۸:۵۲:۳۷ | rasoul soofi
استانبول، تور استانبول، تور ارزان قيمت استانبول، جاذبه هاي گردشگري استانبول، پل ياووز سلطان سليم استانبول،

حمام سلطان مهري ماه استانبول

از ويژگي هاي خاص تور استانبول حمام هاي تركي است كه سفرتان بدون ديدن اين حمام ها كامل نمي شود. در حمام هاي تركي بخور دادن، ماساژهاي جوان كننده از اصلي ترين و مهيج ترين تجربه هايي سفر مي باشد .حمام كردن روش سنتي لذتي خاصي دارد كه سالهاست از هنجارهاي مدرن اجتماعي كنار گذاشته شده است . يكي از معروف ترين حمام هاي تركي ، حمام سلطان مهري ماه مي باشد كه در شهر استانبول قرار دارد. در ادامه براي آشنايي بيشتر همراه با آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد.

حمام سلطان مهري ماه استانبول در اواسط دهه 1500 ميلادي احداث شده است كه هديه سلطان سليمان به دخترش مهري ماه مي باشد. در شهر استانبول دو حمام به همين نام وجود دارد كه يكي در اديرنكاپي قرار دارد و ديگري در اسكودار مي باشد . هر دو به وسيله سينان ، كه از معمارهاي معروف دوران عثماني بود بنا شده است. حمام كه در اديرنكاپي واقع شده است  يك حمام طبقه اي مي باشد . حكايتي كه نقل شده درباره اين حمام ماجراي عشق ميان سينان و دختر سلطان سليمان است كه از همين جهت سينان اين حمام را بدون اجازه سلطنتي ساخته است.  در بين حمام سلطان مهري ماه نيز يك گنبد عظيم وجود دارد كه در آن اتاق هاي لوكس شخصي قرار دارد و همچنين سنگ هاي گرمي در مركز آن موجود است كه علاقه مندان مي توانند روي آن ها دراز بكشند و گرم شوند. خدمات بروزي مانند يك استخر بزرگ و وان حمام داغ نيز به اين حمام اضافه شده است كه تاريخ دانان خيلي از آن انتقاد كرده اند و به نظرشان اضافه شدن اين امكانات مدرن، حمام را از حالت تاريخي خود دور كرده است.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۸:۳۶:۰۴ | rasoul soofi
استانبول، تور استانبول، جاذبه هاي گردشگري استانبول، حمام سلطان مهري ماه استانبول، آژانس مسافرتي،

حمام خرم سلطان ايا صوفيه استانبول

شهر استانبول داراي جاذبه هاي گردشگري و تاريخي فراواني است كه در بين علاقه مندان به تور تركيه بسيار محبوب است. يكي از جاذبه هاي اصلي استانبول كه بسيار هم بين گردشگران معروف است حمام هاي تركي اين شهر است. در شهر استانبول حمام هاي تركي فراواني وجود دارد. از معروف ترين آنها مي توان به خرم سلطان ايا صوفيه اشاره كرد. در ادامه براي آشنايي بيشتر همراه با آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد.

بيشتر حمام هاي معروف و حمام هاسكي به دست معمار عثماني به نام سينان احداث شده است كه  از ماهر ترين و معروف ترين معمارهاي عثماني بوده است.حمام  خرم سلطان ايا صوفيه در اواسط قرن 16 ميلادي به فرمان همسر سلطان سليمان يعني خرم سلطان در منطقه حمام هاي باستاني متعلق به دورالن 100-200 سال بعد از مسيحيت، احداث شد كه مابين مسجد اياصوفيه و مسجد آبي بنا شده است به همين دليل افرادي كه براي نماز و عبادت  در يكي از اين دو مسجد مي رفتند به سادگي مي توانستند به اين حمام بروند و از آن استفاده كنند .

حمام خرم سلطان ايا صوفيه در سال 1556 ميلادي بنا شد و مورد استفاده براي اكثر مردم بوده است. سالها زيادي تا  تا شروع قرن 20 ميلادي اين حمام به يك زندان و انبار نفت و كاغذ تبديل گرديد و علاوه بر اين تا سال 2007 بازار مشهور فرش بوده است. از سال 2008 تا سال 2011 حمام خرم سلطان ايا صوفيه با تعمير و بازسايي نهايي ساختمان نوسط هزاران فوت مربع مرمر درخشان گرديد.  اكنون اين حمام از لوكس ترين حمام ها  مي باشد كه علت آن وجود  لفاف پنبه اي و ابريشمين و كاسه حمام طلايي است كه در آن قرار دارد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۸:۱۳:۲۵ | rasoul soofi
تركيه، تور تركيه، استانبول، جاذبه هاي گردشگري استانبول، حمام خرم سلطان اياصوفيه استانبول،

نكاتي درباره صربستان

تور صربستان - Serbia Tour

صربستان يكي از كشورهاي زيباي اروپايي با مناظر چشم‌نواز طبيعي فراوان به حساب مي‌آيد. از جمله مناظر زيباي اين كشور كه باعث خاطره انگيز شدن سفر با تور صربستان مي شود  مي‌توان به علفزارهاي بي‌انتها، جنگل‌هاي وسيع بكر و سرسبز، غارهاي سنگ آهكي باشكوه، درياچه‌هاي كوهستاني دل‌انگيز، چشمه‌هاي آب گرم متعدد و تپه‌هاي سرسبز و چشم‌نواز اشاره كرد كه همگي با هم آن را تبديل به بهشتي براي عاشقان و دوستداران طبيعت مي‌كنند. 
نام رسمي اين كشور، جمهوري صربستان و مساحت آن 77.474 مترمربع است. صربستان كشوري عمدتاً كوهستاني است. بخش شمالي آن بخشي از دشت غني و حاصل‌خيز دانوب و آبريزگاه رودهاي دانوب، تيسا، ساوا، و موراوا است. اين كشور در شمال غربي با كرواسي، در شمال با مجارستان، در شمال شرقي با روماني، در شرق با بلغارستان، در جنوب با مقدونيه و در غرب با آلباني، مونته‌نگرو و بوسني هرزه‌گووين هم‌مرز است. صربستان يكي از شش جمهوري تشكيل‌دهنده‌ي كشور يوگسلاوي بود كه در دهه‌ي 1990 مستقل شدند. در فوريه‌ي 2003، صربستان و مونته‌نگرو بازمانده‌ي دو جمهوري يوگسلاوي بودند كه تشكيل فدراسيون دادند. در سال 2006، مونته‌نگرو از صربستان جدا شد. پايتخت اين كشور شهر بلگراد است. اين كشور ناهمواري‌هاي‌ متنوعي دارد؛ در شمال، دشت‌هاي غني و حاصل‌خيز، در شرق رشته‌كوه‌هاي آهكي و حوضه‌هاي آبريز، در جنوب شرقي كوه و تپه. 
همچنين صربستان يكي از كشورهاي اروپايي با بيشترين تنوع فرهنگي است. قلمرو امروزي صربستان، مدت‌هاي مديد در طول تاريخ مرز بين امپراتوري‌هاي بزرگ بوده است: بين دو نيمه‌ي شرقي و غريي امپراتوري روم؛ بين پادشاهي مجارستان، امپراتوري بلغارستان، پادشاهي فرانك‌ها و بيزانس؛ بين امپراتوري عثماني و امپراتوري اتريش (كه بعدها اتريش-مجارستان شد). در نتيجه، در حالي كه شمال اين كشور از لحاظ فرهنگي «اروپاي مركزي» است، اما جنوب آن نسبتاً «شرقي»تر است. البته، هر دو منطقه بر يكديگر تأثير مي‌گذارند و بدين جهت، تمايز بين شمال و جنوب چندان واقعي نيست.

 

🗽 جاذبه هاي گردشگري صربستان

موقعيت جغرافيايي صربستان برگ برنده اين كشور مي باشد. بيش از يك چهارم سرزمين صربستان 27 درصد پوشيده از جنگل است و رودخانه دانوب، ساوا، تيميش، درينا و بگج به عنوان مهمترين رودخانه هاي صربستان مي باشند. به همين علت علاقمندان به طبيعت گردي و تاريخ همواره در تورهاي اروپايي، صربستان را به عنوان يك مقصد توريستي جذاب مي دانند.
از جمله جاذبه هاي گردشگري صربستان ميتوان به موارد زير اشاره كرد:
o    كليساي سنت ساوا (Church of Saint Sava)
o    درياچه ساوا (sava)
o    موزه ملي صربستان
o    رشته كوه بالكان و آلپ
o    كوه هاي كارپات
o    قهرمان كالِمِگدان (The Victor of Kalemegdan)
o    برج هاي كالِمِگدان (Kalemegdan Towers)
o    خيابان اسكادارليا (Skadarlija Street)
o    تالار بنتي (Beton Hala)
o    ميدان جمهوري (Republic Square)
o    شهر بلاكِركُوا (Bela Crkva)
o    شهر گلوباتس (Golubac)
o    دهكده دروِنگارد (Drvengrad) - مقر جشنواره كوستندورف
o    جشنواره موسيقي اكسيت شهر نووي ساد
o    بناي يادبود كنستانتين كبير

  آب و هواي صربستان

اگر بخواهيم آب و هواي صربستان را براي گردشگران عزيز تور صربستان توضيح دهيم به اين صورت است كه بيشتر روزهاي سال با بارش باران رو به رو است حتي در فصل تابستان هم بارش رگباري باران نيز قطع نمي شود. به طور كلي كشور صربستان آب و هواي سرد با بارش برف ندارد و بيشتر آب و هواي گرم استوايي در تمام شهرهاي آن حاكم است كه با وجود گرما شديد و بارش باران آب و هواي شرجي همراه با رطوبت دارد كه اين امر موجب رويش گونه هاي گياهي مختلف در تمام نقاط اين كشور شده است. 
در برخي ماه هاي سال بارش بسيار كم مي شود مثل ماه اكتبر ولي قطع نمي شود و ميانگين دماي هوا به 28 سانتي گراد مي رسد. بيشترين ميزان بارش باران در ماه ژوئن رخ مي دهد و ميانگين بارش 58 ميلي متر است. گردشگران تور صربستان مهم است بدانند كه گرم ترين ماه سال آگوست با 23 درجه سانتي گراد و ژانويه با 11 درجه سانتي گراد سردترين ماه سال در اين كشور مي باشند. 
پايتخت صربستان بلگراد است كه بهترين آب و هواي 4 فصل استوايي را داراست. فصل زمستان سرد ولي بدون بارش سنگين برف و يخ بندان مي باشد و به طور كلي شايد 15 روز از 365 روز سال دماي هوا در صربستان به زير صفر درجه سانتي گراد برسد. فصل پاييز به نسبت بهار كمي طولاني تر با وزش بادهايي از سمت غرب كشور است و ژانويه سردترين ماه سال در زمستان با بارش باران و سرما رو به رو است. به طور كلي براي مسافرين تور صربستان ميانگين آب و هوا 11 درجه سانتي گراد مي باشد.

 

🕑 بهترين زمان سفر به صربستان

هر زمان و در هر فصلي از سال كه اراده كنيد مي توانيد تور صربستان را انتخاب كنيد و از شهرهاي توريستي صربستان ديدن نمائيد. ژانويه سردترين ماه و ژوئن گرم‌ترين ماه سال در صربستان است. اما اگر علاقه مند به ورزش هاي زمستاني از جمله اسكي هستيد ماه دسامبر تا مارس (ماه آذر تا اسفند) بهترين زمان براي بستن كوله بار سفر به سمت صربستان مي باشد. 

 

🎁 مراكز خريد صربستان ، سوغاتي صربستان

پايتخت كشور صربستان بلگراد مانند ساير پايتخت هاي قاره اروپا داراي چندين و چند فروشگاه از برندهاي مشهور جهاني است.زماني كه صحبت از خريد مي شود گسترده ترين انتخاب محصولات را مي توان در پايتخت كشور صربستان از اجناس ارزان تا گران قيمت پيدا كرد.در سال هاي اخير، زنجيره هاي خرده فروشي بزرگ و فروشگاه هاي برندهاي معروف جهان در بسياري از شهرهاي كوچك در سراسر صربستان ظاهر شدند.شما مي توانيد با تورهاي تابستان 97 از تخفيف هاي بي نظير اين مراكز خريد استفاده كنيد.
از جمله مراكز خريد صربستان ميتوان به موارد زير اشاره كرد:
مركز خريد استاديون بلگراد Stadion shopping center، مركز خريد اوشكه بلگراد usce shopping center،
مركز خريد مركاتور Mercator shopping center، Knez Mihailova، مركز خريد Ušće، مركز خريد دلتا سيتي، مركز خريد زيرا سنتر (Zira Center)...
قيمت تور صربستان
براي سفري ارزان قيمت ، راحت و داشتن گزينه هاي موثر مثل راهنماي فارسي زبان ، بيمه مسافرتي ، گشت شهري و آگاهي از ديدني هاي صربستان و اطلاع از مراكز خريد با تخفيف هاي باور نكردني ، مي توانيد با توجه به بودجه خود از بين سفر با تورهاي ارزان قيمت تابستان 97 ، لحظه آخري تابستان 97 ، لاكچري مي توانيد با آژانس مسافرتي آسمان آبي تماس بگيريد.

 

🛌 رزرو هتل صربستان

كشور صربستان در شهرهاي خود داراي تعداد بي شماري از اقامتگاه ها و بهترين هتل ها مي باشد ، هتل هاي صربستان عموما ارزان قيمت مي باشند حتي هتل هاي معروف و شناخته شده اي همچون هريتج , كرون پلازا با قيمتي مناسب حضور دارند و آژانس مسافرتي آسمان آبي به شما كمك ميكند تا شما بتوانيد با توجه به بودجه خود محل اقامت خود را انتخاب كنيد .

 

🍲 غذاهاي صربستان

غذاهاي صربستان جذابيت خاص خود را دارد و تجربه اي جديد از طعم غذا را به شما مي دهد. از بهترين و معروف ترين اين غذاها چواپي، كايماك، موسوكاي صربستاني، آيوار، سوسيس صربستاني، همبرگر مخصوص صربستاني و وارسي مي باشند كه توصيه مي شود در سفر به تور صربستان حتما از خوردن آن ها لذت ببريد. همچنين چاشني آجوار (ajvar) شايد معروف ترين چاشني غذاهاي صربستان باشد. سالاد معروف صربستاني نيز جاي خود را دارد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۵:۳۳:۱۶ | rasoul soofi
صربستان، تور صربستان، تور لحظه آخري صربستان، جاذبه هاي گردشگري صربستان، هتل هاي صربستان،

نكاتي درباره تور ويتنام

سفر به ويتنام با تور ويتنام - Vietnam Tour

اگر سفر با تور ويتنام را برگزيده ايد و قصد خريد خريد يا رزرو تور ويتنام را داريد نيازمند آشنايي هرچه بيشتر با كشور سرسبز ويتنام و شناخت بهتر و بيشتر آن هستيد. جمهوري سوسياليستي ويتنام كه با نام رايج ويتنام مشهور است، كشوري در جنوب شرقي آسيا مي باشد و پايتخت آن شهر هانوي است.  كشور ويتنام با مساحت 330.363 كيلومتر مربع در قسمت شرقي شبه جزيره هند و چين در منطقه جنوب شرقي آسيا واقع شده است. 
به طور كلي ويتنام از سه منطقه شمالي، منطقه مرتفع مركزي و دلتاي رود مكونگ تشكيل شده است. اين كشور يكي از كشورهاي تابعه بلوك شرق و اقتصاد كمونيستي است كه در سال هاي اخير و به ويژه بعد از فروپاشي اتحاد جماهير شوروي تلاش موثري براي آزاد سازي اقتصاد خود به خرج دارده است. 
شايد اين سوال برايتان پيش آمده باشد كه بهترين شهر ويتنام براي سفر كجاست؟ در جواب به اين سوال بايد بگوييم تنوع و جاذبه هاي ويتنام در شهرهاي توريستي آن آنقدر زياد است كه شما به سختي مي توانيد از ديدن يك شهر چشم پوشي كنيد. پيشنهاد ما به شما اين است كه با تور ويتنام و انتخاب تورهاي تركيبي اقدام به سفر كنيد. 
آژانس مسافرتي آسمان آبي پكيج هاي ويژه تور ويتنام، تور ويتنام لحظه آخري، تور ويتنام مهر 97 به همراه تورهاي لحظه آخري هانوي و بسياري ديگر به همراه بهترين قيمت تور ويتنام براي مسافران خود در نظر گرفته است. 

 تور لحظه آخري ويتنام (آني و ارزان قيمت)

اگر به دنبال پكيج هاي ويژه (خريد بليط هواپيما به ويتنام و رزرو هتل در ويتنام) تور ويتنام ارزان هستيد انتخاب آفرهاي دقيقه 90 بهترين گزينه خواهد بود. قيمت بليط ويتنام به همراه رزرو هتل و پرواز با بهترين ايرلاين ها را از آژانس آسمان آبي بخواهيد. سفر به شهرهاي توريستي ويتنام با تور ويتنام پائيز 97 مي تواند يكي از بهترين و خاطره انگيزترين سفرهاي شما باشد. 

🗽 جاذبه هاي گردشگري ويتنام

مكا نهاي ديدني ويتنام به قدري رنگارنگ و متنوع است كه هرساله ميليون ها گردشگر به آنجا سفر مي كنند. مكان هاي ديدني ويتنام بسيار زيبا و متنوع است كه مي توانيد با مراجعه به جاذبه هاي گردشگري ويتنام به صورت دقيق تري با آنها آشنا شويد. 
از بهترين و ديدني ترين جاذبه هاي گردشگري ويتنام كه نبايد آنها را از دست دهيد، مي توان به سيكس سنسز كان دائو ويتنام، مركز تجاري بيتكس كو شهر هوشي مين ويتنام، دره مونگ هوا استان لائ كاي ويتنام، آبشار پانگور شهر دا لات ويتنام، غار سون دونگ ويتنام، هوي آن ويتنام، بان گيوك ويتنام، خليج ها لانگ ويتنام، هانوي ويتنام اشاره كرد. 

  آب و هواي ويتنام

ويتنام به عنوان يك شهر با جنگل هاي پر از تپه و سواحل گرم شناخته مي شود، اما آب و هواي كشور كاملاً متفاوت است. آب و هواي سرد و حتي برفي در سرزمين هاي شمالي ويتنام دو فصل متمايز را به ارمغان مي آورد. با اين وجود در جنوب غربي آب و هواي مرطوب حكم فرما است. ويتنام شمالي داراي چهار فصل است، در طي ماه هاي زمستان اواسط ماه دسامبر تا فوريه مي باشد، ممكن است گاهي اوقات دماي هوا به 5 الي 6 درجه سانتيگراد برسد، حتي در مناطق كوهستاني زير صفر هم مي رسد. ماه هاي تابستاني ژوئن و جولي هستند، باران هاي ملايم و درجه حرارت مطلوب تر در پائيز، در ماه هاي اوت تا نوامبر و در بهار، در ماه هاي مارس تا آوريل مي آيد. 

🕐 بهترين زمان سفر به ويتنام

آب و هواي اين كشور دوبار در طول سال باران هاي موسمي دارد، اما به دليل ارتفاع از سطح دريا و وسعت جغرافيايي، تفاوت هاي گسترده آب و هوايي در اين كشور ايجاد مي شود. به طور كلي ويتنام داراي سه بخش متفاوت است.
بخش شمالي كمي خنك تر از بخش هاي ديگر مي باشد و در برخي ماه هاي سال ممكن است به 10 الي 15 درجه سانتيگراد كاهش دما داشته باشد. معروف ترين مقصد گردشگري بخش جنوبي ويتنام به شمار مي رود كه داراي آب و هواي گرمي است و تمام طول سال براي سفر بسيار مناسب است. فصل بهار نيز منسب ترين زمان براي سفر به بخش مياني ويتنام مي باشد. 

🛍 مراكز خريد ويتنام

بيشتر مراكز خريد مشهور در ويتنام در نزديكي جاذبه هاي گردشگري مهم قرار گرفته اند و هر روز باز هستند. اگر در سفر به ويتنام تصميم به خريدي با كيفيت گرفتيد و بهترين محصولات را به عنوان سوغات و يا يادگاري تهيه كنيد، بهتر است يكي از مراكز خريد مدرن و مشهور شهر را انتخاب كنيد. رفتن به اين مجموعه هاي تجاري، تنها به خريد محدود نمي شود و يك تجربه توريستي كامل همراه با انواع تفريحات مي باشد. 
از بهترين و محبوب ترين مراكز خريد ويتنام مي توان به مركز خريد لوته سنتر ويتنام، مركز خريد تانگ تين پلازا ويتنام، مركز خريد هانگ دا ماركت ويتنام، مركز خريد ساويكو مگا مال ويتنام، مركز خريد وينكام مگا مال رويال سيتي ويتنام اشاره كرد. 

💵 قيمت تور ويتنام (قيمت پكيج هاي تور ويتنام، پروازهاي داخلي و خارجي)

هزينه تور ويتنام با توجه به شهري كه مي خواهيد از آنجا سفر كنيد متفاوت است براي مثال تور ويتنام از شيراز يا تور ويتنام از مشهد با قيمت متفاوتي نسبت به سفر از تهران خواهد بود. مقصدي كه انتخاب مي كنيد نيز در قيمت تور تأثير گذار است تور بخش شمالي ويتنام با بخش مركزي و يا بخش جنوبي در يك رنج قيمتي نيستند. 

🛌 🏩 رزرو هتل در ويتنام

قيمت و نرخ هتل د رويتنام بسيار متنوع است، از بهترين هتل هاي ويتنام هتل هاي 5 ستاره ويتنام تا مسافرخانه هاي ارزان قيمت همه در اين كشور وجود دارند. قيمت هتل در ويتنام با توجه به پكيج انتخابي تور ويتنام مشخص مي شود. شما مي توانيد بدون هيچ نگراني تنها با انتخاب يكي از پكيج هاي تور ويتنام از آژانس آسمان آبي خاطر خود را از رزرو بليط هواپيما و رزرو هتل هاي ويتنام راحت كنيد. 
از بهترين هتل هاي ويتنام مي توان به هتل پولمن سايگون سنتر (Pullman Saigon Center)، هتل اكواتوريال (Hotel Equatorial)، هتل شرايتون ويتنام (Sheraton Hanoi Hotel)، هتل نيكو ويتنام (Hotel Nikko Hanoi)، هتل ركس (Rex Hotel)، هتل مجستيك سايگون ويتنام (Hotel Majestic Saigon) اشاره كرد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۵:۲۸:۲۵ | rasoul soofi
ويتنام، تور ويتنام، تور ارزان ويتنام، تور لحظه آخري ويتنام، آژانس مسافرتي،

تور سريلانكا


كشور سريلانكا، جزيره اي است با مساحت 65 هزار كيلومتر مربع كه در جنوب شرقي كشور هند قرار دارد، و از بزرگترين جزيره هاي اقيانوس هند به شمار مي رود. سريلانكا داراي 9 استان و 25 شهر بزرگ است. حكومت سري لانكا جمهوري دموكراتيك سوسياليستي است كه داراي سه قوه‌ي ، مقننه، مجريه، قضاييه و يك مجلس مي‌باشد و رئيس جمهور در اين كشور، رئيس كشور، رئيس قوه‌ مجريه، فرمانده‌ كل قوا و عالي ترين مقام رسمي كشور مي باشد. سريلانكا يكي از ضعيف‌ترين اقتصادهاي آسيا را داراست. كشاورزي يك بخش مهم در اقتصاد سريلانكاست به طوريكه يك سوم نيروي كار اين كشور در اين بخش و فعاليتهاي مرتبط با آن مشغول هستند. از فرآورده‌هاي مهم سريلانكا مي‌توان به چاي، كينين، قهوه، گائوچو، و نارگيل اشاره كرد اما سري لانكا بيشترين شهرت و درآمد خود را مديون چاي معروفش است. جمعيت اين كشور ۲۰ ميليون و دويست هزار نفر است. زبان‌هاي رسمي آن سينهالي و تاميل و واحد رايج پول آن روپيه سري‌لانكا است. كلمبو بزرگ ‌ترين شهر و پايتخت تجاري سريلانكا است كه در كرانه ي غربي جزيره و نزديك شهر سري جاياواردنپورا كوته ، پايتخت سياسي سريلانكا جاي دارد. ابن بطوطه، جهانگرد معروف، در قرن چهاردهم از جزيره سريلانكا ديدن كرده بود كه با نام كلانپو از اين بندر ياد كرده است. نام «كلمبو»، نخستين بار در سال ۱۵۰۵ ميلادي توسط پرتغالي‌ها مطرح شد. از ديدني هاي كلمبو مي توان به ساحل مونت لاويانا، موزه هلندي، معبد كلانيا، معبد گانگاراياما و شهر تاريخي پولوناروا اشاره كرد كه مسافران تور سريلانكا نبايد بازديد از اين جاذبه ها را فراموش كنند.
آژانس مسافرتي آرزوي آسمان آبي، تور سريلانكا را با بهترين خدمات براي مسافران عزيز در نظر گرفته است. 

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۵:۲۳:۲۲ | rasoul soofi
سريلانكا، تور سريلانكا، تور ارزان سريلانكا، تور لحظه آخري سريلانكا، آژانس مسافرتي،

نكات ضروري درباره تور مالديو

سفر به مالديو با تور مالديو - Maldives Tour

اگر سفر با تور مالديو را برگزيده ايد و قصد خريد و يا رزرو تور مالديو را داريد نيازمند آشنايي هرچه بيشتر با جزاير مالديو و شناخت بهتر آن هستيد. مالديو كشوري جزيره اي در اقيانوس هند مي باشد كه در جنوب غربي هند واقع شده است. پايتخت آن ماله است و واحد پول آن روفيه مالديو مي باشد. 
زبان رسمي اين كشور ديوهي نام دارد كه زباني هندو اروپايي مي باشد و همانندي هايي با زبان سينهالي قديم دارد. مردم آن از قوم مالديوي هستند كه پيشينه آنها به مردم سريلانكا و هند (ادغام آريايي و دراويدي) مي رسد اگرچه رگه هايي از اعراب نيز در آنها وجود دارد. دين رسمي اين كشور اسلام است و پيروي از اديان ديگر در ملاء عام جرم مي باشد و پيگرد قانوني دارد. مالديو هم از نظر جمعيت و هم از نظر مساحت كوچكترين كشور قاره آسيا مي باشد. 
شايد اين سوال برايتان پيش آمده باشد كه كدام جزاير در مالديو قابل سكونت هستند و در كدام از آنها مي توانيد اقامت داشته باشيد و كدامشان مناسب تر است؟ در جواب به اين سوال بايد بگوييم كه جزاير مالديو آنقدر زيبا و بسيار مي باشند كه هر كدام از آنها مي توانند اقامتگاه فوق العاده اي براي سكونت شما باشد. پيشنهاد ما به شما اين است كه با تور مالديو اقدام به سفر نماييد. 
آژانس مسافرتي آسمان آبي پكيج هاي ويژه تور مالديو، تور مالديو لحظه آخري، تور مالديو پائيز 97، تورهاي لحظه آخري مالديو به همراه بهترين قيمت تور مالديو براي مسافران خود در نظر گرفته است. 

 تور لحظه آخري مالديو (آني و ارزان قيمت) 

اگر به دنبال پكيج هاي ويژه (خريد بليط هواپيما به مالديو و رزرو هتل در مالديو) هستيد انتخاب آفرهاي دقيقه 90 بهترين گزينه خواهد بود. قيمت بليط مالديو به همراه رزرو هتل با بهترين ايرلاين ها را از آژانس مسافرتي آسمان آبي بخواهيد. سفر به كشور توريستي مالديو با تور مالديو پائيز 97 مي تواند يكي از بهترين و خاطره انگيزترين سفرهاي شما باشد. 

🗽 جاذبه هاي گردشگري مالديو

مكان هاي ديدني مالديو به قدري متنوع و بسيار مي باشد كه هر ساله گردشگران بسياري را به خود جذب مي كند. مكان هاي ديدني مالديو بسيار زياد است و متنوع مي باشد كه مي توانيد با مراجعه به جاذبه هاي گردشگري مالديو به صورت دقيق تري با آنها آشنا شويد. 
مسجد جامع ماله، ساحل مصنوعي ماله، موزه ملي مالديو، جزيره مافوشي، بازار بزرگ ماهي ماله، ساحل درخشان جزيره وادهو، جزيره با آتول، خانه وال مالديو، جزيره هووان فوشي، كاخ مولي آگه، جزيره جيراوارو، غواصي در صخره بنانا، جزيره باتالا از جاذبه هاي توريستي مالديو به شمار مي روند. 
اگر مي خواهيد با جاذبه هاي ديدني بيشتري از مالديو آشنا شويد مي توانيد بر روي لينك ذيل كليك كنيد:
ديدني ها و سرگرمي هايي كه در مالديو نبايد از دست دهيد! 

  آب و هواي مالديو

مالديو در جنوب غربي سريلانكا و هند قرار گرفته است و يك كشور جزيره اي است كه يكي از بهترين و برجسته ترين كشورهاي واقع در اقيانوس هند مي باشد. مالديو يك استراحتگاه فوق العاده و عالي گرمسيري است و آب و هواي آن تغييرات بسيار كمي دارد با وجود اينكه دو فصل مجزا (فصل خشك و فصل مرطوب) دارد. 
فصل خشك مالديو موجب ورود تعداد عظيمي از بازديدكنندگان و توريست مي شود. فصل خشك سال در پايان ماه نوامبر آغاز مي شود. فصل خشك به اين معنا نيست كه باران نمي بارد وليكن ميزان بارش و روزهاي باراني بسيار كم هستند.
فصل مرطوب از اواسط آوريل تا پايان ماه اكتبر ادامه پيدا مي كند كه دماي هوا به ندرت كمتر از 27 درجه سانتيگراد مي شود.

🕐 بهترين زمان سفر به مالديو

بهترين زمان سفر به مالديو متناسب با دلايل سفر شما به اين كشور، متفاوت است وليكن اين را بايد بدانيد كه شما در هر موقع از سال كه قصد سفر به اين كشور را داشته باشيد، مي توانيد به اين بهشت گرمسيري سفر كنيد. ماه دسامبر تا آپريل فصل مطلوب مالديو به شمار مي رود. در اين بازه زماني بيشترين جمعيت گردشگران و توريست ها در مالديو وجود دارند. از ماه مي تا نوامبر جمعين كمتري را در مالديو شاهد هستيدو هزينه هتل ها و حتي اقامتگاه هاي لوكس در اين بازه زماني بسيار كمتر مي باشد. نا گفته نماند كه در اين مدت زمان ممكن است باران هاي شديدي ببارد. 

🛍 مراكز خريد مالديو

مالديو شايد مقصد عالي براي خريد نباشد، ولي مغازه ها و فروشگاه هاي بسياري دارد كه از آنها مي توانيد سوغات سفر و يادگاري خريداري نماييد و اطرافيان و عزيزانتان را در خاطرات شيرين سفرتان سهيم نماييد. در سواحل زيبا و بي نظير مالديو بعد از استراحت مي توانيد به فروشگاه ها برويد و ساعاتي را براي خريد وقت بگذاريد. 
از بهترين مراكز تجاري و مراكز خريد مالديو مي توان به بازارچه محلي ماله، فروشگاه معاف از ماليات محصولات زيبايي، مركز تجاري اس تي او (STO) مالديو، آيلند بازار، مركز خريد سنترو مال (Centro Mall)، بوتيك نالا و ... اشاره كرد. 

💵  قيمت تور مالديو (قيمت پكيج هاي تور مالديو، پروازهاي داخلي و خارجي)

هزينه تور مالديو با توجه به شهري كه مي خواهيد از آنجا سفر كنيد متفاوت است. براي مثال تور هند از شيراز يا تور مالديو از مشهد با قيمت متفاوتي نسبت به سفر به مالديو از تهران خواهد بود. همچنين نوع اير لاين و هتل انتخابي شما در قيمت پكيج تور مالديو تأثير گذار خواهد بود.

 
🛌 🏩  رزرو هتل در مالديو

قيمت هتل در مالديو متفاوت است. از هتل ها و اقامتگاه هاي 5 ستاره و لوكس گرفته تا هتل هاي ميان رده و متوسط همه در مالديو وجود دارند. قيمت هتل در جزاير مالديو با توجه به پكيج انتخابي تور مالديو مشخص مي شود. شما مي توانيد بدون هيچ نگراني تنها با انتخاب يكي از پكيج هاي تور مالديو از آژانس آسمان آبي خاطر خود را از رزرو بليط هواپيما مالديو و نيز رزرو هتل هاي مالديو راحت كنيد. 
از بهترين هتل هاي مالديو مي توان به هتل كورومبا مالديو (Kurumba Maldives)، هتل پارادايس آيلند ريزورت اَند اسپا (Paradise Island Resort & Spa) ، هتل شرايتون فول مونت ريزورت اند اسپا مالديو (Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa)، هتل باروس مالديو (Baros Maldives)، هتل وِلاسارو مالديوز (Velassaru Maldives)، هتل رويال ايلند ريزورت اند اسپا (Royal Island Resort & Spa)، هتل ويوانتا باي تاج كورال ريف (Vivanta By Taj - Coral Reef)، هتل كنراد مالديو رانگالي آيلند (Conrad Maldives Rangali Island) اشاره كرد. 

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۵:۱۷:۴۱ | rasoul soofi
مالديو، تور مالديو، تور ارزان قيمت مالديو، تور لحظه آخري مالديو، آژانس مسافرتي،

قبرس

جمهوري قِبرِس كشوري جزيره‌اي است، در شرق درياي مديترانه كه پايتخت آن نيكوزيا است. اين كشور به دو بخش قبرس شمالي و بخش يوناني‌نشين تقسيم مي‌شود كه در آن هردو زبان تركي و يوناني رسمي هستند. يوناني‌ها ارتودوكس و ترك‌هاي قبرس مسلمان هستند

تور هاي لحظه آخري و تور ارزان قيمت قبرس با خدمات رزرو بليط تور بهار 97 به همراه گشت هاي متنوع و جذاب توسط آژانس مسافرتي آسمان آبي برگزار مي گردد و جهت هماهنگي با آژانس مسافرتي آسمان آبي تماس بگيريد

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۵:۱۱:۳۷ | rasoul soofi
قبرس، تور قبرس، تور ارزان قيمت قبرس، تور لحظه آخري قبرس، آژانس مسافرتي،

بالي

جزيره خدايان، بهشت افسانه‌اي و زيباترين جزيره اندونزي تنها گوشه‌اي از القاب جزيره‌اي است كه در گوشه‌اي از اندونزي جا خوش كرده است: بالي.صفاتي كه البته باز هم گوياي ويژگي‌هاي شگفت انگيز آن نيست. در حقيقت بالي يكي از 17 هزار و 500 جزيره اندونزي است كه در ميان همسايگان خود به زيبايي مي‌درخشد و سرسبزي و طبيعت آن با ديگر جزاير اين كشور قابل مقايسه نيست. بالي بخشي از مثلث مرجاني است كه بالاترين تنوع گونه‌هاي دريايي و صخره‌هاي مرجاني را در خود جاي داده و چشم اندازهاي ديدني آن هر توريستي را بهت زده خواهد كرد. آژانس مسافرتي آسمان آبي تور بالي پائيز 97  را با بهترين خدمات براي مسافران عزيز در نظر گرفته است.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۵:۰۷:۰۱ | rasoul soofi
بالي، تور بالي، تور ارزان بالي، تور بالي پائيز 97، آژانس مسافرتي،
آژانس مسافرتي آسمان آبي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 30
بازديد ديروز : 3
بازديد كل : 9509
وقت سفارت آمریکا
وقت فوری سفارت آمریکا
www.arshantour.net

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس
www.zhinowp.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatalef.com

الماس شهر
تالار الماس شهر
www.tashrifatsabour.com

دیوار پوش چوبی
انواع دیوارپوش
www.azaran.com

لامینیت دندان
هزینه لامینیت دندان
www.drmabolghasemi.com

کاشت ابرو
کلینیک کاشت ابرو در تهران
www.clinichairtransplantation.com

تور لحظه آخری استانبول
تور استانبول
www.alefbatour.com

تور لحظه آخری استانبول
تور ارزان قیمت استانبول
www.mehrparvaz.com

Kashan Hotels
Book Hotel in IRAN
www.iran-passenger.com

برش پلکسی
قیمت برش لیزر پلکسی گلاس
http://www.personageco.com

مرجع بهینه سازی سایت
آموزش بهینه سازی سایت
www.papgroup.ir

<
لوله بازکن تهران
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

طراحی غرفه
شرکت غرفه سازی رایکا سازان
www.raykasazan.com

تشریفات
تشریفات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس غرب تهران
www.tashrifatsamin.com

عینک طبی آفتابی
قیمت عینک های طبی آفتابی
www.maadrac.com

برگزاری همایش
برگزاری همایش و سمینار
www.peyvandema.com

پله برقی
قیمت پله برقی
www.fuji-lift.com

تجهیزات اداری
مبلمان اداری محیط آرا
www.mohitara.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
تشریفات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

آبرسانی پوست
بهترین آبرسان طبیعی پوست
www.thalgoparis.com

میز کنفرانس
قیمت میز کنفرانس
www.fazagooya.com

جراحی پلاستیک
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی پلاستیک
www.iran-plasticsurgery.ir

تشریفات مجالس
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

عکاسی از نوزاد
اصول عکاسی از کودکان
www.photokafshdoozak.com

میز مدیریت
قیمت صندلی مدیریت
www.afn-furniture.com/

قیمت ادکلن مردانه
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

کاغذ دیواری قابل شستشو
لیست قیمت انواع کاغذ دیواری
www.azinzand.com

تور لحظه آخری کوالالامپور
آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی
www.asemanabi.net

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان