آژانس مسافرتي آسمان آبي

آژانس مسافرتي آسمان آبي

قلعه سنت پيتر بدروم

يكي از ديدني هاي كشور تركيه در جنوب غربي اين كشور، در شهر بدروم واقع شده است، نام اين مكان ديدني قلعه سنت پيتر مي باشد كه بازديدكنندگان زيادي را از جاهاي مختلف دنيا جذب مي كند. براي آشنايي بيشتر با قلعه سنت پيتر در بدروم همراه با آرزوي آسمان آبي شويد.

قلعه سنت پيتر بدروم كه در سال 1402 ميلادي به دست فردي به اسم پيتر كه از تيمارگر شواليه هاي رودوس بود ساخته شد كه وسعت آن 30000 متر مربع است كه داراي 5 برج مي باشد و جالب است بدانيد كه زمان ساخت  ديواره هاي قلعه سنت پيتر از سنگهاي آرامگاه ماسولوس استفاد شد كه بعدها و در زمان حكومت دوران عثماني كليساي داخل آن با اضافه كردن يك مناره به مسجد تغيير يافت و همچين داراي يك حمام تركي كوچك نيز مي باشد.

زماني از جاذبه هاي گردشگري بدروم ديدن مي كنيد و به قلعه سنت پيتر بدروم مي رسيد انگار كه به تاريخ سفر كرده ايد  و به دوران جنگ هاي ترك هاي سلجوقي مي رويد و با تماشاي وسايل قديمي و انواع ظرف هاي قديمي شيشه اي استخراج شده از آب حال و هوايي عجيبي به شما دست مي دهد.

قلعه سنت پيتر بدروم امروزه به شكل يك موزه بزرگ و مهم باستان شناسي  شده است اما در يك دوره زماني در سال 1595 به صورت يك زندان از آن استفاده ميشد. قلعه سنت پيتر يكي از مهمترين جاذبه هاي توريستي تركيه  و  تور بدروم است.

براي اطلاع بيشتر از قيمت تور بدروم مي توانيد با همكاران ما در ارتباط باشيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۶:۰۴ | rasoul soofi
بدروم، تور بدروم، قيمت تور بدروم، جاذبه هاي گردشگري بدروم، قلعه سنت پيتر بدروم،

منطقه گومبت بدروم

تركيه كشوري است كه توجه گردشگران زيادي را به خود اختصاص داده است و به همين علت است كه تور تركيه هر سال ميزبان تعداد انبوهي از گردشگران مي باشد. بدروم يك از شهرهاي  تركيه جاذبه هاي گردشگري متنوعي از ساحل و دريا و جاذبه هاي طبيعي دارد و همچنين بنا هاي تاريخي كه همه جور  سليقه اي  را سوي خود ميكشد و گردشگران زيادي بدروم را انتخاب مي كنند. اكنون با آژانس آرزوي آسمان آبي همراه باشد تا به شرح يكي از اين مناطق بپردازيم.

بدروم  شهري كوچك در تركيه است و داراي منطقه هاي مختلفي است كه هر كدام ويژگي، زيبايي و جذبه هاي خود را دارند كه منطقه گومبت يكي از همين  جاذبه هاي گردشگري بدروم  مي باشد كه تنها  دو كيلومتر از شهر بدروم فاصله دارد و به همين علت بخشي از شهر بدروم و جاذبه هاي ديدني اين شهر به حساب مي آيد.

منطقه گومبت بدروم هميشه و در هر زمان پر از توريست مي باشد و مي توان گفت منطقه اي است براي اشخاصي كه از سرگرمي و تفريحات بدروم خسته شده اند در واقع انتخاب كساني است كه سرگرمي هاي بدروم برايشان تكراري است.

زيباترين و بزرگترين هتل ها در منطقه گومبت  بدروم  قرار دارد و همچنين  رستوران هاي هنديف مكزيكي و چيني  كه بي نظير هستند و كافه هاي آن كه مشتريان زيادي دارد و هميشه شلوغ مي باشد

در منطقه گومبت  بدروم خانواده ها به همراه فرزندانشان مي توانند از ساحل گومبت كه ساحلي كم عمق و طولاني در كنار انواع تفريحات و سرگرمي هاي آبي منطقه گومبت بيشترين لذت را ببرند.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۲:۲۳:۴۲ | rasoul soofi
بدروم، تور بدروم، تور، جاذبه هاي گردشگري بدروم، منطقه گوميت بدروم،

موزه روباز مائوسليوم بدروم

بدروم يك شهر ساحلي توريستي و گردشگري در غرب تركيه است و داراي تابستان معتدل و گرم و زمستان باراني است و همچنين به علت حاصل خيزي خاك بدروم محصولاتي مانند حبوبات و سبزيجات ، زيتون، پرتغال ، نارنگي ، انجير و ليمو  و .... مي توان يافت.

زماني كه به تور ارزان قيمت بدروم مي رويد جاذبه هاي ديدني و تاريخي زيادي مي بينيد و همچنين تفريحات آبي مانند، غواصي و تور كواد سافاري و ساحل لاكپشت و تور كشتي بدروم و  .... مي توانيد لذت ببريد. موزه روباز بدروم يكي از جاذبه هاي ديدني و جالب مي باشد با آژانس آرزوي آسمان آبي  بيشتر با اين موزه آشنا مي شويم.

موزه روباز بدروم اهميت  تاريخي فراواني دارد اگرچه امروزه به شكل خرابه اي از تاريخ درآمده اما قبل از زلزله آناتولي سالمتر بود و اين زلزله باعث شد كه به شكل اين خرابه به نظر برسد و در ليست عجايب هفتگانه جهان بشمار رود.

يكي از علت هاي اهميت موزه روباز مائوسليوم بدروم به دليل اين است كه مقبره مائوسليوم كه از شاهان كاريا بوده در اين موزه قرار دارد و از همين جهت هم داراي ارزش تاريخي زيادي است و به يكي از جاذبه هاي گردشگري بدروم تبديل گشته است.

طبق بررسي هاي انجام شده و اطلاعات كشف شده از موزه  سنگ‌هاي به‌كاررفته كه در آرامگاه پادشاه مائوسليوم  ، درساخت قلعه نيز استفاده شده كه انگليسي ها در زمان حفاري تعدادي از آنها در موزه بريتانيا قرار دادند.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۷:۳۸ | rasoul soofi
بدروم، تور بدروم، تور ارزان قيمت بدروم، جاذبه هاي گردشگري بدروم، موزه روباز مائوسليوم بدروم،

دهكده بيتز بدروم

بدروم يكي از شهرهاي توريستي مهم كشور تركيه مي باشد كه بيشتر گردشگران براي استراحت و لذت بردن از سواحل آن به آنجا سفر مي كنند. بيشتر در آمد اين شهر از طريق صنعت توريست مي باشد و به هميت دليل اهميت فراواني به جاذبه هاي گردشگري و امكانات رفاهي خود مي دهد. يكي از جاذبه هاي توريستي اين شهر، دهكده بيتز مي باشد كه به خاطر سواحل بكر و زيبا شهرت دارد. با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا نگاهي به اين دهكده داشته باشيد.

دهكده بيتز در فاصله 4 كيلومتري از مركز شهر بدوم قرار گرفته است و يك دهكدا ساحلي با اقامتگاه هاي معروف مي باشد. اگر عاشق طبيعت، فضاي سبز و آرامش هستيد در تور بدروم خود بازديد از دهكده بيتز بدروم را فراموش نكنيد. در كنار سواحل زيبا، يكي ديگر از مشخصه هاي دهكده بيتز، خانه هاي سفيد رنگ آن مي باشد كه رو به درياي اژه مي باشند. در كنار ساحل به صورت رايگان مي توانيد از سايبان و چترها استفاده كنيد و از آفتاب تابستاني لذت ببريد و يا ورزشهاي آب مثل اسكي روي آب را تجربه نمايند. دهكده بيتز محيطي دنج و مفرح براي  شب زنده داران در كنار آب هاي آرام درياي اژه مي باشد، شب هاي با نور مهتاب و صداي مرغ دريايي، آسمان تاريك اين دهكده را زيباتر و دلچسب تر مي كنند. اين دهكده به دليل نزديك بودن به منطقه توريستي گومبت بسيار مورد توجه مسافران تور لحظه آخري بدروم قرار گرفته است.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۷:۰۷ | rasoul soofi
بدروم، تور بدروم، تور لحظه آخري بدروم، جاذبه هاي گردشگري بدروم، دهكده بيتز بدروم،

آرامگاه ماسولوس در هاليكارناسوس بدروم

شايد همه ي ما تا كنون نام عجايب هفت گانه جهان را شنيده باشيم و برخي از آن ها را بشناسيم. متأسفانه از ليست قديمي عجايب هفتگانه در حال حاضر فقط هرم بزرگ جيزه در مصر همچنان پا برجا است و بقيه 6 مورد بر اثر بلاياي طبيعي و يا جنگ از بين رفته اند و فقط بقاياي ويران شده آن ها باقي مانده است. يكي از اين عجايب، آرامگاه ماسولوس مي باشد كه در شهر بدروم تركيه كه در زمان قديم با نام هاليكارناسوس شناخته مي شد قرار گرفته است. با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا با اين آثار باستاني ارزشمدن بيشتر آشنا شويد.

ساخت اين آرامگاه مربوط به سال هاي 350 تا 353 پيش از ميلاد، و در زمان سلطه اردشير سوم باز مي گردد. ماسول يا ماسولوس يكي از پادشاهان بخش هاي شاهنشاهي هخامنشيان در قسمت تركيه امروزه بوده است ساخت اين معبد پيشنهاد همسر ماسول يعني آرتميس دوم بوده است و ساخت آن از زمان حيات ماسول آغاز شد و پس از مرگ وي تبديل به آرامگاه او شد و بعد ها خود آرتميس نيز در اين معبد آرام گرفت.

ملكه آرتميس براي پيدا كردند بهترين و با استعداد ترين هنرمندان آن زمان، پيغام هاي فراواني به يونان فرستاد. يكي از اين معماران اين بنا، اسكوپاس بود كه مهندسي معبد آرتميس(در شهر ازمير كنوني) را نيز بر عهده داشت. ارتفاع اين بنا حدود 45 متر بوده است و  قسمت پاييني بنا به شكل مكعب بوده ‌است و روي هر كدام از چهار ديوار اصلي تنديس‌هايي به شكل خدايان و فرشته‌هاي يوناني به چشم مي‌خورده‌ است، اين بناي باشكوه بر روي تپه اي مشرف به شهر ساخته شده بود و دور تا دور آن را حياطي بزرگ احاطه مي كرد. 

آرامگاه ماسولوس در هاليكارناسوس بدروم ساليان سال از جنگ ها و حملات زيادي مانند حمله اسكندر در سال 334 قبل از ميلاد سالم باقي مانده بود و با شرايط خوبي هنوز پا برجا بود. اما بعد ها بر اثر زمين لرزه اي سقف و چندين ستونش ويران شد. در قرن 15 ام نيز و در طي جنگ هاي صليبي، شواليه سنت جان از مالتا، براي ساخت قلعه خود از سنگ ها و مجسمه هاي اين معبد باستاني استفاده نبود و به همين دليل بخش هاي زيادي از آن تخريب شد. تا سال 1522 تقريباً تمامي سنگ ها و بلوك هاي اين معبد از سازه ي اصلي جدا شد و براي ساخت بناهاي ديگر مورد استفاده قرار گرفت. 

با اين حال در حال حاضر برخي از سنگ هاي كشف شده از اين آرامگاه در جاي اصلي خود يعني شهر بدروم قرار دارد و به يكي از جاذبه هاي توريستي بدروم تبديل شده است. ولي بيشتر مجسمه ها و سنگ هاي مرمر به موزه بريتانيا منتقل شده است. اگر به تاريخ و آثار باستاني علاقمند هستيد، در تور ارزان بدروم خود حتماً به اين ناحيه سري بزنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۰:۵۷ | rasoul soofi
بدروم، تور بدروم، تور ارزان بدروم، جاذبه هاي گردشگري بدروم، آرامگاه ماسولوس در هاليكارناسوس بدروم،

آسياب هاي بادي بدروم

بدروم يكي از شهرهاي ساحلي معروف كشور تركيه مي باشد كه يكي از بهترين مقاصد گردشگران براي لذت بردن از زيبايي هاي و سواحل درياي اژه مي باشد. اگر در تور بدروم خود به دنبال بهترين مكان براي تماشاي منظره زيباي دريا و لذت بردن از غروب خورشيد مي باشيد با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد.

يكي از جاذبه هاي توريستي شهر بدورم، آسياب هاي بادي آن مي باشد كه در ناحيه اي ميان خليج گومبت و خليج بدروم بر فراز تپه هايي قرار گرفته است. اين آسياب هاي بادي كه تعداد آن ها 8 عدد مي باشد، متعلق به قرن 18 ام مي باشند و در قديم براي تبديل گندم به آرد استفاده مي شده است و آرد مورد نياز مردم شهر بدروم را تأمين مي كرد.

با اين كه آسياب هاي بادي بدروم ساخته شده از سنگ، قديمي و مهم مي باشند، توجه زيادي به آن ها نشده است و بسياري از آن ها تخريب شده اند و يا بر روي آن ها يادگاري نوشته شده است. به همين دليل كار بازسازي و مرمت اين آسياب هاي شروع شده و در حال حاضر يكي از اين 8 آسياب به طور كامل بازسازي شده است و براي بازديد گردشگران باگشايي شده است. براي توسعه اين جاذبه ي گردشگري تاريخي و مجموعه آن در نظر هست كه رستوران و استراحت گاه هايي نيز در اطراف آن ها احداث شود.

در كنار بازديد از اين جاذبه هاي تاريخي، اين تپه ها مكاني فوق العاده براي تماشاي درياي اژه و شهر بدروم مي باشد و مي توانيد از درخشش غروب خورشيد، دريا و باد لذت برد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۳:۱۰ | rasoul soofi
بدروم، تور بدروم، تور، جاذبه هاي گردشگري بدروم، آسياب هاي بادي بدروم،

پاموك كاله كوش آداسي

كوش آداسي از شهرهاي توريستي و محبوب در كشور تركيه مي باشد كه داراي جاذبه هاي گردشگري بسياري مي باشد و نظر بسياري از توريستها و علاقه مندان به تور كوش آداسي پاييز 97 را به سمت خود كشانده است. پاموك كاله يكي از مكان هاي توريستي كوش آداسي مي باشد ،جهت آشنايي بيشتر با اين محل آژانس آرزوي آسمان آبي را دنبال كنيد.

پاموك كاله در فرهنگ لغت زبان تركي به معناي قصر پنبه اي مي باشد و چشم اندازي بسيار زيبا و دور از واقعيت را رقم زده است . پاموك كاله در قسمت غربي كشور تركيه قرار دارد كه به دليل شيب هاي پله اي سفيد كه مشابه برف هستند شهرت يافته است. اين پله ها از تراورتن  كه از رسوب آب است  تشكيل شده است. در پاموك كاله كوش آداسي 17 چشمه آب گرم با دماي بالا وجود دارد كه شنا كردن در آن نيز اصلا ممكن نيست ، آبي كه از صخره هاي پاموكاله به پايين ميريزد، داراي دمايي تقريبي 35 درجه سانتگيراد است و همين علت باعث شده است كه تمام منطقه در اثر رسوب املاحي كه در آب وجود دارد شكلي مثل پنبه داشته باشد و همچنين جريان آب سبب شده كه حوضچه هاي زيبايي در اطراف پاموك كاله تشكيل شود. در بعضي سنت هاي باستاني  آمده كه آب داخل اين حوضچه هاي آهكي براي درمان بسياري از بيماري هاي مزمن مفيد مي باشد. اين گفته هاي قديمي در مورد اين آب ها به جذب گردشگران و مردم به اين محل منجر شده است و يكي از دلايل جذب آنها مي باشد. براي دسترسي به پاموك كاله مي توان از طريق مسير زميني كه در 18 كيلومتري دنيزلي قرار دارد، به آن رسيد. اين چشمه هاي آب گرم در نزديكي شهر بدروم و كوش آداسي واقع است.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۵:۲۹ | rasoul soofi
كوش آداسي، تور كوش آداسي، تور كوش آداسي پاييز 97، جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي، پاموك كاله كوش آداسي،

جزيره كبوتر كوش آداسي

كوش آداسي از شهرهاي توريستي كشور تركيه مي باشد كه طرفداران زيادي در بين گردشگران دارد. اين شهر علاوه بر جاذبه هاي توريستي كه دارد و امكانات تفريحي داراي چندين جزيره نيز مي باشد. همراه با آسمان آبي باشيد تا با يكي از اين جزيره ها آشنا شويم.

جزيره اي كه به عنوان سمبل شهر كوش آداسي مي‌باشد جزيره كبوتر كوش آداسي نام دارد ، در واقع معني اسم كوش آداسي نيز همين جزيره پرنده مي باشد. منظره هاي زيباي  اين جزيره در هنگام غروب خورشيد هر شخصي  را به خود جذب مي كند و تصويري به ياد ماندني را در ذهن ها باقي مي گذارد كه از معروف ترين جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي مي باشد.

 

زماني كه فصل مهاجرت پرندگان فرا مي رسد ، جزيره كبوتر واقع در كوش آداسي پر از پرنده هاي زيبا مي شود. در زمان هاي گذشته اسم اين جزيره كوش آداسي يا جزيره پرندگان بوده است اما در دوران امپراتوري عثماني اين اسم را به روي شهر گذاشتند و براي اين جزيره نام جزيره كبوتر ها را انتخاب كردند. در دوره حكومت عثماني جزيره كبوتر به دليل موقعيت استراتژيك خود براي اهداف نظامي مورد استفاده قرار گرفته مي شد به همين سبب درون اين جزيره يك قلعه احداث شده است. همچنين بازديد از موزه داخل قصر بزرگ جزيره خالي از لطف نيست.

جهت اطلاع از قيمت تور كوش آداسي مي توانيد با همكاران ما در ارتباط باشيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۰:۴۶:۰۰ | rasoul soofi
كوش آداسي، تور كوش آداسي، قيمت تور كوش آداسي، جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي، جزيره كبوتر كوش آداسي،

شهر باستاني افسوس كوش آداسي

خرابه هاي باقي مانده از شهر تاريخي افسوس يكي از ارزشمندترين و بزرگ‌ترين مجموعه‌هاي بباقي مانده از زمان امپراطوري رم شرقي و يوناني‌هاي باستان در كشور تركيه مي باشد. اين اثر در سه كيلومتري قسمت جنوبي شهرك سلجوق در حدود هفتاد كيلومتري  ازمير و حدودا بيست كيلومتري كوش آداسي واقع شده است ، از همين رو گردشگران و مسافران تور كوش آداسي به راحتي مي توانند به آنجا دسترسي پيدا كنند . جهت آشنايي بيشتر با اين بناي تاريخي آژانس آرزوي آسمان آبي را دنبال كنيد.

افسوس يكي مهمترين شهرهاي آسياي كوچك دز زمان گذشته بوده است و قدمت آن به ۵۰۰۰ هزار سال قبل از ميلاد بر ميگردد.  شهر افسوس در قرن يكم پيش از ميلاد مسيح با ۲۵۰۰۰۰ جمعيت در رتبه دومين شهر بزرگ جهان بشمار مي آمد. در افسوس وسايل و آثار  زيادي از دوران هاي مختلف زندگي بشر به مخصوصا دوران نوسنگي يافت شده است .

شهر افسوس امروزه ديگر به ويرانه تبديل گشته است ولي بخاطرگذشته‌ي تاريخي و بناهايي كه هنوز دارد انتخاب اصلي براي توريستها و مسافران تور تركيه است .

روايت هاي زيادي از سندهاي و مدارك پيدا شده در شهر افسوس بيانگر ارزش معنوي و فرهنگي اين شهر است. از جمله يكي از آثار تاريخي و معروف ، بناي قديمي كتابخانه مي باشد كه در سال ۱۲۵ ميلادي به وسيله  «ژوليوس آكويلا سلسوس» براي گراميداشت پدر خود بنا شد و پس از آن  با همين نام معروف شد.

 خانه‌ي قديمي حضرت مريم نيز كه در اواخر عمر در آن زندگي مي‌كردند به ارزش هاي شهر افسوس  افزوده است. گردشگران و افرادي را  خواهيد ديد كه در حال روشن كردن شمع بر روي ديوارهاي بيرون خانه و در حال نوشيدن آب از چشمه‌ي آرزوها هستند. در شهر افسوس ستون‌هاي سنگي بزرگي ، باقي مانده از ديوارهاو ميدان بزرگي كه جهت نبرد گلاديتانورها بوده را مي توانيد مشاده كنيد .

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۸:۵۱ | rasoul soofi
كوش آداسي، تور، تور كوش آداسي، جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي، شهر باستاني افسوس كوش آداسي،

غواصي در كوش آداسي

از شهرهاي توريستي كه امروزه نظر خيلي از گردشگران و مخصوصا مسافران تور تركيه را به سوي خود جذب كرده است شهر كوش آداسي ميباشد كه به دليل وجود  جاذبه هاي توريستي و طبيعت زيبايي كه دارد  ميزبان توريستهاي زيادي در طول سال است . براي غواصي كردن مهم نيست بلد نباشيد يا مبتدي باشيد و اصلا فرقي هم نمي كند كه حرفه اي باشيد در محل به شما آموزش هاي مورد نياز  را مي دهند و بر طبق ميزان مهارت شما درجه غواصي براي شما را اعلام مي كنند كه غواصي نمايشي براي اشخاص مي باشد كه تاكنون اين تجربه را امتحان نكرده اند و براي افرادي كه حرفه اي تر هستند غواصي همراه با قايق مي باشد كه تور آن شامل بازديد از كشتي هاي غرق شده، صخره هاي زير آب، غار و غواصي هاي شبانه مي باشد كه يك راهنماي حرفه اي و كاربلد با همراه گروه غواصي مي شود. براي آشنايي بيشتر همراه با آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد.

ساحل مرجاني و زلال شهر كوش آداسي ، امكان غواصي در كف دريا و مشاهده ماهي‌هاي زيبا دريا را مي‌دهد. غواصي در اين شهر بهترين راه كشف شگفتيهاي درياي اژه است. درياي اژه به طور چشمگيري شفاف و صاف است و در حالت عادي هم ماهي‌ها و مرجان‌هاي كف دريا كاملا مشخص هستند. اسكله‌هاي غواصي كه در كوش آداسي وجود دارند بيشتر در قسمت مرجاني ساحل كوش آداسي ايجاد شده‌اند. ماهي‌هاي زيبا كه در غواصي در كوش آداسي مي‌توانيد تماشا كنيد در اين بخش از ساحل خيلي راحت ديده مي‌شوند و ارتفاع آب در بخش مرجاني ساحل به اندازه اي مي باشد كه غواصي در شهر كوش آداسي امكان پذير است.

افراد مي توانند براي غواصي كردن به اسكله هاي مشهور اين شهر مانند اسكله آكوا آدابانكو بروند.  اين اسكله براي افرادي است كه در اين زمينه حرفه اي هستند و نيازي به آموزش ندارند. غواصي در درياي اژه با گذشتن از ساحل مرجاني و رفتن به كف دريا و مشاهده ماهي ها ، تفريحي پرهيجان است. هچنين  اين امكان وجود دارد كه با اقامت در برخي از هتل هاي 5 ستاره كوش آداسي ،در كلاس هاي آموزشي غواصي اين تخصص را ياد بگيريد.

براي رزرو تور كوش آداسي مي توانيد به سايت آژانس هواپيمايي آسمان آبي مراجعه نماييد.

ادامهـ مطلبـ
| ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ | ۱۰:۱۷:۵۹ | rasoul soofi
كوش آداسي، تور كوش آداسي، رزرو تور كوش آداسي، جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي، غواصي در كوش آداسي،
آژانس مسافرتي آسمان آبي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 29
بازديد ديروز : 486
بازديد كل : 5582
وقت سفارت آمریکا
وقت فوری سفارت آمریکا
www.arshantour.net

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس
www.zhinowp.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatalef.com

الماس شهر
تالار الماس شهر
www.tashrifatsabour.com

دیوار پوش چوبی
انواع دیوارپوش
www.azaran.com

لامینیت دندان
هزینه لامینیت دندان
www.drmabolghasemi.com

کاشت ابرو
کلینیک کاشت ابرو در تهران
www.clinichairtransplantation.com

تور لحظه آخری استانبول
تور استانبول
www.alefbatour.com

تور لحظه آخری استانبول
تور ارزان قیمت استانبول
www.mehrparvaz.com

Kashan Hotels
Book Hotel in IRAN
www.iran-passenger.com

برش پلکسی
قیمت برش لیزر پلکسی گلاس
http://www.personageco.com

مرجع بهینه سازی سایت
آموزش بهینه سازی سایت
www.papgroup.ir

<
لوله بازکن تهران
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

طراحی غرفه
شرکت غرفه سازی رایکا سازان
www.raykasazan.com

تشریفات
تشریفات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس غرب تهران
www.tashrifatsamin.com

عینک طبی آفتابی
قیمت عینک های طبی آفتابی
www.maadrac.com

برگزاری همایش
برگزاری همایش و سمینار
www.peyvandema.com

پله برقی
قیمت پله برقی
www.fuji-lift.com

تجهیزات اداری
مبلمان اداری محیط آرا
www.mohitara.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
تشریفات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

آبرسانی پوست
بهترین آبرسان طبیعی پوست
www.thalgoparis.com

میز کنفرانس
قیمت میز کنفرانس
www.fazagooya.com

جراحی پلاستیک
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی پلاستیک
www.iran-plasticsurgery.ir

تشریفات مجالس
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

عکاسی از نوزاد
اصول عکاسی از کودکان
www.photokafshdoozak.com

میز مدیریت
قیمت صندلی مدیریت
www.afn-furniture.com/

قیمت ادکلن مردانه
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

کاغذ دیواری قابل شستشو
لیست قیمت انواع کاغذ دیواری
www.azinzand.com

تور لحظه آخری کوالالامپور
آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی
www.asemanabi.net

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان