آژانس مسافرتي آسمان آبي

آژانس مسافرتي آسمان آبي

نكات دانستني درباره تور ارمنستان

تور ارمنستان - Armenia Tour

ارمنستان با پايتختي ايروان، واقع در قفقاز جنوبي داراي تاريخ بسيار قديمي و پر باري است. دين مردم ارامنه مسيحي بوده و به زبان ارمني سخن مي گويند. ارمنستان كه تقريبا به ايران نزديك است در بين گردشگران يك مقصد گردشگر پر طرفدار است و شما نيز مي توانيد با انتخاب مجري مستقيم تور ارمنستان، به اين كشور پر رمز و راز سفر كرده و از مكانهاي گردشگري آن ديدن كنيد و لحظات خوشي را براي خود ثبت كنيد.

⌛ تور لحظه آخري ارمنستان

تور لحظه آخري ارمنستان يكي ديگر از تورهاي است كه توسط آژانس هاي مسافرتي ارائه مي گردد. آژانس آسمان آبي نيز با ارائه اين نوع پكيج، موقعيت سفر را به بهترين شكل براي شما فراهم مي كند.با توجه به شرايط آب و هوايي  متغير ارمنستان، انتخاب پكيج مورد نظر شما براي سفر مانند تور لحظه آخري ارمنستان يا تور ارمنستان تابستان 97 براي سفر و بازديد از جاذبه هاي توريستي مي تواند متفاوت باشد.
انتخاب بعضي افراد براي سفر در فصل پاييز است و برخي ها زمستان را ترجيح مي دهند.اگر مقصد سفر شما ارمنستان است بهتر است قبل از شروع سفر، از شرايط آب و هوايي ارمنستان مطلع شويد تا در زمان مناسب و مطلوب آب و هوايي سفر كنيد.

🗽 جاذبه هاي گردشگري ارمنستان

كليساها و صومعه هاي تاريخي و كهن مانند كليساي گغارد و صومعه خور ويراپ، معابد قديمي، شهر مذهبي اجميازين، قلعه ايربوني،ساختمان اپرا ايروان، پارك آبي،موزه مانتادران و موزه صنايع دستي،رشته كوه هاي زيباي قفقاز و طبيعت بي نظير ارمنستان،درياچه زلال و كريستالي سوان و.. تعدادي ازجاذبه هاي گردشگري ارمنستان هستند كه مي توانيد در هنگام سفر از آنها بازديد كنيد.

💲 قيمت تور ارمنستان

قيمت تور ارمنستان با توجه به شرايط و امكانات آن متفاوت است. آژانس مسافرتي آسمان آبي پكيج هاي متنوعي مانند تور لحظه آخري ارمنستان در اختيار مشتريان قرار مي دهد تا گردشگران با توجه به بودجه و شرايط خود، پكيج مورد نظرشان را انتخاب كنند. براي كسب اطلاع بيشتر از تورهاي ارمنستان با كارشنان ما تماس حاصل فرماييد.

🛍 مراكز خريد ارمنستان

انواع مراكز خريد شيك و لوكس و بازارهاي محلي با اقلام و قيمت هاي مناسب در ارمنستان وجود دارد. مركز خريد ايروان مال ارمنستان با مغازهاي گوناگون، بازار فضاي باز ورنيساژ ايروان با انواع صنايع دستي،دالما گاردن با انواع فروشگاهاي مارك و برندهاي مطرح، بازار گومي شوكا با اجناس ارمني،مركز خريد مترونوم با رستوارن و سينما و فضاي بازي كودكان از جمله مراكز خريد ارمنستان هستند.

🛌 رزرو هتل هاي ايروان ارمنستان

با مشاهده ليست هتل هاي ارمنستان با طيف متنوعي از هتلهاي4 ستاره و هتلهاي 3 ستاره ارمنستان روبه رو خواهيد شد. براي انتخاب و رزرو هتل هاي 5 ستاره ارمنستان و خدمات و امكانات اين هتلها با كارشناسان آژانس آسمان آبي در ارتباط باشيد. هتل هاي ارمنستان با توجه به امكاناتي كه ارائه مي دهند داراي قيمتهاي متفاوتي هستند. ليست هتل هاي ارمنستان را در وب سايت آسمان آبي مي توانيد شاهده كنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۵:۰۰:۵۴ | rasoul soofi
ارمنستان، تور ارمنستان، تور ارزان قيمت ارمنستان، جاذبه هاي گردشگري ارمنستان، هتل هاي ارمنستان،

نكات مهم درباره تور روسيه

سفر به روسيه با تور روسيه – Russia Tour

كشور روسيه بزرگترين كشور دنيا و هم مرز با كشور هاي قاره هاي اروپا و آسيا است همچنين كشور روسيه در همسايگي اقيانوس آرام و اقيانوس منجمد شمالي مي باشد. سفر با تور روسيه (تورهاي مسكو و سنت پترزبورگ) فرصت منحصر به فردي براي آشنايي با تاريخ و فرهنگ روسيه است. با تورهاي روسيه تابستان 97 (مسكو و سنت پترزبورگ) اين شانس را خواهيد داشت كه در طبيعت فوق العاده كشور روسيه به گردش بپردازيد و از شهرهاي بسيار زيبا مسكو و سنت پترزبورگ ديدن نماييد.كشور روسيه با داشتن تئاتر بولشوي در شهر مسكو (Bolshoi Theater) و مركز آموزش كلاسيك رقص باله مارينسكي (Mariinsky ballet ) در شهر سنت پترزبورگ، سالانه افراد بسياري با تورهاي مسكو وسنت پترزبورگ  براي بازديد از جاذبه هاي خيره كننده روسيه به اين كشور سفر مي كنند.

 

⌛ تور لحظه آخري روسيه (مسكو و سنت پترزبورگ)

اگر به دنبال پكيج هاي ويژه (خريد بليط هواپيما به روسيه و رزرو هتل در روسيه) تور روسيه ارزان هستيد انتخاب آفرهاي دقيقه 90 بهترين گزينه خواهد بود. قيمت بليط روسيه به همراه رزرو هتل و پرواز با بهترين ايرلاين‌ها را از آژانس آسمان آبي بخواهيد. سفر به شهرهاي توريستي روسيه با تور روسيه (مسكو، سنت پترزبورگ) تابستان 97 مي تواند يكي از بهترين و خاطره‌انگيزترين سفرهاي شما باشد.

 

🗽 جاذبه هاي گردشگري روسيه (مسكو و سنت پترزبورگ)

كشور بزرگ روسيه داراي طيف وسيعي از تجربيات عالي براي توريست ها و گردشگران است، از كوه نوردي در يخچال هاي طبيعي تا قدم زدن در ساحل قديمي ترين درياچه جهان، اماكن تاريخي و فعاليت هاي فرهنگي تنها بخشي از جاذبه هاي گردشگري روسيه مي باشند. بيشتر جاذبه هاي توريستي روسيه از قبيل اماكن تاريخي  مربوط به گذشته و تاريخ اين كشور مي باشد شهرهاي مسكو و سنت پترزبورگ روسيه به اندازه كافي معماري جذاب، موزه و طبيعت بكر دارا مي باشند كه توريست ها و گردشگران را راضي نگه دارد.

 

  آب و هوا روسيه

فصل پر گردشگر در كشور روسيه از ماه May تا October (ارديبهشت – آبان) مي باشد و بهترين زمان براي خريد و يا رزرو تور روسيه (مسكو – سنت پترزبورگ) است. اگرچه كه در فصل تابستان اماكن جاذبه هاي گردشگري روسيه بسيار شلوغ مي باشد و حتي غيرقابل بازيديد باشند پس بهترين زمان براي خريد تور روسيه اواخر و يا اوايل فصل ها مي باشد.

 

🎁 خريد در روسيه

كشور روسيه داراي تنوع بسيار زيادي در فروشگاه ها و مراكز خريد خود دارد، از مراكز خريد لوكس گران قيمت تا فروشگاه هاي ارزان قيمت. بيشتر فروشگاه هاي گران قيمت در مراكز شهرهاي روسيه  قرار گرفته اند و به همين دليل پيدا كردن فروشگاه هاي ارزان راحتتر است. روسيه علاوه بر داشتن فروشگاه ها و مراكز خريد داراي صنايع دستي بسيار زيبا و ارزشمندي مي باشد كه مي توان به عروسك هاي چوبي ماتريوشكا (Matryoshka) تهيه نماييد.

 

💲 قيمت تور روسيه (قيمت پكيج هاي تور روسيه، پروازهاي داخلي و خارجي)

هزينه تور روسيه (مسكو، سنت پترزبورگ) با توجه به شهري كه مي خواهيد از آنجا سفر كنيد متفاوت است براي مثال تور روسيه از شيراز يا تور روسيه از مشهد با قيمت متفاوتي نسبت به سفر از تهران خواهد بود. مقصدي كه انتخاب مي كنيد هم در قيمت تور تاثير گذار است تور روسيه مسكو با تور هند سنت پترزبورگ در يك رنج قيمتي نيستند.

 

🛌 رزرو هتل در روسيه

قيمت و نرخ هتل در روسيه بسيار متنوع است، از بهترين هتل هاي روسيه هتل هاي 5 ستاره مسكو تا مسافرخانه هاي ارزان قيمت همه در اين شهر يافت مي شوند. قيمت هتل در روسيه با توجه به پكيج انتخابي تور روسيه (مسكو، سنت پترزبورگ) مشخص مي شود. شما مي توانيد بدون هيچ نگراني تنها با انتخاب يكي از پكيج هاي تور روسيه از آژانس آسمان آبي خاطر خود را از رزرو بليط هواپيما و رزرو هتل هاي روسيه راحت كنيد.

 

آژانس مسافرتي آسمان آبي مجري مستقيم تور روسيه با ارائه بهترين پكيج هاي مسافرتي بهترين خاطره را براي تهيه سفرنامه مسكو و سنت پترزبورگ براي شما به ارمغان خواهد آورد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۴:۵۵:۳۷ | rasoul soofi
روسيه، تور روسيه، تور لحظه آخري روسيه، جاذبه هاي گردشگري روسيه، هتل هاي روسيه،

نكات ضروري درباره تور بلغارستان

تور بلغارستان - Bulgaria Tour

اگر سفر با تور بلغارستان را برگزيده ايد نيازمند آشنايي هرچه بيشتر با اين كشور و شناخت بهتر آن هستيد. بلغارستان كشوري در جنوب شرقي اروپا است. پايتخت اين كشور شهر صوفيه است، و زبان رسمي اين كشور بلغاري و واحد پول آن لِف با واحد جزء استونيكي است. حدود 85 درصد از مردم آن بلغاري‌تبار و باقي آنها ترك و كولي هستند. بلغارستان 110.994 كيلومتر مربع مساحت دارد و چهاردهمين كشور بزرگ در قاره اروپا است. بلغارستان در سال 2004 به عضويت سازمان پيمان آتلانتيك شمالي (ناتو) درآمد و در سال 2005  اتحاديه اروپا، درخواست عضويت بلغارستان را در اين اتحاديه پذيرفت و عضويت اين كشور در اتحاديه اروپا را 1 ژانويه 2007 اعلام كرد. مهمترين صادرات بلغارستان اسانس گل رز است. همچنين بلغارستان يكي از كشورهاي بالكان است كه كوه هاي بي نظيري دارد و در گذشته بخشي از امپراتوري عثماني محسوب مي شد. به همين دليل فرهنگ آن تركيبي از فرهنگ تركي و اروپايي است.
بلغارستان با كشورهاي يونان، تركيه، روماني، صربستان و جمهوري مقدونيه همسايه است و در شرق درياي سياه قرار دارد. شمال كشور تابستان هاي گرم و زمستان هاي سرد دارد، در حالي كه جنوب شرق از آب و هواي مديترانه اي برخوردار است. بيشتر اقليم بلغارستان داراي آب و هواي سرد و كوهستاني است و نواحي ساحلي درياي سياه نيز آب و هوايي معتدل و مرطوب دارد.

🗽 جاذبه هاي گردشگري بلغارستان

تور بلغارستان اين فرصت را به شما مي دهد تا در وارنا كه يكي از قديمي ترين شهرهاي اروپا مي باشد، قدم بزنيد. شهري بندري كه بزرگترين گنجينه طلاي دنيا را در خود جاي داده است. قدم بعدي در اين سفر بازديد از سواحل زيباي صوفيه ، پايتخت بلغارستان مي باشد. همچنين شهر پارك ها، سواحل زيباي درياي سياه، كوه هاي بلند منتظر گردشگران است.
جاذبه هاي گردشگري بلغارستان بسيار متنوع است و شما ميتوانيد به دل طبيعت بزنيد و يا در شهر و اطراف شهر از مكانهاي تاريخي ديدن كنيد.

چند مورد از اين مكانها را نام ميبريم: موزه ملي تاريخ، استاديوم واسيل لوسكي، بناي يادبود زنگ يا برج زنگ، كليساي الكساندر نوسكي، بالچيك وارنا، شهر ساحلي وارنا، دهكده روپيت صوفيا، پل عشاق صوفيا، پارك بورسوا گاردينا صوفيا، حمام عمومي معدني صوفيا.

 

  آب و هواي بلغارستان

در بلغارستان دو نوع منطقه آب و هوايي متفاوت وجود دارد و با توجه به ارتفاعات متفاوت است. شمال كشور تابستان هاي گرم  و زمستان هاي سردي دارد در حالي كه جنوب شرقي ،  از آب و هواي مديترانه اي و معتدل برخوردار  مي باشد. بيشتر اقليم بلغارستان داراي آب و هواي سرد كوهستاني است و نواحي ساحلي درياي سياه نيز آب و هواي معتدل مرطوب دارد.
بارش برف فراوان  از دسامبر آغاز و تا اواسط ماه مارس ممكن است  ادامه داشته باشد و دماي هوا 1- درجه سانتيگراد و در اوج 6 درجه سانتي گراد متغير است. تابستان هاي بلغارستان نيز بين 25 تا 30 درجه سانتي گراد بوده كه در مناطق جنوبي مي تواند گرمتر هم  باشد.
 و اما در مناطق كوهستاني شمال و شرق كوه هاي بالكان نيز در تابستان درجه هوا نسبت به مناطق شمالي در طول روز پايين تر بوده و در شب نيز هوا سرد و گاهي درجه حرارت بسيار پايين تر از زمستان مي شود. بهترين زمان براي سفر به بلغارستان بين ماه هاي تير تا مهر مي باشد. 

 

🕑 بهترين زمان سفر به بلغارستان

فصل گردشگري وارنا ماه‌هاي جولاي و آگوست است. از ماه مه تا اكتبر هم مي‌توانيد براي سفر به اين شهر برنامه‌ريزي كنيد چون هوا هنوز ملايم است و دماي هوا بين 25 تا 28 درجه است. بهتر است كه در ماه‌هاي ژوئن، اكتبر و دسامبر به وارنا سفر نكنيد چون اين ماه‌ها، ماه‌هاي مرطوب سال هستند. 
همچنين در ماه ژوئن محصولات كشاورزي رسيده و مغازه ها پر از محصولات و سبزيجات تازه هستند، همچنين اگر به پاييز و رنگ هاي پاييزي علاقه داريد ، سپتامبر به بلغارستان سفر كنيد.

 

🎁 مراكز خريد بلغارستان ، سوغاتي بلغارستان

بلغارستان يك بهشت واقعي براي دوستداران خريد است كه مي توانند مارك هاي معروف مختلف جهان را در كشور با قيمت هاي مناسب پيدا كنند. به عنوان يك قاعده كلي قيمت در بلغارستان پايين تر از ديگر كشورهاي اروپا است. گردشگران مي توانند در مراكز خريد، مراكز بازرگاني، مغازه ها و يا در كنار پياده روي خيابان ها از دست فروش ها خريد كنند، در آنجا سوغاتي هاي بلغاري از جمله: ماسك كوكر، شرنا سول (مخلوطي از چندين ادويه)، روغن گل رز و محصولات مربوط به آن، لايونتسا، لباس محلي بلغارستان، پنيرهاي بلغاري، مارتنتسا موجود است و ميتوانيد خريد كنيد. 
مراكز خريد، بهترين فروشگاه ها را براي خريد دارند، همچنين سرگرمي براي بچه ها و غرفه هاي مواد غذايي را نيز ارائه مي دهند. پايتخت بلغارستان صوفيه يكي از بزرگترين شهرهاي بالكان با جمعيتي بيش از 2 ميليون نفر است. در حال حاضر سرمايه IT اروپاي شرقي و همچنين يكي از بهترين مكان هاي بازديد به دلايل خريد است. 
در ادامه نام چند مركز خريد و بازارهاي بلغارستان را آورده ايم تا در تور بلغارستان با اين مراكز آشنايي داشته باشيد:
Royal Beach Mall، Pfohe Mall ، Mall Varna، Sun City Centre، Galleria Bourgas، Serdika Centre، Grand Mall Varna، Viva Shopping Center....

 

💲 قيمت تور بلغارستان

قيمت تورهاي مسافرتي مانند تور بلغارستان با توجه به انتخاب محل اسكان و نوع بليط پرواز به بلغارستان مي تواند بسيار متفاوت باشد. در سالهاي اخير با گسترش امكانات توريستي بلغارستان، هتل هاي متعددي هم در شهرهاي اين كشور، به خصوص در سواحل آن تاسيس شده است. براي آگاهي از بهترين قيمت و يا نحوه رزرو تورهاي بلغارستان ويژه تابستان 97 (شامل تورهاي صوفيا و وارنا) و همچنين تورهاي لاكچري و يا لحظه آخري ارزان قيمت تور بلغارستان با آژانس مسافرتي آسمان آبي تماس بگيريد.

 

🛌  رزرو هتل بلغارستان

هتل هاي بلغارستان در جاي جاي اين كشور پذيراي توريست ها مي باشد. هتل هايي با خدمات منحصر به فرد و مختلف در درجه هاي گوناگون كه بنا به نياز گردشگردان مورد انتخاب قرار مي گيرد. انواع هتل هاي 5 ستاره بلغارستان، هتل هاي 4 ستاره بلغارستان، هتل مليا گرند هرميتاژ وارنا هتل استرا بلغارستان، هتل ادميرال وارنا، هتل اينترنشنال وارنا هتل، مارينا گرند بيچ وارنا از جمله بخشي از اين هتل ها مي باشند. 
شما مي توانيد بدون هيچ نگراني تنها با انتخاب يكي از پكيج هاي تور بلغارستان از آژانس آسمان آبي، خاطر خود را از رزرو بليط هواپيما و رزرو هتل هاي بلغارستان راحت كنيد.

 

🍲 غذاهاي بلغارستان

غذاهاي  بلغارستان از آشپزي تركي و يوناني تاثير گرفته اند. كه انواع گوناگون سبزيجات، گياهان دارويي و ميوه هاي مختلف را شامل مي شود. گوشت مرغ و خوك و ماهي، از پرطرفدارترين غذاهاي بلغاري هستند و گوشت بره  نيز به شيوه سنتي  بلغاري و بسيار خوش طعم طبخ مي شود. انواع سوپ هاي  گوناكون سرد و گرم  در بلغارستان  وجود دارد كه «Tarator» از سوپ هاي سرد معروفشان است. همچنين سالاد مخصوصي  به نام شوپسكا (Shopska) متشكل از گوجه فرنگي، خيار، پياز و فلفل خام يا كباب شده است بسيار خوش طعم است.
موساكا (Moussaka) هم يكي از غذاهاي معروف بلغارستان است كه ازسيب زميني پخته، گوشت قيمه شده تشكيل مي شود و نوعي سس مخصوص است. شيريني هاي متعددي نيز در اين كشور تهيه مي شود كه مي توان از ميان آنها  به بانيتسا (Banitsa) اشاره كرد.
دو نوع پنير سنتي در بلغارستان وجود دارد، اولي Kashkaval است كه زرد رنگ و شبيه به پنير آلماني Dutch Gouda است و دوم پنير معروف Sirene است كه نوعي از پنير فتا مي باشد و از نظر مزه شبيه پنير فتاي يوناني است. اين پنير از شير گوسفند ساخته مي شود، اما گاهي از شير گاو يا بز يا مخلوط اين ها هم استفاده مي گردد.يك ماست محلي بلغاري كه Kiselo Mlyako نام دارد از شير گوسفند يا گاو درست مي شود اما گاهي از شير بوفالو هم استفاده مي گردد كه طعم ويژه اي به آن مي دهد كه بسيار خوشمزه و معروف است.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۴:۴۹:۴۳ | rasoul soofi
بلغارستان، تور بلغارستان، تور لحظه آخري بلغارستان، جاذبه هاي گردشگري بلغارستان، تور ارزان قيمت بلغارستان،

نكات مهم درباره تور چين

تور چين -  China Tour

چنانچه در نظر داريد با تور چين به اين كشور پهناور و فوق العاده سفر كنيد، نيازمند آشنايي بيشتر با اين كشور هستيد. چين با نام رسمي "جمهوري خلق چين"، كشوري در شرق قاره آسيا مي باشد كه بر اساس فهرست كشورها بر پايه جمعيت، پرجمعيت ترين كشور دنيا است و توسط حزب كمونيست چين در قالب نظام تك حزبي اداره مي شود. حزب كمونيست بر 22 استان، 5 منطقه و 4 شهر(پكن، شانگهاي، تيانجين و چونگ‌كينگ) با مديريت مستقيم و دو منطقه اداري ويژه خودمختار ماكائو و هنگ‌كنگ حكومت مي كند. پايتخت كشور چين، شهر پكن مي باشد.

شايد برايتان سوال باشد كه بهترين شهر چين براي سفر با تور كدام شهر است؟ بايد بگوييم شهرهاي چين به قدري جذابيت دارند كه انتخاب يكي از آنها براي سفر و مقصد تور چين بسيار كار دشواري خواهد بود. اما شهرهاي مهم اين كشور عبارتند از شانگهاي، پكن، هنگ‌كنگ، تيانجين، ووهان، شنژن، شن‌يانگ و گوانگجو. دين مردم چين، بودايي، مسيحيت و اسلام است و زبان رايج مردم نيز ماندرين مي باشد. با وجود اينكه كشور چين آب و هواي متنوعي دارد، وليكن آب و هواي غالب كشور، گرم و مرطوب و يا سرد و خشك است. از محصولات چين كه از زمان هاي بسيار دور در اين كشور وجود داشته، مي توان به ميناكاري اشاره كرد. كشور چين با كشورهاي افغانستان، هند، بوتان، برمه، قرقيزستان، قزاقستان و كره شمالي همسايه است.

يكي از جاذبه هاي گردشگري چين مي توان به مجسمه عظيم و غول پيكري به نام "خداي جنگ" اشاره كرد كه در پارك "گوانگ يو" طراحي و ساخته شده است كه اين مجسمه بسيار زيبا و عظيم بالغ بر 130 تن وزن و 58 متر ارتفاع دارد. جالب است بدانيد كه در داخل اين مجسمه شگفت انگيز، موزه بسيار بزرگي بنا كرده اند. 

 

⌛ تور لحظه آخري چين

اگر به دنبال پكيج هاي ويژه تور ارزان چين هستيد، انتخاب آفرهاي دقيقه 90 بهترين گزينه خواهد بود. قيمت بليط چين به همراه رزرو هتل و پرواز بابهترين ايرلاين ها را از آژانس آسمان آبي بخواهيد. سفر به شهر توريستي چين با تور پكن تابستان 97 و يا تور لحظه آخري گوانگجو، مي تواند يكي از بهترين و خاطره انگيزترين سفرهاي شما باشد. 

 

🗽 جاذبه هاي گردشگري پكن

مكان هاي توريستي پكن به اندازه اي متنوع و جذاب هستند كه هرساله ميليون ها گردشگر به آنجا سفر مي كنند. مكان هاي گردشگري چين متنوع و بسيار زياد هستند كه مي توانيد با مراجعه به صفحه جاذبه هاي گردشگري چين، به صورت دقيق تري با آنها آشنا شويد.كاخ تابستاني پكن، پارك جهاني، خيابان وانگ فوجينگ، ديوار چين، باغ وحش، شهر ممنوعه و مركز ملي ورزش هاي آبي و ... نمونه هاي از اين مكان هاي ديدني هستند. 

 

  آب و هواي چين

با توجه به وسعت كشور چين، مناطق مختلف آن داراي شرايط آب و هواي گوناگوني هستند. ممكن است در يك استان هوا گرم باشد اما در استاني كه در فاصله زيادي از آن قرار دارد، هوا خنك بوده باشد. با اين حال و با وجود تنوع آب و هواي بسيار زياد چين، اما به طور كلي مي توان گفت كه چين داراي 5 نوع منطقه آب و هوايي است. از طرفي ديگر بيشتر مناطق در اين كشور در زمستان سرد و خشك و در تابستان گرم و باراني مي باشند. شرايط آب و هوايي مختلف در مناطق گوناگون چين را برايتان بيان مي كنيم :

منطقه سرد و معتدل: قسمت شمال استان مغولستان و هيلون‌جيانگ.

منطقه نيمه معتدل: جيلين، شمال شين‌جيانگ، ليائونينگ.

منطقه گرم و معتدل: منطقه مياني و پائين تر از رودخانه زرد، شادونگ، شاآنسي و استان هبي.

منطقه نيمه گرمسيري: جنوب ايزوترم، در شرق فلات تبت، چينگهاي شامل شهرستان هاي شانگهاي گوانگجو، هنگ‌كنگ، ماكائو، گوئيلين، هانگژو، سوژو، كونمينگ، دالي، ليجيانگ، چنگدو. منطقه گرمسيري: استان هاينان در جنوب تايوان، گوانگدونگ و استان يوننان.

 

🎁 مراكز خريد چين، سوغاتي چين

خريد در چين به گونه اي اجتناب ناپذير جذاب، جالب و اغوا كننده است. شما مي توانيد هرروز يك مركز خريد يا بازار جديد را كشف كنيد. مراكز خريد متفاوت و مختلف در پكن با ارائه طيف وسيعي و گوناگوني از محصولات اصل چيني و همچنين مارك هاي غير چيني كه در چين ساخته مي شوند، شرايط بي نظير و عالي و بهشتي را براي توريست ها و گردشگران علاقمند به خريد به وجود مي آورند.

چاي چين يكي از بهترين و مهمترين سوغاتي هاي كشور چين به شمار مي رود. براي خريد چاي معمولي و استفاده روزمره مي توانيد به خواروبار فروشي ها و يا سوپرماركت ها برويد وليكن براي خريد چاي سوغات مي بايست به بازارهاي چاي مثل ميلاندائو در پكن، شهر چاي تيانشان در شانگهاي و يا بازار چاي ووكوييشي در چنگدو برويد.

ابريشم چين كه يكي از پرطرفدارترين محصولات براي سوغاتي مي باشد، از زمان قديم بسيار محبوب بوده است. لباس هاي ابريشمي ممكن است بسيار زيبا باشند اما خيلي گران هستند، البته هرچه تكه هاي مورد علاقه براي خريد كوچكتر باشد، قيمت آنها نيز كمتر خواهد بود. ابريشم چيني و لوازم تهيه شده با ابريشم نيز، در تمامي مناطق گردشگري به راحتي در دسترس هستند و قابل خريد مي باشند.

چوب غذاخوري (چاپستيك) يكي ديگر از سوغاتي هاي مخصوص چين مي باشد كه در مغازه هاي سراسر كشور، جعبه هاي زيباي چاپستيك در حال فروش هستند و به راحتي قابل دسترس مي باشند. در بسياري از مغازه ها مي توانيد كاسه و چاپستيك مشابه و ست را خريداري نماييد كه هديه فوق العاده و شيك مي باشند.

ميناكاري كه از زمان هاي بسيار دور و قديم از محصولات متداول و بسيار پرطرفدار در چين است نيز يكي از بهترين سوغاتي هاست كه به دليل محبوبيت ميناكاري در اكثر فروشگاه ها نيز يافت مي شود. 

 

💲 قيمت تور چين

هزينه تور چين با توجه به شهري كه مي خواهيد از آنجا سفر كنيد متفاوت است، براي مثال تور چين از شيراز يا تور چين از مشهد با قيمت تور چين از تهران متفاوت خواهد بود. مقصدي كه انتخاب مي كنيم نيز در قيمت تور تأثير گذار خواهد بود، تور چين پكن با تور چين گوانگجو در يك رنج قيمتي نيستند. 

 

🛌  رزرو هتل چين

قيمت هتل در چين بسيار متفاوت است، از بهترين هتل هاي چين كه 5 ستاره هستند تا مسافرخانه هاي ارزان قيمت، همه در اين كشور يافت مي شوند. قيمت هاي هتل با توجه به پكيج انتخابي تور چين، مشخص مي شود. شما مي توانيد بدون هيچ گونه نگراني تنها با انتخاب يكي از پكيج هاي تور چين از آژانس آسمان آبي خاطر خود را از رزرو بليط هواپيما و هتل هاي چين راحت كنيد. 

آژانس مسافرتي آسمان آبي مجري مستقيم تور چين با ارائه بهترين پكيج هاي مسافرتي بهترين خاطره را براي تهيه سفرنامه پكن، گوانگجو، هانگژو براي شما به ارمغان مي آورد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۴:۴۰:۵۱ | rasoul soofi
چين، تور چين، تور لحظه آخري چين، جاذبه هاي گردشگري چين، هتل هاي چين،

دانستني هاي مهم درباره تور گرجستان

تور گرجستان - Georgia Tour

گرجستان در منطقه قفقاز اورآسيا قرار دارد و پايتخت آن تفليس است. دين مردم گرجي مسيحي بوده و زبان آنها گرجي و جوانان آنها نيز كم و بيش به زبان انگليسي صحبت مي كنند. واحد پول كشور گرجستان لاري مي باشد. تور گرجستان در سالهاي اخير مورد استقبال زيادي قرار گرفته و مي توانيد با انتخاب مجري مستقيم تور گرجستان، به اين شهر تاريخي سفر كنيد و از بازديد مكانهاي گردشگري لذت ببريد. به غير از تفليس، باتومي از ديگر شهرهاي محبوب گرجستان در ميان گردشگران است، به همين دليل تعدادي از آژانسهاي مسافرتي تورهاي تركيبي مانند تور تفليس باتومي را نيز به مسافران ارائه مي دهند كه فرصتي عالي براي سفر به اين دو شهر ديدني است.

⌛ تور لحظه آخري گرجستان

تور لحظه آخري گرجستان از پرطرفدارترين تورهاي مسافرتي توريستها محسوب مي شود. آژانس مسافرتي آسمان آبي با ارائه بهترين قيمت تور گرجستان، شما را در سفرتان همراهي مي كند.با توجه به آب و هواي مطلوب و دلپذير گرجستان، انتخاب شما براي لذت بردن از جاذبه هاي كم نظير گرجستان، از بين تور گرجستان لحظه آخري و يا تور گرجستان تابستان 97 مي تواند متفاوت باشد. برخي از افراد زمستان و فصل سرد و يا عده اي بهار را براي سفر به گرجستان انتخاب مي كنند.
اگر قصد به اين كشور پهناور و خوش آب و هوا را داريد ، بهتر است قبل از سفر كردن از آب و هواي گرجستان مطلع شويد زيرا ممكن است زماني را كه براي سفر در نظر گرفته ايد با رطوبت و بارش باران همراه باشد .

🗺 باتومي كجاست؟

باتومي در جنوب اين كشور و كنار درياي سياه قرار دارد و يكي از قديمي ترين شهرهاي گرجستان محسوب مي شود. در جاي جاي اين شهر با معماري هاي متنوع بناها مواجه خواهيد شد. سواحل زيبا، تفليس قديمي با قدمتي از قرن چهارم قبل از ميلاد و طبيعت سبز و انواع جاهاي ديدني كم نظير يك انتخاب عالي براي سفر كردن به باتومي است.
يراي آشنايي بيشتر با ساير جاذبه‌هاي گردشگري باتومي به وب سايت آسمان آبي مراجعه نماييد. شهر تماشايي باتومي، مكان حيرت انگيزي است كه آژانس مسافرتي آسمان آبي با ارائه پكيج هاي ويژه تابستان 97 امكان سفر بي دغدغه را براي شما فراهم مي كند.

🗽 جاذبه هاي گردشگري گرجستان

غذاهاي محلي خوشمزه، طبيعت و چشم انداز خيره كننده، آثار تاريخي مانند كليساها و صومعه ها با معماري باشكوه، حمام هاي گوگردي مشهور، درياچه ليسي، پاركهاي مختلف مانند پارك آبي،سواحل جادويي، جشنوارهاي گوناگون،شهر سنگي اوپليستيخه، مجسمه ها، موزه ها و.. تنها برخي از جاذبه هاي گردشگري گرجستان هستند.

💲 قيمت تور گرجستان

قيمت تور گرجستان با توجه به سليقه و رده سني شما متفاوت است. پكيج هاي مختلفي مانند تور لحظه آخري گرجستان نيز براي براي راحتي و آسايش مسافراني كه موفق به رزرو پكيج هاي ديگر نشده اند نيز توسط آژانس مسافرتي آسمان آبي ارائه شده كه به درخواست مشتريان انتخاب مي شود.براي اطلاع از انواع پكيجها با كارشناسان ما تماس حاصل فرماييد.

🛍 مراكز خريد گرجستان

طيف گسترده اي از مراكز خريد و فروشگاهاي گوناگون در گرجستان براي خريد اقلام گوناگون و سوغات وجود دارد.مراكز خريد مختلفي مانند تفليس مال  (Tbilisi Mall) كه بزرگترين مجموعه‌ي تجاري در قفقاز جنوبي است و بيش از 150 مغازه دارد، مراني مال (Merani Mall)در 4 طبقه با كالاههاي مختلف،مركز خريد متروسيتي فوروم باتومي ،باتومي مال (Batumi Mall) تنها بخشي از مراكز خريد اين كشور هستند.علاوه بر مراكز خريد شيك و لوكس، بازارهاي كوچك و بزرگ نيز براي تهيه كالاهاي مورد نياز گردشگران فراهم است.

 

🛌 رزرو هتل هاي گرجستان تفليس

اگر ليست هتل هاي گرجستان را مشاهده كنيد، تعداد زيادي هتل هاي 4 ستاره و هتل هاي سه ستاره گرجستان وجود دارد. اگر به دنبال رزرو هتل 5 ستاره گرجستان هستيد، بهتر است از امكانات و چگونگي رزرو آن در تور گرجستان از كارشناسان ما راهنمايي بخواهيد. هتل هاي گرجستان با توجه به امكانات و خدماتي كه به گردشگران ارائه مي كنند متفاوت هستند.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۴:۳۴:۰۱ | rasoul soofi
گرجستان، تور گرجستان، تور لحظه آخري گرجستان، جاذبه هاي گردشگري گرجستان، هتل هاي گرجستان،

دانستني هاي مهم درباره تور تايلند

تور تايلند - Thailand Tour

اگر كه سفر با تور تايلند را انتخاب كرده ايد، نيازمند آشنايي بيشتر و بهتر با اين كشور و شناخت دقيق تر آن هستيد. تايلند نام كشوري در شبه جزيره هند و چين واقع شده و در جنوب شرقي آسيا مي باشد. اين كشور از شمال با برمه و لائوس، از شرق با لائوس و كامبوج، از جنوب با مالزي و خليج تايلند و از غرب با برمه و درياي آندامان همسايه مي باشد. زبان رسمي اين كشور، تايلندي است. پايتخت و همچنين پرجمعيت ترين شهر آن، بانكوك مي باشد و حدوداً 95% مذهب مردم بودايي است. نام تايلند در زبان مردم محلي گرفته شده از دو كلمه THI و LAND است كه به معني سرزمين حوري نيز است.
معابد بودايي بخش جدايي ناپذير از فرهنگ مردم كشور تايلند مي باشد كه البته نقش به سزايي در صنعت گردشگري نيز ايفا مي كنند. علاوه بر اين، تايلند به دليل جزاير پر تعداد با سواحل شني بسيار جذاب و شن هاي طلايي رنگش و همينطور غذاهاي خياباني شهرت جهاني دارد. 
بانكوك، پوكت و پاتايا و استان كرابي، مهمترين و بهترين مقصدهاي سفري تايلند هستند كه در ميان گردشگران از محبوبيت بسيار بالايي بهره مند هستند. بهتر است زمان سفرتان به تايلند را گونه اي برنامه ريزي كنيد كه در زمان جشنواره ها و فستيوال هاي جذاب كشور، در آنجا باشيد. 

 

⌛ تور لحظه آخري تايلند

چنانچه به دنبال پكيج هاي ويژه تور تايلند هستيد، انتخاب آفرهاي دقيقه 90 بهترين گزينه براي شما خواهد بود. قيمت بليط به همراه رزرو هتل و پرواز با بهترين ايرلاين ها را از آژانس آسمان آبي بخواهيد. سفر به كشور توريستي تايلند با تور تركيبي  تور تايلند تابستان 97 مي تواند يكي از بهترين و خاطره انگيزترين سفرهاي شما باشد.

🗽 جاذبه هاي گردشگري بانكوك

مكان هاي ديدني بانكوك به اندازه اي رنگارنگ و متنوع و زيبا هستند كه هر ساله ميليون ها گردشگر و توريست به آنجا سفر مي كنند تا از نزديك آنها را مشاهده نمايند. مكان هاي توريستي و ديدني تايلند بسيار زياد و متنوع است كه مي توانيد با مراجعه به صفحه جاذبه هاي گردشگري تايلند به صورت دقيق تري با آنها آشنا شويد.
شهربازي دريم ورد، معبد وات فو يا بوداي خوابيده، سافاري و دنياي وحش، بازار شناور دامنون سادوآك، بازار شبانه پات پونگ، باغ وحش دوزيت، شهر تاريخي آيوتايا، مزرعه تمساح، باغ رز، مجسمه بوداي زمردين و مجموعه كاخ پادشاهي از نمونه هاي مكان هاي ديدني بانكوك هستند. 

 

  آب و هواي تايلند

با وجود نزديك بودن به خط استوا، تايلند در تمام طول سال، داراي آب و هواي گرم و مرطوب، با درجه حرارتي نسبتاً ثابت مي باشد. فصل هاي خشك و بدون باران از ماه نوامبر تا آوريل و فصل هاي باراني از ماه مه تا اكتبر به طول مي انجامد، وليكن در طول ماه هاي باراني، رگبار عصرگاهي به جاي بارش هاي مداوم در بسياري از روزها، امري عادي به شمار مي رود. 

 

🕑 بهترين زمان براي سفر به تايلند

مي توان با قاطعيت گفت كه هيچ زمان نا مناسبي براي رفتن به كشور تايلند وجود ندارد و در تمامي فصول سال، براي گردشگران و توريست ها جذابيت دارد. وليكن اگر كه به دنبال اين هستيد كه بهترين زمان سفر براي گشت و گذار و ديدن اين كشور را بدانيد، مي توان گفت كه ماه ژانويه (12دي الي 12 بهمن) بهترين زمان ممكن است. در اين مدت زمان، هواي كل كشور خوب و متعادل مي باشد. احتمال كمي وجود دارد كه باراني بيايد. آب و هواي خنك در شمال كشور سبب مي شود تا شرايط جوي مناسبي به وجود بيايد و همچنين تمام سواحل جنوبي كشور از گرماي آفتاب لذت ببرند.

 

🎁 مراكز خريد و سوغات تايلند

فروشگاه هاي خياباني در سراسر شهر بانكوك منبع بسيار مناسبي و خوبي براي خريداري سوغاتي هاي ارزان و در عين حال جالب هستند. اگرچه در تايلند محصولات بسيار خوبي براي خريد و سوغات وجود دارد و براي بينندگان و خريداران بسيار جذاب هستند، اما مهمترين نكته اي كه بايد بسيار توجه كنيد اين است كه در هنگام خريد كاملاً بايد مراقب باشيد، چرا كه به همان ميزان كه اجناس زيبا و عالي وجود دارد، چندين براير نيز اجناس تقلبي و فيك وجود دارد كه به جاي جنس مرغوب و اصلي به مسافران فروخته مي شود. 

از سوغاتي هاي بسيار معروف تايلند مي توان به ظروف مخصوص تايلند، شيريني خائو لام تايلندي، ابريشم و كتان تايلندي، جواهرات تايلند، فيل ها و مجسمه هاي بودا تايلند و ادويه تايلندي اشاره كرد.

 

💲 قيمت تور تايلند

هزينه تور تايلند با توجه به شهري كه مي خواهيد از آنجا سفر كنيد متفاوت است، به عنوان مثال تور تايلند از شيراز يا تور تايلند از مشهد با قيمت متفاوتي نسبت به تور تايلند از تهران انجام خواهد گرفت. همچنين مقصدي كه انتخاب مي كنيم نيز، در قيمت تور تأثير گذار مي باش. تور بانكوك با تور پوكت در يك رنج قيمت نيستند. 

 

🛌 رزرو هتل تايلند

قيمت هتل در تايلند به دليل تنوع هتل هاي تايلند بسيار متنوع مي باشد، از لوكس ترين هتل هاي 5 ستاره در بانكوك تا مسافرخانه هاي ارزان قيمت همگي در اين شهر يافت مي شوند. قيمت هتل در بانكوك با توجه به پكيج انتخابي تور تايلند مشخص مي شود. شما مي توانيد بدون هيچ نگراني با انتخاب يكي از پكيج هاي تور تايلند از آژانس آسمان آبي خود را از رزرو هتل و رزرو بليط هواپيما راحت كنيد. 
آژانس آسمان آبي مجري مستقيم تور تايلند با ارائه بهترين پكيج هاي مسافرتي بهترين خاطره را براي تهيه سفرنامه بانكوك، پوكت، پاتايا و سامويي براي شما به ارمغان خواهد آورد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۴:۲۸:۲۹ | rasoul soofi
تايلند، تور تايلند، تور لحظه آخري تايلند، جاذبه هاي گردشگري تايلند، هتل هاي تايلند،

هر آنچه كه از دبي بايد بدانيد

تور دبي

دبي يكي از شهرهاي امارات متحده عربي، در جنوب ايران قرار دارد. دبي شهر بسيار پيشرفته و مدرني است و گردشگران زيادي از ايران به اين كشور همسايه سفر مي كنند. با انتخاب مجري مستقيم تور دبي نيز شما مي توانيد يكي از اين افراد باشيد. دبي داراي جاذبه هاي توريستي لوكس و بسيار متفاوتي است و سفر به اين شهر براي شما بسيار جذاب و به ياد ماندني خواهد بود.

⌛ تور لحظه آخري دبي

تور لحظه آخري دبي يكي ديگر از پكيج هاي است كه آژانس هاي مسافرتي در اختيار مشتريان خود قرار مي دهند. شما نيز با انتخاب پكيج تور لحظه آخري دبي آژانس آسمان آبي، در زمان مورد نظر خود مي توانيد به دبي سفر كنيد.
با توجه به شرايط آب و هوايي دبي انتخاب هر فرد براي سفر به اين شهر و لذت بردن از تفريحات دبي در تور دبي لحظه آخري و يا تور دبي تابستان 97 متفاوت است تا درفصل بهار به دبي سفر كرده  يا پاييز را انتخاب مي كنند. اگر با تور دبي سفر مي كنيد، قبل از شروع سفر، آب و هواي دبي را بررسي كنيد تا زمان انتخاب شما براي سفر با هواي گرم و شرجي زياد همراه نباشد.

🗽 جاذبه هاي گردشگري دبي

پيست اسكي دبي با تمامي امكانات برف بازي،رستورانهاي مشهور با انواع غذاهاي عربي و بين المللي،سافاري مهيج در بيابانها،سواحل تميز با چشم انداز هاي زيبا، خانه شيخ سعيد آل مكتوم كه موزه اي با عكس‌هاي تاريخي است، دبي قديم يا بستاكيا با قدمتي از قرن 19،برج خليفه بلندترين آسمان خراش دنيا، موزه تمدن اسلامي شارجه، جشنوارهاي مختلف و... از موارد جذاب و برخي از جاذبه هاي گردشگري دبي هستند.

💲 قيمت تور دبي

قيمت تور دبي با توجه به امكانات ارائه شده داراي شرايط و قيمتهاي گوناگون است. پكيج هاي متنوعي مانند تور لحظه آخري دبي توسط آژانس مسافرتي آسمان آبي در اختيار مشتريان قرار مي گيرد تا توريستها در زمان و شرايط مورد نظرشان، پكيج مناسب بودجه خود را انتخاب كنند. براي مطلع شدن از انواع تورهاي دبي با كارشناسان ما در ارتباط باشيد.

🎁 مراكز خريد دبي

بازار طلاي دبي، مركز خريد دبي مال با ۱۲۰۰ فروشگاه، مركز خريد امارات مال با رستوران و شهربازي و سينما، مركز خريد فستيوال سنتر دبي با  600 فروشگاه و امكانات تفريحي، مركز خريد ابن بطوطه بزرگترين مركز خريد در خاورميانه، مركز خريد دبي مال با حراجيها و تخفيف هاي خوب، بازار الكرامه دبي با قيمت هاي مناسب و.. از جمله تعدادي از مراكز خريد دبي هستند.

🛌 رزرو هتل هاي دبي

انواع هتل هاي 4 ستاره و هتل هاي 5 ستاره در دبي وجود دارد كه در ليست هتل هاي دبي قابل مشاهده هستند. هتل هاي دبي به ويژه هتل هاي 5 ستاره و لوكس داراي امكانات ويژه اي هستند و ساير هتلها نيز قيمتهاي متفاوتي دارند.براي رزو اين هتل ها و يا هتل هاي 3 ستاره دبي و امكانات موجود با كارشناسان آژانس آسمان آبي تماس حاصل فرماييد.با رجوع به  ليست هتل هاي دبي در وب سايت آسمان آبي نيز مي توانيد تعدادي از آنها را مشاهده كنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۴:۲۲:۳۱ | rasoul soofi
دبي، تور دبي، تور لحظه آخري دبي، جاذبه هاي گردشگري دبي، آژانس مسافرتي،

دانستني هاي تركيه

تركيه مهد فرهنگ و پايتخت تمدن و نقطه ي اتصال دو قاره ي آسيا و اروپا مي باشد. از آغاز تاريخ، سرزمين آناتولي جزو سرزمين هاي اوليه بوده كه مهاجرت اقوام مختلف با فرهنگ هاي مختلف به آن انجام مي شده است. امپراطوري هاي مختلفي از سومري ها تا هيتي ها و بيزانس و سلجوقي و عثماني زماني در داخل مرزهاي تركيه حكمراني كرده اند. 

آنكارا پايتخت تركيه است. در سال 1923 با تاسيس جمهوري تركيه يك حكومت دموكراتيك پايه گذاري شد. دو تنگه ي بسفر و Dardanelles آب هاي اين سرزمين با شكوه را كه با درياي سياه، مديترانه و اژه احاطه شده است، به يكديگر متصل مي كنند و مانند پل ارتباطي اراضي اين منطقه مي باشند.

در غرب تركيه ، يونان و گرجستان و در شرق آن آذربايجان و ارمنستان و در جنوب آن ايران و عراق و سوريه از همسايگان مرزي اين كشور هستند. اعضاي سازمان هاي مختلف بين المللي از جمله سازمان ملل متحد، شوراي اروپا، سازمان پيمان آتلانتيك شكالي، سازمان همگاري اقتصادي درياي سياه و سازمان كشورهاي اسلامي براي رشد و توسعه به طور مداوم دراين كشور كنفرانس هايي برگزار مي كنند.

اين كشور از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب در هر گوشه داراي ثروت هاي زيادي است. تركيه داراي الگوهاي آب و هوايي متنوعي است. مناطق مختلف تركيه شرايط آب و هوايي مختلفي دارند. آب و هواي اين كشور از هفت منطقه آب و هوايي تشكيل شده و در يك روز ممكن است شرايط مختلفي از نظر آب و هوايي را تجربه كند.

آژانس مسافرتي آسمان آبي تورهاي پائيز 97 تركيه را با بهترين خدمات براي مسافران عزيز در نظر گرفته است.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۴:۱۵:۳۳ | rasoul soofi
تركيه، تور تركيه، تور تركيه پائيز 97، تور لحظه آخري تركيه، آژانس مسافرتي،

هر آنچه كه درباره مالزي بايد بدانيد

تور مالزي -  Malaysia tour

بد نيست قبل از خريد و يا رزرو تور مالزي، با اين كشور اندكي آشنا شويد. مالزي كشوري است در جنوب شرقي آسيا كه پايتخت آن كوالالامپور است، مذهب بيشتر افراد اسلام و زبان رسمي اين كشور مالايي است اما نگران نباشيد اكثر اين مردم به خوبي به زبان انگليسي صحبت مي كنند. ساكنين كشور مالزي از سه نژاد مالايي، چيني وهندي تشكيل شده‌ است. تور مالزي (تورهاي كوالالامپور، پنانگ و لنكاوي) يكي از مقصدهاي سفر گردشگران از سرتاسر دنيا مي باشد كه مي توانيد با انتخاب مجري مستقيم تورهاي مالزي (تورهاي كوالالامپور، پنانگ و لنكاوي)، سفر خوشي را به اين كشور داشته باشيد و از ديدن جاذبه هاي توريستي آن لذت ببريد. به علت استقبال زياد بازديد كنندگان از شهرهاي ديدني مالزي مانند: كوالالامپور، پنانگ و لنكاوي،  اكثر آژانس هاي مسافرتي تورهاي اين كشور را به صورت تركيبي، مانند: تور كوالالامپور و لنكاوي و كوالالامپور و پنانگ ارائه مي نمايند كه بازديد از هر كدام از آنها مي تواند لذت بخش باشد. به خاطر نزديكي كشور مالزي به كشور سنگاپور، يكي از محبوب ترين تورهاي تركيبي مالزي تور تركيبي كوالالامپور و سنگاپور مي باشد.

 

⌛ تور لحظه آخري مالزي (آني و ارزان قيمت)

تور لحظه آخري مالزي يكي از پرطرفدار ترين تورهاي مسافرتي گردشگران به شمار مي رود. آژانس مسافرتي آسمان آبي با ارائه تورهاي ارزان قيمت مالزي، شما را در اين سفر همراهي مي كند.با توجه به آب و هواي استوايي و معتدل مالزي انتخاب هاي شما براي لذت بردن از جاذبه هاي بي همتاي مالزي ، مي تواند از بين تور مالزي لحظه آخري و يا تور مالزي پائيز 97 متفاوت باشد ،حتي برخي زمستان و فصل سرما را براي سفر به مالزي انتخاب مي كنند ، به هر حال اگر قصد سفر كردن به اين كشور زيبا و خوش آب و هوا را داريد ، بد نيست قبل از سفر كردن از آب و هواي مالزي با خبر شويد ، چرا كه ممكن است زماني را كه براي سفر در نظر گرفته باشيد همراه با بارش باران هاي موسمي باشد .

 

🗺 لنكاوي كجاست؟ 

لنكاوي، مجمع‌الجزايري در درياي آندامان و يك منطقه آزاد گمركي است. لنكاوي داراي سواحل ديدني مانند  Pantai Cenang، Pantai Tengah، Burau Bay، Pantai Kok و Datai Bay است و با داشتن زيبايي هاي منحصر به فرد خود توانسته ژئوپارك جهاني را از طرف يونسكو كسب كند. شايد بهترين انتخاب شما براي سفر ماه عسل همين جزيره لنكاوي با همه شكوه، عظمت، زيبايي و مناظر حيرت انگيز باشد. جزيره حيرت انگيز لنكاوي بهشتي بر روي زمين است كه آژانس مسافرتي آسمان آبي با ارائه پكيج هاي ويژه مالزي پائيز 97 اين امكان را فراهم كرده تا بهترين سفرنامه لنكاوي خود را بنويسيد.

 

🗽 جاذبه هاي گردشگري مالزي

مالزي اماكن زيادي براي ديدن و تفريح دارد به خصوص در پايتخت خود يعني كوالالامپور، بدون شك يكي از جاذبه هاي گردشگري كوالالامپور  برج‌هاي دوقلوي پتروناس (Petronas Twin Towers) هستند كه نماد اين شهر به شمار مي‌آيند. بعد از آن موزه ملي مالزي (National Museum of Malaysia )، برج كي ال  (KL Tower)، بوكيت بينتانگ  (Bukit Bintang)، بازار مركزي (Central Market)، غار ميمون ها  (Batu Caves)، شهر آبي سان وي لاگون  (Sunway Lagoon )، پارك پروانه كوالالامپور (KL Butterfly Park )، آكواريوم كوالالامپور (KL Aquaria) و محله چيني ها (China Town)  از جاذبه هاي گردشگري مالزي مي باشد.

 

💲 قيمت تور مالزي (پكيج تور مالزي = رزرو هتل + رزرو بليط هواپيما)

قيمت تفريحات مالزي با توجه به سليقه و اينكه در چه رده سني هستيد متفاوت خواهد بود مراكز تفريحي اين كشور شامل موزه اسباب بازي پنانگ، پارك آبي سان وي لاگون، آكواريوم klcc كوالالامپور، بلنديهاي گتينگ مالزي، پارك دريايي پولائو پايار لنكاوي است كه براي هركسي نهايت لذت را به همراه خواهد داشت. براي اطلاع از قيمت پكيج ها، تورها و بليط هواپيما مالزي مي توانيد با مشاوران ما در آژانس مسافرتي آسمان آبي تماس حاصل فرماييد.

 

🛍 مراكز خريد مالزي

خريد در مالزي يكي از بهترين و هيجان انگيز ترين كارهايي است كه مي‌توانيد از انجام آن لذت ببريد. مراكز خريد مالزي بسيار متنوع است . از مغازه هاي لوكس و گران قيمت تا بازارچه هاي كوچك محلي براي هر بودجه‌ اي كالايي  قابل عرضه دارند.

يكي از سه رويداد مهم در مالزي جشنواره خريد مالزي (Malaysia Mega Sale) يعني فصل حراج در مالزي است. بازارهاي خرده فروشي، مراكز خريد و فروشگاه ها به صورت گسترده اقدام به فروش محصولات خود مي كنند. اگر شما هم به دنبال پاسخ اين سوال هستيد كه از مالزي چي بخريم؟ بايد بگوييم كه قيمت لباس در مالزي بسيار مناسب است.

نام مركز خريد برج دوقلوي كوالالامپور كه بسيار هم شهرت دارد مركز خريد سوريا كي ال سي سي  (Suria KLCC)  واقع در طبقه همكف يكي از برج‌ها است، مركز خريد پاويليون  (Pavilion)، بازار مركزي و... از نمونه هاي اين مراكز خريد مي باشند. 

 

🛌 رزرو هتل هاي مالزي كوالالامپور 

اگر به ليست هتل هاي مالزي مراجعه كنيد متوجه تعداد زيادي از هتل هاي 4 ستاره و گروهي از هتل هاي سه ستاره مالزي خواهيد شد، زماني كه 5 ستاره ها هم به اين گروه اضافه شوند رزرو هتل خارجي سخت شده و نياز به يك متخصص براي انجام كليه امور مربوط به سفر و ارائه بهترين قيمت تور مالزي خواهيد داشت. قيمت هتل هاي مالزي با توجه به امكاناتي كه براي مسافران در تور مالزي فراهم مي‌كنند متفاوت است. شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر به ليست هتل‌هاي مالزي كه آژانس مسافرتي آسمان آبي تهيه كرده است مراجعه نماييد.

از بهترين و برترين هتل هاي مالزي مي توان به هتل جي اس ال (Hotel JSL)، هتل كنكورد كوالالامپور (Concorde Hotel Kuala Lumpur)، هتل گرند سيزن كوالالامپور (Grand Season Hotel Kuala Lumpur)، هتل رويال چولان كوالالامپور (The Royal Chulan Hotel Kuala Lumpur) و هتل سري پاسفيك (Seri Pacific Hotel) اشاره كرد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۴:۰۸:۱۳ | rasoul soofi
مالزي، تور مالزي، تور ارزان قيمت مالزي، جاذبه هاي گردشگري مالزي، هتل هاي مالزي،

دانستني هاي لازم درباره هند

سفر به هند با تور هند - India Tour

اگر سفر با تور هند را برگزيده ايد و قصد خريد و يا رزرو تور هند (تور دهلي، آگرا و جيپور) را داريد نيازمند آشنايي هرچه بيشتر با كشور پهناور هندوستان و شناخت بهتر آن هستيد. هند يا همان هندوستان كشوري در جنوب آسيا و پايتخت آن دهلي نو است. هند هفتمين كشور پهناور جهان و دومين كشور پرجمعيت جهان بعد از چين است. مهمترين شهر هاي هند: بمبئي، دهلي، كلكته، مدرس، بنگلور، حيدرآباد، آگرا، ميسور، جيپور، گوا، پونا، بوپال، تريواندروم، سورات و كانپور هستند. 

شايد اين سوال براي شما نيز پيش آمده باشد كه بهترين شهر هند براي سفر كجاست؟ در پاسخ به اين سوال بايد بگوييم تنوع و جاذبه هاي هندوستان در شهرهاي توريستي هند آنقدر زياد است كه شما به سختي مي توانيد از ديدن يك شهر چشم پوشي كنيد. پيشنهاد ما به شما اين است كه با تور هندوستان (تور دهلي، تور آگرا و تور جيپور) و انتخاب تور هاي تركيبي مانند تور هند، تور دهلي، تور آگرا، تور جيپور، تور بمبئي و... اقدام به سفر نماييد.

آژانس مسافرتي آسمان آبي پكيج هاي ويژه تور هند دهلي، آگرا، جيپور، تور هند لحظه آخري ، تور هند مهر 97 به همراه تورهاي لحظه آخري گوا و بسياري ديگر به همراه بهترين قيمت تور هند براي مسافران خود در نظر گرفته است.

⌛ تور لحظه آخري هند (آني و ارزان قيمت)

اگر به دنبال پكيج هاي ويژه (خريد بليط هواپيما به هند و رزرو هتل در هند) تور هند ارزان هستيد انتخاب آفرهاي دقيقه 90 بهترين گزينه خواهد بود.قيمت بليط هند به همراه رزرو هتل و پرواز با بهترين ايرلاين‌ها را از آژانس آسمان آبي بخواهيد. سفر به شهر توريستي هند با تور هند (دهلي، آگرا، جيپور و بمبئي) پائيز 97 مي تواند يكي از بهترين و خاطره‌انگيزترين سفرهاي شما باشد.

🗽 جاذبه هاي گردشگري دهلي

مكان هاي ديدني دهلي به قدري رنگارنگ و متنوع است كه هرساله ميليون‌ها گردشگر به آنجا سفر مي كنند. مكان هاي ديدني هندوستان بسيار زياد و متنوع است كه مي توانيد با مراجعه به جاذبه هاي گردشگري هند به صورت دقيق‌تري با آنها آشنا شويد.

🗽 جاذبه هاي گردشگري بمبئي، دهلي، آگرا، جيپور:

مسجد جامع دهلي, قلعه سرخ دهلي, معبد اكشاردام در دهلي نو, بناي يادبود ماهاتما گاندي, معبد نيلوفر آبي دهلي،تاج محل، قلعه آگرا، مقبره اعتمادالدوله و مقبره اكبر،كاخ شهر، هاوا محل، رصد خانه جانتا مانتار، موزه آلبرت هال و ...

اگر مي خواهيد با جاذبه هاي ديدني بيشتري از هندوستان نيز آشنا شويد مي توانيد بر روي لينك ذيل كليك كنيد:

🔍 ديدنيها، سرگرمي و تفريحاتي كه در هند نبايد از دست دهيد!

  آب و هواي هند

آب و هواي  دهلي به عنوان پايتخت در سرد ترين ماه ها در نيمه دوم سال به 11 درجه سانتيگراد و در گرم ترين ماه ها به 27 درجه سانتيگراد در ماه آوريل يا اسفند ماه مي رسد. بنابراين بهترين زمان مسافرت به هند از كشور عزيزمان ايران مي تواند نيمه دوم سال باشد

 بهترين زمان سفر به هند

اگر قصد سفر به گوا را داريد بهترين زمان براي رفتن با تور گوا از اواخر مهر تا پايان بهمن است. با نزديك شدن به اسفند با توجه به قرارگيري گوا در جنوب هند هوا رو به گرمي ميرود و شدت بارش باران در خرداد نيز زياد ميشود.

توجه داشته باشيد بخش جنوبي هند با بخش شمالي آن آب و هواي كاملا متفاوتي دارند ولي از ماه نوامبر تا اواسط فوريه در همه جاي هندوستان هواي معتدلي حاكم است. تور لحظه آخري هند (دهلي، آگرا، جيپور) مي تواند بهترين انتخاب براي شما باشد.

🛍 مراكز خريد هند، سوغاتي هند

اگر به هر يك از مراكز خريد جيپور، مراكز خريد در اگرا يا مراكز خريد دهلي مراجعه كنيد شك نكنيد كه دست خالي از آنجا بيرون نخواهيد آمد. سفر به هندوستان يعني خريدهاي رنگارنگ و متنوع كه باب سليقه هر كسي باشد.

ادويه هندوستان معروف‌ترين سوغات اين كشور است. بازار خاري بائولي دهلي از مشهورترين بازارهاي ادويه، و در بخش قديمي اين شهر است.

جواهرات، فرش و انواع زيرانداز، روسري‌هاي رنگارنگ، سنگ‌هاي با ارزش و لباس‌هاي ابريشمي و نقره‌ را از مركز خريد ديلي هات دهلي نو ميتوانيد تهيه كنيد.

خيابان پاهار گنج در محله مركزي دهلي نو شامل مغازه هاي متعددي است و قيمت اجناس در هند با توجه به محلي كه از آن خريد مي كنيد متفاوت خواهد بود

مركز خريد اوسانز گوا, سيتي سنتر بمبئي, مركز خريد كرافت ماركت بمبئي هم از ساير مراكز خريد هند هستند.

💵 قيمت تور هند (قيمت پكيج هاي تور هند، پروازهاي داخلي و خارجي)

هزينه تور هند (دهلي، آگرا، جيپور و بمبئي) با توجه به شهري كه مي خواهيد از آنجا سفر كنيد متفاوت است براي مثال تور هند از شيراز يا تور هند از مشهد با قيمت متفاوتي نسبت به سفر از تهران خواهد بود. مقصدي كه انتخاب مي كنيد هم در قيمت تور تاثير گذار است تور هند بمبئي با تور هند گوا در يك رنج قيمتي نيستند.

🛌 🏩 رزرو هتل در هند

قيمت و نرخ هتل در هند بسيار متنوع است، از بهترين هتل هاي هند هتل هاي 5 ستاره دهلي تا مسافرخانه هاي ارزان قيمت همه در اين شهر يافت مي شوند. قيمت هتل در دهلي نو با توجه به پكيج انتخابي تور هند (بمبئي، دهلي، آگرا و جيپور) مشخص مي شود. شما مي توانيد بدون هيچ نگراني تنها با انتخاب يكي از پكيج هاي تور هند از آژانس آسمان آبي خاطر خود را از رزرو بليط هواپيما و رزرو هتل هاي هندوستان راحت كنيد.

از بهترين هتل هاي هند مي توان به ريزورت ريو (Resort Rio)، سان ويليج (Sun Village)، گوا ماريوت ريزورت (Goa Marriott Resort)، دي كروان گوا (The Crown Goa)، هتل هيلتون نيو دهلي جاناكپاري (Hilton New Delhi Janakpuri Hotel) اشاره كرد.

آژانس مسافرتي آسمان آبي مجري مستقيم تور هند با ارائه بهترين پكيج هاي مسافرتي بهترين خاطره را براي تهيه سفرنامه دهلي آگرا جيپور،بمبئي و گوا براي شما به ارمغان خواهد آورد.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ | ۰۴:۰۱:۲۰ | rasoul soofi
هند، تور هند، تور ارزان هند، تور لحظه آخري هند، جاذبه هاي گردشگري هند،
آژانس مسافرتي آسمان آبي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 8
بازديد ديروز : 3
بازديد كل : 9487
وقت سفارت آمریکا
وقت فوری سفارت آمریکا
www.arshantour.net

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس
www.zhinowp.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatalef.com

الماس شهر
تالار الماس شهر
www.tashrifatsabour.com

دیوار پوش چوبی
انواع دیوارپوش
www.azaran.com

لامینیت دندان
هزینه لامینیت دندان
www.drmabolghasemi.com

کاشت ابرو
کلینیک کاشت ابرو در تهران
www.clinichairtransplantation.com

تور لحظه آخری استانبول
تور استانبول
www.alefbatour.com

تور لحظه آخری استانبول
تور ارزان قیمت استانبول
www.mehrparvaz.com

Kashan Hotels
Book Hotel in IRAN
www.iran-passenger.com

برش پلکسی
قیمت برش لیزر پلکسی گلاس
http://www.personageco.com

مرجع بهینه سازی سایت
آموزش بهینه سازی سایت
www.papgroup.ir

<
لوله بازکن تهران
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

طراحی غرفه
شرکت غرفه سازی رایکا سازان
www.raykasazan.com

تشریفات
تشریفات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس غرب تهران
www.tashrifatsamin.com

عینک طبی آفتابی
قیمت عینک های طبی آفتابی
www.maadrac.com

برگزاری همایش
برگزاری همایش و سمینار
www.peyvandema.com

پله برقی
قیمت پله برقی
www.fuji-lift.com

تجهیزات اداری
مبلمان اداری محیط آرا
www.mohitara.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
تشریفات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

آبرسانی پوست
بهترین آبرسان طبیعی پوست
www.thalgoparis.com

میز کنفرانس
قیمت میز کنفرانس
www.fazagooya.com

جراحی پلاستیک
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی پلاستیک
www.iran-plasticsurgery.ir

تشریفات مجالس
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

عکاسی از نوزاد
اصول عکاسی از کودکان
www.photokafshdoozak.com

میز مدیریت
قیمت صندلی مدیریت
www.afn-furniture.com/

قیمت ادکلن مردانه
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

کاغذ دیواری قابل شستشو
لیست قیمت انواع کاغذ دیواری
www.azinzand.com

تور لحظه آخری کوالالامپور
آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی
www.asemanabi.net

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان