آژانس مسافرتي آسمان آبي

آژانس مسافرتي آسمان آبي

ساحل ميمون پنانگ

تور مالزي نامي آشنا براي گردشگران ايراني است. پنانگ، يكي از استان هاي كشور مالزي و نام جزيره تشكيل دهنده آن است كه جز مقاصد اصلي گردشگران خارجي محسوب مي شود. موقعيت جغرافيايي پنانگ بسيار ويژه و خاص و جنگل هاي استوايي اين جزيره زيبا بهشت ماجراجويان است. اين جزيره براي طرفداران غذا مكاني ايده آل و كم نظير محسوب مي شود. انواع غذاهاي مالايي، چيني، هندي و ... در آن ارائه مي شود. غذاهاي جزيره تند و پرادويه هستند كه در كنار برنج تركيبات خوشمزه و رنگارنگي ايجاد مي كنند.

اين جزيره مراكز خريد بسياري دارد كه ميتوان از گشت و گذار در آنها لذت برد اما پس از خريد قطعا نوبت به سواحل زيباي پنانگ مي رسد. سواحل شني با آفتاب گرم تعطيلات بي نظيري را براي گردشگران رقم مي زند. در ادامه با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا يكي از اين سواحل زيبا را براي  شما معرفي كنيم.

ساحل ميمون پنانگ، يكي از سواحل فوق العاده است كه توسط موكا هد كيپ محافظت مي شود كه يكي از محبوبترين سواحل در بين گردشگران تور مالزي است. اين ساحل يك زمين خصوصي است كه در آن انواع درخت و نارگيل، كشت مي شود. ساحل ميمون بخاطر دارا بودن ساحلي مسطح و شني، براي گردشگران بسيار ايده آل است. شما مي توانيد در ساحل و زير آفتاب دلپذير جزيره انواع نوشيدني ها مانند نارگيل و ليموناد، بنوشيد و از اقامت در جزيره لذت ببريد. همچنين پس از شنا كردن در آب زلال دريا، مي توانيد از فانوس دريايي با ارتفاع 1180 متري كه در سال 1883 ساخته شده، ديدن كنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ مهر ۱۳۹۷ | ۰۲:۰۳:۰۲ | rasoul soofi
مالزي، تور مازي، تور ارزان مالزي، جاذبه هاي توريستي پنانگ، ساحل ميمون پنانگ،

قلعه كورنواليس در پنانگ

قلعه كورنواليس Fort Cornwallis بدست  يك شركت بريتانيايي هند شرقي در شهر جرج تاون در پنانگ در قرن 18 ساخته شد.نام اين قلعه برگرفته از نام ژنرال حاكم بنگال چارلز كورنواليس است و در هيچ جنگي به  اين دژ آسيب وارد نشده است.فضايي اوليه قلعه كورنواليس پنانگ با بنايي موقت در سال 1786 توسط كاپيتان فرانسيس لايت بنا شد كه داراي 38 متر مربع مساحت است و علت ساخت آن محافظت از پنانگ در برابر دزدان دريايي و دشمن بود.

در سال 1804، در دوران حكومت كلنل فاركوهار در پنانگ و پس از جنگ هاي ناپلئون، كارگران هندي با استفاده از آجر و سنگ اين دژ را بازسازي كردند كه در سال 1810، با هشتاد هزار دلار ساخت آن به پايان رسيد.با اينكه در ابتدا اين قلعه يك محل نظامي بود، اما در طول سالها بيشتر به عنوان مركزي ادار مورد استفاده قرار مي گرفت.  در داخل اين قلعه، كليسا، زندان، چندين خانه و يك باغ وجود دارد.امروزه  قسمتي از دژ كرنواليس به آمفي تئاتر، مركز فروش سوغات و صنايع دستي تبديل  شده است. 

جهت اطلاعات بيشتر از تور مالزي به وبسايت آسمان آبي   مراجعه نماييد.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ مهر ۱۳۹۷ | ۰۱:۵۲:۱۲ | rasoul soofi
مالزي، تور مالزي، تور لحظه آخري مالزي، جاذبه هاي گردشگري پنانگ، قلعه كورنواليس پنانگ،

پل هوايي بي نظير لنكاوي

يكي از مكان هاي ديدني كه هنگام سفر به كشور مالزي براي گردشگران و علاقه مندان به تور مالزي جذاب است، بدون ترديد پل هوايي لنكاوي مي باشد. بهره برداري از پل هوايي لنكاوي در سال 2005 ميلادي انجام شد كه ظاهري وحشتناك دارد ولي از ايمني بسيار بالايي برخوردار است، در هر حال بعضي از بازديدكنندگان از راه رفتن بر روي آن  مي ترسند. براي دريافت اطلاعات بيشتر در ارتباط با اين جاذبه گردشگري، در كنار آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد.

براي تماشاي زيبايي جنگل و آسمان  و براي احساس كردن هر دوي آنها كنار هم مي توان از پل هوايي لنكاوي استفاده كرد. اين پل در نزديكي تله كابين لنكاوي و در بالاي كوه machinchang  قرار دارد و يكي از ديدني هاي توريستي پربازديد در كشور مالزي مي باشد. گاهي اوقات اين پل در مه سفيدي غرق مي شود كه توريستها چند قدمي خود را هم نمي توانند ببينند و همه اين ها زيبايي هايي است كه تنها روي پل هوايي لنكاوي امكان پذير است.

پل هوايي با فن آوري كابلي ساخته شده است و در طول سال گردشگران بسياري را به خود جذب مي كند. اين پل رو به درياي آندامان و جزيره مي باشد، مي توان به ارتفاع 700 متري آن از سطح دريا، طول 125 متري و عرض پياده روي 1.8 متري آن نيز اشاره كرد.  دو ورودي مثلثي شكل پل هوايي لنكاوي استراحتگاهي است كه عابران مي توانند مناظره دل انگيز اطراف را ببينند و از طبيعت زيبا و هميشه سبز لذت ببرند. با تغييرات ايجاد شده در پل اكنون ساختار اصلي آن با فولاد ضد زنگ بازسازي و مسير شيشه اي به طول ده متر در ميانه پل براي ايجاد منظره ديدني گردشگران احداث شده است.

پل هوايي لنكاوي از شناخته ترين جاذبه هاي لنكاوي است و از طولاني ترين پل هاي معلق منحني دنيا محسوب مي شود. پل هوايي لنكاوي از ساعت 10 صبح الي 8 شب به روي بازديدكنندگان و مسافران تور مالزي پاييز 97  باز است.


ادامهـ مطلبـ
| ۳ مهر ۱۳۹۷ | ۰۱:۳۷:۲۲ | rasoul soofi
مالزي، تور مالزي، تور مالزي پاييز 97، مكان هاي ديدني لنكاوي، پل هوايي لنكاوي،

ميدان عقاب در لنكاوي

لنكاوي ، شهري است كه هر كسي به تور پاييز 97 مالزي سفر مي كند پيشنهاد مي شود يكبار هم كه شده از آن ديدن كند، لنكاوي از مهمترين شهرهاي توريستي در كشور مالزي است كه جاذبه هاي گردشگري زيادي دارد به طوري كه مسافران مي توانند روز خود را خيلي عالي در آن بگذراند. از جمله مكان هاي ديدني در لنكاوي كه مورد توجه بسياري از توريستها و علاقه مندان به تور مالزي است ميدان عقاب لنكاوي است كه مجسمه ي بزرگ از يك عقاب مي باشد و تبديل به نماد اين شهر شده است   در ادامه براي كسب اطلاعات بيشتر همراه با آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد.

در لنكاوي، عقاب از خيلي جهات حائز اهميت مي باشد به گونه اي كه نام جزيره نيز از همين پرنده برداشته شده است. ميدان عقاب لنكاوي، در نزديكي لنگرگاه قايق هايي كه در كوا است واقع شده است، ميدان عقاب را در لنكاوي به نام "داتاران لانگ" مي نامند و از اصلي ترين جاذبه هاي ديدني در اين شهر است، مجسمه اين عقاب به رنگ قرمز روشن مي باشد و طوري ساخته شده كه آماده براي پرواز است.

يكي از علت هاي گذاشتن اين اسم، قرار داشتن مجسمه بزرگ عقاب در اين ميدان است، به غير از اينها وجود بركه ها و منظره هاي زيبا و همچنين وجود پل ها و تراس هاي سر بسته به ويژه نورپردازيهاي جذاب در شب و ... همه دست به دست هم به زيبايي هاي آن اضافه كرده اند و در طي سال توريستها و مسافران تور مالزي را به سمت خود جذب مي كند.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ مهر ۱۳۹۷ | ۰۱:۲۴:۰۶ | rasoul soofi
مالزي، تور مالزي، تور پاييز 97 مالزي، جاذبه هاي توريستي لنكاوي، ميدان عقاب لنكاوي،

مارينا پارك لنكاوي

نام لنكاوي ( عقاب سياه ) از ريشه مالايي گرفته شده است. اين جزيره كه در قرن 15 توسط چيني ها ثبت شده، از 120 جزيره تشكيل شده. مارينا پارك يكي از اين جزاير مي باشد كهآرزوي آسمان آبي قصد دارد شما را با آن آشنا كند.

جزيره مارينا پارك لنكاوي مكان فوق العاده اي براي غواصي و علاقمندان به فعاليت هاب زير آب ميباشد كه به فاصله ي 30 كيلومتري از جنوب جزيره اصلي و 45 دقيقه اي از كواه جتي واقع شده و براحتي با قايق ميتوان به آن رسيد. اين جزيره، خود شامل چهار جزيره مي باشد كه هيچكدام قابل سكونت نيست و توسط سازمان ماهيگيري تاكيد شده كه اين مناطق بايد بكر بمانند. يكي از زيباترين بخش هاي جزيره، قسمت مرجاني آن است كه در گوشه اي دنج و در آب هاي ساحلي حفظ و نگهداري مي شوند. امكاناتي نظير ميزهاي پيك نيك، باربيكيوو اتاق هاي استراحت براي گردشگران جزيره فراهم شده كه در سرتاسر آن به چشم مي خورد.

جهت اطلاعات بيشتر از تور مسافرتي مالزي به وبسايت آژانس آسمان آبي مراجعه نماييد.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ مهر ۱۳۹۷ | ۰۱:۱۶:۱۲ | rasoul soofi
مالزي، تور مالزي، تور مسافرتي مالزي، جاذبه هاي گردشگري لنكاوي، مارينا پارك لنكاوي،

پارك طبيعي قاليچه لنكاوي

لنكاوي جزيره ايست با 479 كيلومتر مساحت و 95 هزار نفر جمعيت با دين هاي هندو بودايي، بوديسم، مسيحي و مسلمان. با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا شما را با بخشي از اين جزيره ي زيبا آشنا كنيم.

پارك طبيعي قاليچه لنكاوي در شمال شرقي جزيره و منطقه اي پوشيده از گياهان انبه، باتلاق و سواحلي بكر قرار دارد.پارك، خانه ي پرندگان متعددي در فصل مهاجرت، ماه سپتامبر تا ماه مارچ مي باشد كه زمان بسيار مناسبي براي تماشاي زندگي پرندگان با گونه هاي متفاوت از سراسر دنياست. يك جفت غار، با نام هاي، غار افسانه ها و غار خفاش ها نيز از ديدني هاي اين پارك هستند. بهترين راه شناخت اين پارك، بازديد از آن است. سوار قايق مي شويد و از ميان گياهان انبه كه براي حفاظت از خط ساحلي و جلوگيري از فرسايش آن است گذر مي كنيد.

جهت اطلاعات بيشتر از تور پاييز 97 مالزي مي توانيد با همكاران ما در آژانس آسمان آبي در ارتباط باشيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ مهر ۱۳۹۷ | ۰۱:۰۶:۲۵ | rasoul soofi
مالزي، تور مالزي، تور پاييز 97 مالزي، جاذبه هاي گردشگري لنكاوي، پارك طبيعي قاليچه لنكاوي،

پارك لاجندا لنكاوي مالزي

پارك لاجندا لنكاوي  Lagenda Park Langkawi يا پارك دالام تامان Dalam Taman در  تاريخ ۲۷ آوريل ۱۹۹۶ افتتاح شد. اين پارك زيبا و سر سبز با مساحتي حدود 50 هكتار در كنار اسكله كواه قرار دارد كه علاوه بر تماشاي اين پارك مي توانيد از ميدان عقاب، پارك چاگوم و مسجد آل هانا كه  نزديك پارك لاجندا قرار دارند و ديگر جاذبه هاي گردشگري مالزي هستند ديدن كنيد.

مجسمه هاي مختلف به تعداد 17 عدد كه هر كدام افسانه اي در خود نهفته دارند مانند افسانه غول هاي قهرمانانه، پرندگان افسانه اي، شاهزاده خانم زيبا و ده ها افسانه جذاب ديگر در داخل پارك لاجندا لنكاوي به چشم مي خورند كه جلوه زيبايي به اين محل بخشيده است. وجود چهار درياچه ساخته انسان، نوار باريك از ساحل و مسيرهاي پياده روي در پارك لاجندا براي هر گردشگر تور مالزي پاييز 97 بسيار جذاب است.در مسير پياده روي پارك، فروشگاه هاي معاف از حقوق گمركي قرار دارند كه بهترين محل براي خريد سوغات به ويژه شكلات است.از ديگر زيبايهاي پارك لاجندا، باغ هاي چشم نواز با گل هاي محلي رنگارنگ، گياهان سرسبز و درختان ميوه است كه با اين گل و گياهان، به شكل خلاقانه اي تزيين شده است.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۲:۱۷ | rasoul soofi
مالزي، تور مالزي، تور مالزي پاييز 97، جاذبه هاي گردشگري لنكاوي، پارك لاجندا لنكاوي،

كاخ هوا محل در جيپور

شهر جيپور يكي از مهمترين شهرهاي توريستي هند مي باشد و هر ساله گردشگران ايراني بسياري در تور هند خود به اين شهر سر مي زنند و از جاذبه هاي گردشگري تاريخي آن بازديد مي كنند. يكي از اصلي ترين جاذبه هاي توريستي شهر جيپور، كاخ هاي تاريخي و خاصي مي باشد كه روزگاري محل زندگي و حكومت خانواده سلطنتي بوده است. يكي از خاص ترين كاخ هاي شهر جيپور، كاخ هوا محل مي باشد كه در مركز شهر و درست در كنار كاخ شهر قرار گرفته است. با آژانس آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا با اين كاخ منحصر به فرد بيشتر آشنا شويد.

هوا محل يا هاوا محل در زبان محلي به معناي قصر بادها مي باشد و در سال 1799 توسط مهاراجه ساواي پراتاپ سينگ در 5 طبقه ساخته شد. در نگاه اول، چيزي كه هر بيننده را جذب هوا محل مي كند، معماري منحصر به فرد آن و پنجره هاي متعدد به كار رفته در اين كاخ مي باشد. در مجموع 953 پنجره در ساخت اين بنا به كار رفته است. هدف اصلي از ساخت هوا محل و پنجره هاي متعدد آن، آشنايي زنان حرمسرا و خاندان پادشاهي با زندگي روزمره كوچه خيابان بوده است و از آنجا مي توانستند به راحتي جشن ها و نمايش هاي خياباني را ببينند. البته تمامي پنجره هاي به كار برده در هوا محل به صورت مشبك بوده تا چهره بانوان سلطنتي از بيرون قابل مشاهده نباشد.  يكي ديگر از دلايل استفاده از پنجره هاي مشبك، تهويه هوا طبيعي مي باشد و باعث مي شود كه در طول تابستان هواي خنك و مطبوعي در كل عمارت در جريان باشد.

معماري اين ساختمان به گونه اي است كه فقط 3 طبقه از اين 5 طبقه قابل استفاده مي باشد و سقف 2 طبقه بالايي بسيار كم مي باشد و فقط به صورت خميده مي توان در آن ها تردد داشت. مانند بسياري ديگر از جاذبه هاي گردشگري شهر جيپور، كاخ هوا محل جيپور نيز از سنگ ماسه هاي سرخ و صورتي درست شده است. اين بناي زيبا بعد از 50 سال، در سال 2006 مرمت و بازسازي شده است و به صورت جدي از اين عمارت با ارزش كه يك آثار ملي به حساب مي آيد نگهداري مي شود.

در حين سفر به هندوستان با انتخاب تورلحظه آخري  هند  مي توانيد از ساعت 9 صبح تا 4:30 بعد از ظهر از كاخ هوا محل بازديد كنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۴:۵۱ | rasoul soofi
هند، تور هند، تور لحظه آخري هند، جاذبه هاي گردشگري جيپور، كاخ هوا محل جيپور،

باغ وحش در جيپور

شهر جيپور، يكي از مقاصد گردشگران ايراني در كشور هند مي باشد و داراي جاذبه هاي گردشگري تاريخي  فراواني مي باشد كه هر يك تاريخچه و معماري منحصر به فرد خود را دارند ولي جاذبه هاي شهر جيپور به بازديد از كاخ و قصرهاي تاريخي ختم نمي شود و مي توانيد انواع تفريح ها و سرگرمي هاي متنوع ديگري را نيز در اين شهر تجربه نماييد. يكي از اين سرگرمي ها بازديد از باغ وحش شهر مي باشد كه هم براي بزرگسالان و هم كودكان بسيار جالب و سرگرم كننده خواهد بود. با آرزوي آسمان آبي همراه باشيد تا با اين باغ وحش بيشتر آشنا شويد.

باغ وحش جيپور كه دقيقاً در نزديكي موزه آلبرت هال قرار گرفته است، در سال 1877 به دستور مهاراجه ساواي رام سينگ ۲ ساخته و  افتتاح شده است و حدود 550 حيوان در آن زندگي مي كنند. اين باغ وحش به دو قسمت عمده تقسيم مي شود، يك قسمت مخصوص  پستانداران و قسمتي ديگر براي پرندگان و خزندگان. حدود 50 گونه از حيوانات و پرندگان، از سراسر جهان در اين باغ وحش جمع شده است و در معرض ديد بازديد كنندگان قرار گرفته اند. شما مي توانيد در تور هند خود سري به اين باغ وحش بزنيد و از بازديد ببرها، پلنگ‌ها، چيتاها، كفتارها، گوزن خالدار و گونه‌هاي رنگارنگ و وسيع پرندگان شامل طاووس سفيد، طوطي‌ها و پرندگان مهاجر لذت ببريد. علاوه بر قسمت باغ وحش، شما مي توانيد از قسمت موزه آن نيز بازديد كنيد كه حيات وحش راجستان را به نمايش گذاشته است.

ساعت بازديد از اين باغ وحش براي مسافران تور مسافرتي هند، 6 صبح تا 5 بعد از ظهر مي باشد.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۴:۵۹ | rasoul soofi
هند، تور هند، تور مسافرتي هند، جاذبه هاي توريستي هند، باغ وحش جيپور،

مسجد مطيع در آگرا

دين اسلام دومين مذهب پر جمعيت در كشور هند مي باشد و به همين دليل مساجد زيادي در اين كشور يافت مي شود كه بعضي از آن ها از قدمت تاريخي برخوردار مي باشند. با آژانس مسافرتي آرزوي آبي همراه باشيد تا با اماكن مذهبي شهر آگرا بيشتر آشنا شويد.

يكي از مساجد مقدس شهر آگرا مسجدي به نام مسجد مطيع مي باشد كه در داخل قلعه آگرا قرار دارد. البته اين مسجد را با مسجد مطيعي كه در قلعه سرخ دهلي قرار دارد اشتباه نگيريد. مطيع در زبان هندي به معناي مرواريد مي باشد كه مي توان تناسب اين نام و رنگ مسجد را به وضوح احساس كرد.

اين مسجد زيبا با سنگ هاي مرواريدي سفيد رنگ به دستور جان شاه، از امپراطورهاي بزرگ مغول هند، ساخته شده است.  ساخت مسجد مطيع آگرا  از سال 1648 تا سال 1654 به طول انجاميده است. در اين دوره به دستور شاه جهان بنا هاي با ارزش زيادي ساخته شده است كه بعد ها به جاذبه هاي گردشگري شهر آگرا تبديل شده اند. يكي ديگر از اين بنا هاي ارزشمند مسجد جامع آگرا مي باشد كه در فاصله كلي از قلعه آگرا قرار دارد.

اين مسجد از 12 قوس از شمال، شرق و جنوب تشكيل شده است و ورودي اصلي آن در قسمت شرقي قرار دارد. جايگاه ويژه اقامه نماز آن داراي طرح هاي با شكوه و زيبايي است كه در نوع خود منحصر به فرد است.

مسافرين تور پاييز 97 هند توجه داشته باشند كه براي بازديد از مسجد نياز به پرداخت ورودي جداگانه نخواهيد داشت و با پرداخت ورودي مربوط به قلعه سرخ مي توانيد از مسجد زيبا نيز بازديد كنيد.

ادامهـ مطلبـ
| ۳ مهر ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۴:۱۷ | rasoul soofi
هند، تور هند، تور پاييز 97 هند، مكان هاي گردشگري آگرا، مسجد مطيع آگرا،
آژانس مسافرتي آسمان آبي
نام عنوان 。。。

با شرح مختصر 。。。

NEW

جستجوگر

درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0
وقت سفارت آمریکا
وقت فوری سفارت آمریکا
www.arshantour.net

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس
www.zhinowp.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatalef.com

الماس شهر
تالار الماس شهر
www.tashrifatsabour.com

دیوار پوش چوبی
انواع دیوارپوش
www.azaran.com

لامینیت دندان
هزینه لامینیت دندان
www.drmabolghasemi.com

کاشت ابرو
کلینیک کاشت ابرو در تهران
www.clinichairtransplantation.com

تور لحظه آخری استانبول
تور استانبول
www.alefbatour.com

تور لحظه آخری استانبول
تور ارزان قیمت استانبول
www.mehrparvaz.com

Kashan Hotels
Book Hotel in IRAN
www.iran-passenger.com

برش پلکسی
قیمت برش لیزر پلکسی گلاس
http://www.personageco.com

مرجع بهینه سازی سایت
آموزش بهینه سازی سایت
www.papgroup.ir

<
لوله بازکن تهران
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

طراحی غرفه
شرکت غرفه سازی رایکا سازان
www.raykasazan.com

تشریفات
تشریفات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

خدمات مجالس عروسی
خدمات مجالس غرب تهران
www.tashrifatsamin.com

عینک طبی آفتابی
قیمت عینک های طبی آفتابی
www.maadrac.com

برگزاری همایش
برگزاری همایش و سمینار
www.peyvandema.com

پله برقی
قیمت پله برقی
www.fuji-lift.com

تجهیزات اداری
مبلمان اداری محیط آرا
www.mohitara.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
تشریفات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

آبرسانی پوست
بهترین آبرسان طبیعی پوست
www.thalgoparis.com

میز کنفرانس
قیمت میز کنفرانس
www.fazagooya.com

جراحی پلاستیک
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی پلاستیک
www.iran-plasticsurgery.ir

تشریفات مجالس
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

عکاسی از نوزاد
اصول عکاسی از کودکان
www.photokafshdoozak.com

میز مدیریت
قیمت صندلی مدیریت
www.afn-furniture.com/

قیمت ادکلن مردانه
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

کاغذ دیواری قابل شستشو
لیست قیمت انواع کاغذ دیواری
www.azinzand.com

تور لحظه آخری کوالالامپور
آژانس مسافرتی آرزوی آسمان آبی
www.asemanabi.net

↑ برو بالا

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان